Eiropas Savienība: Eiropadome pagarina pret Krieviju noteiktās sankcijas 22 komentāri
 
Eiropas Savienība

Eiropadome pagarina pret Krieviju noteiktās sankcijas

 
Reuters/Scanpix

Eiropadome ceturtdien vēl uz pusgadu pagarinājusi sankcijas Krievijas un okupētās Krimas amatpersonām, kā arī Donbasa teroristu grupējumu biedriem. Sankcijām pakļauto personu vidū ir arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina tuvākā loka cilvēki.

Sankcijas piemērotas arī dažiem uzņēmumiem un iestādēm.

149 cilvēkiem un 38 organizācijām noteiktās sankcijas paredz aizliegumu izsniegt vīzas un aktīvu bloķēšanu Eiropas Savienībā (ES).

Sankciju saraksts papildināts ar vēl vienu uzņēmumu, kas apkalpo ostu okupētajā Krimā, sacīja Eiropadomes oficiālais pārstāvis.

Melnajā sarakstā tiek paturēts arī Krievijas vēstnieka ASV amatā nule kā ieceltais Anatolijs Antonovs.

SCANPIX

Krievija 2014.gada februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš 2014.gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Komentāri [22]
#
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas... 15.septembris 2017 11:45 atbildēt
"Suņi rej, bet karavāna iet tālāk"
Vairāk sankcijas, vairāk!.., tas tikai nostiprinās pozicijas... lai pasaule redz rietumu sataniskā žandarma nodomus.
 
#
Kremļa zoofīla upurim » Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas... 15.septembris 2017 14:43 atbildēt
Spiediens ir jākompensē. Tāpēc notupies priekškājās, pacel asti un sāc gaudot. Esi gatavs!
 
#
>>> » Kremļa zoofīla upurim 18.septembris 2017 1:44 atbildēt
Tev jau liela pieredze, labi, ka pamāci citus, kā tas jādara.
 
#
turpināt sankcijas 15.septembris 2017 10:55 atbildēt
katrā ziņā, ļoti labi! es priecājos
un par to sportistu diskvalifikāciju arī
cik labi, ka sporta sacensībās vairs neskan psrs/krievijasfederācijas himna!
vēl labāk būtu, ja pārceltu futbola čempionātu uz kādu citu valsti, tad krievijas jaunuzceltie stadioni paliktu tukši, tāpat kā soču olimpiskais kopleks, kas tagad brūk kopā un aizaug pamestībā
 
#
Raimonds » turpināt sankcijas 15.septembris 2017 12:55 atbildēt
Tavs komentārs nevienu jau nepārsteidz ... jo vienmēr jau atradīsies kāds uz augšu pasistais ... kuram prieku sagādās naida kurināšana starp tautām ... kultūras un sporta jaukšana kopā ar politiku ...
 
#
Raimondam Pajolim-Pamuļķim Idiotam » Raimonds 15.septembris 2017 14:44 atbildēt
Spiediens ir jākompensē. Tāpēc notupies priekškājās, pacel asti un sāc gaudot. Esi gatavs!
 
#
? » Raimondam Pajolim-Pamuļķim Idiotam 18.septembris 2017 1:44 atbildēt
Kā tu māci citus gaudot, ja pats tikai kvekšķi?
 
#
Eu tu kremļa zoofīla upuri! Beidz te pļurkstēt par: 15.septembris 2017 8:47 atbildēt
1) NATO okupantiem. Vienīgie okupanti ir krievi. Vēsturiski - viņiem bija kara bāzes te Latvijā un kas notika 1940? Viņiem bija karabāzes Krimā un kas notika? Viņiem bija karabāzes Sīrijā un kas notika? Tā kā ej tu galīgi dirst!
2) Kāpēc gan ziemeļkoreja nevarētu šaut savas raķetes krievijas virzienā un eksperimentēt kopā ar saviem partneriem? Vai tavas aprobežotās smadzenes spēj saprast, ka tas, ko kims dara tagad ir agresija un provokācija?
 
#
Raimonds » Eu tu kremļa zoofīla upuri! Beidz te pļurkstēt par: 15.septembris 2017 10:16 atbildēt
Tu pajoli kaut vai palasi Wikipēdiju ... kāds te Krievijai sakars ar 1940.gada notikumiem te? ... Krievija kā valsts pastāvēja līdz 1922 gadam ... tikai .. un tad tās neatkarība tika atkal atjaunota 1991 gadā ...
Pamuļķi ... nu tad jau var teikt, ka Latvija 1956.gadā iebruka Ungārijā ... un 1968.gadā Čehoslovākijā ... sekojot tev idiota domu gaitai ... : )))
 
#
Raimondam Pamuļķim-Pajolim » Raimonds 15.septembris 2017 14:42 atbildēt
Jā jā pajoli, man neko nevajag lasīt, tikai pasaki man kakova hrena pēc tie sūdi, kas te salīda runāja krieviski?
Viņus visus uzskatīja par krieviem, tāpat kā tos latviešu zaldātus, kas piedalījās Ungārijas un Čehoslovākijas notikumos arī uzskatīja par krieviem. Diemžēl.
 
#
hi hi 14.septembris 2017 22:12 atbildēt
kotik slušajet da jest.
 
#
Raimonds 14.septembris 2017 21:41 atbildēt
Atkal kārtējie Latvijas meli par kaut kādu Krimas okupāciju ... cik tur tai okupàcijà nogalināto? ... cik ievainoto? ... ak neviens ... tur pat neviena šāviena nebija ... : ))) ... nu tad KUR TĀ OKUPĀCIJA ... ??? ... : )))
Bet sankcijas Krievijai ir tāpēc, ka viņa pārāk strauji ekonomiski attīstījās ... 5% IKP. .. turpretī ES tai laikā stagnēja jau vairākus gadus pēc kārtas ... 0.1% IKP ... un bija jāatrod veids, kā Krieviju apturēt ... bet neko labāku ASV ar ES nevarēja izdomāt .. kā sankcijas ... : )))
 
#
ko tu murgo vateni! » Raimonds 14.septembris 2017 23:05 atbildēt
Bija gan šaušana, gan nogalinātie, to pat tavs Putins nenoliedz!
 
#
to » ko tu murgo vateni! 15.septembris 2017 4:07 atbildēt
Trolli, nebija ne šaušana, ne nogalināto. Nomaini plati, šitā novecojusi. Vienīgais mērķis šīm sankcijām - asv gāzes kari.
 
#
Nāvi krievašistu troļļiem! » Raimonds 15.septembris 2017 8:51 atbildēt
 
#
Ukraine suffers its first deaths in Crimea as the crisis between Russia and Ukraine hits a 'military stage'. » Raimonds 15.septembris 2017 14:51 atbildēt
A Ukrainian serviceman and a member of a local self-defence brigade were shot dead, and many more were arrested in a Military base in Simferopol as the crisis between Russia and Ukraine escalates closer to all-out war.

News of the death of the militia member, who is said to be loyal to the Russian Federation came from the news service Interfax

The Ukrainian base was stormed by armed men at a military base in Simferopol in the Crimean Capital.

The men arrived in a truck bearing the Russian flag, and proceeded to storm the compound, firing shots and clearing the Ukrainian compound of its troops, arresting most of the soldiers, killing one, and injuring another.

Following the base attack, Ukraine's Prime Minister Arseniy Yatsenyuk has now warned that the conflict with Russia has escalated, saying: 'The conflict is shifting from a political to a military stage.

'Russian soldiers have started shooting at Ukrainian military servicemen, and that is a war crime.'

As a response, Ukrainian troops have been authorised to open fire in self defence after suffering their first casualty in the dramatic escalation to the now military crisis between the two countries.
 
Skatīt visus 22 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers