Politika

Šodien, 12:50 Itālijas Lombardijas un Venēcijas reģionos svētdien notiek referendumi, kuros vēlētāji paudīs savu viedokli par autonomijas paplašināšanu. Vairāk »
 
Šodien, 12:20 Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs atbrīvots no administratīvā aresta, kas viņam tika piespriests par atkārtotiem aicinājumiem uz nesaskaņotām protestu akcijām, svētdien vietnē "Instagram" ziņo pats politiķis. Vairāk »
 
Šodien, 11:22 Saeima nākamnedēļ vērtēs budžeta projektu pirmajā lasījumā. Pašlaik paredzēts, ka parlamenta sēde notiks trešdien, 25.oktobrī, un ceturtdien, 26.oktobrī. Vairāk »
 
Šodien, 10:11 Partija "Vienotība" vēl nav izvirzījusi kandidātu ekonomikas ministra amatam, un pagaidām arī aktīvas diskusijas šajā jautājumā pieklusušas. Vairāk »
 
Vakar, 22:35 Katalonijas reģionālās valdības premjerministrs Karless Pudždemons sestdienas vakarā paziņojis, ka nepieņems Spānijas lēmumu par reģiona autonomijas apturēšanu. Vairāk »
 
Vakar, 21:40 Lielbritānijas iedzīvotāji necenšas meklēt līdzības starp situāciju Skotijā un Katalonijā, norādīja Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Kīts Šenons. Vairāk »
 
Vakar, 18:02 Čehijā piektdien un sestdien notikušajās parlamenta vēlēšanās uzvarējusi miljardiera Andreja Babiša dibinātā centriski populistiskā partija "Neapmierināto pilsoņu akcija" (ANO), liecina sākotnējie balsu skaitīšanas rezultāti un to ekstrapolācijas. Vairāk »
 
Vakar, 14:52 Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs sestdien pēc kabineta ārkārtas sēdes paziņojis, ka Madrides centrālā valdība uzsākusi Katalonijas autonomijas apturēšanas procesu, lai bloķētu katalāņu neatkarības centienus. Vairāk »
 
Vakar, 10:55 Saeimas deputāts Igors Pimenovs (S) rosina atteikties no aizlieguma sapulces, gājiena vai piketa laikā izmantot bijušās PSRS simboliku. Vairāk »
 
Vakar, 10:26 ASV biržu indeksi piektdien sasniedza jaunus rekordus pēc tam, kad ASV likumdevēji spēra soli tuvāk prezidenta Donalda Trampa virzītās nodokļu reformas īstenošanai. Vairāk »
 
Vakar, 9:50 Priekšā ir ļoti nopietnas sarunas par jauno Eiropas Savienības (ES) budžeta ietvaru pēc 2020.gada, sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V). Vairāk »
 
20.oktobris, 21:13 NATO nespētu atsist Krievijas uzbrukumu alianses austrumu flangam, atzīts iekšējā ziņojumā, kuru piektdien citējis vācu žurnāls "Der Spiegel". Vairāk »
 
20.oktobris, 20:36 Spānijas valdība guvusi opozīcijas atbalstu Katalonijas reģionālā parlamenta atlaišanai un jaunu vēlēšanu sarīkošanai janvārī, lai tādējādi atrisinātu krīzi, kuru izraisījuši katalāņu neatkarības centieni. Vairāk »
 
20.oktobris, 19:24 Kad un kādu atdevi var gaidīt no nodokļu reformas, kas vajadzīgs sekmīgākai ekonomikas attīstībai, un kā Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iedomājas realizēt ieceri ekonomikas ministru apstiprināt tikai ar viņu akceptu? Neatkarīgās intervija ar kameras prezidentu Aigaru Rostovski. Vairāk »
 
20.oktobris, 10:13 Satversmes tiesa atzinusi, ka lielo algu saņēmējiem maksājamais solidaritātes nodoklis piemērots likumīgi, taču Saeimas noteiktā likme ir pretrunā ar valsts pamatlikumu. Neraugoties uz to, līdz šim nodoklī samaksātais valstij nav jākompensē. Vairāk »
 
20.oktobris, 8:38 Latvijas Krievu savienības līdere, Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka Satversmes tiesā ir apstrīdējusi Saeimas vēlēšanu likumā noteiktos vēlēšanu tiesību ierobežojumus padomju komunistu aktīvistiem. Vairāk »
 
19.oktobris, 23:45 Vācijas kanclere Angela Merkele un Francijas prezidents Emanuels Makrons ceturtdien pauduši stingru atbalstu Spānijai jautājumā par Kataloniju. Vairāk »
 
19.oktobris, 23:42 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks ceturtdien paziņojis, ka Katalonijas krīzē "nav vietas nekādai starpniecībai, starptautiskām iniciatīvām vai rīcībai" no Eiropas Savienības (ES) puses. Vairāk »
 
19.oktobris, 21:30 Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņojis, ka Maskava nepaliks atbildi parādā, ja ASV vērsīsies pret Kremļa raidorganizāciju RT. Vairāk »
 
19.oktobris, 18:18 «In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends,» savulaik teica Martins Luters Kings, un tas ir gluži kā par Kataloniju runāts. «Beigās mēs atcerēsimies nevis mūsu ienaidnieku teikto, bet gan mūsu draugu klusēšanu.» Uzsvērti augstprātīga ir Eiropas Savienības, tostarp mūsu valsts vadītāju klusēšana, no malas vērojot Katalonijas cīņu, cerības un izmisumu. Šķiet, ir aizmirsts gan tas, ka ikvienai tautai ir pašnoteikšanās tiesības, gan tas, ka ir daudz precedentu, kad valstis sadalās, lai pēc tam attīstītos blakus, tomēr atsevišķi. Katalonija šobrīd ir iedzīta strupceļā, liedzot tās līderiem veikt sarunas, kas būtu tikai loģisks referenduma turpinājums. Sarunu vietā Spānija veic represijas, apcietinot Katalonijas neatkarības kustības līderus. Kā uz Kataloniju raugās Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle? Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers