Politika

Šodien, 17:33 Krievijas plānotais gāzesvads "Nord Stream 2" padarīs Eiropu atkarīgu no kompānijas, kuru vada Kremlis un personīgi Vladimirs Putins, Varšavā paziņojis bijušais Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks. Vairāk »
 
Šodien, 16:10 Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars iestājies partijā "Latvijas attīstībai", šodien žurnālistiem pastāstīja politiķis. Vairāk »
 
Šodien, 11:09 Nedēļas laikā no Krievijas tiks izraidīti 23 Lielbritānijas vēstniecības diplomātiskie darbinieki, sestdien paziņoja Krievijas Ārlietu ministrija. Vairāk »
 
Šodien, 8:50 18. martā Krievijā notiek prezidenta vēlēšanas, kuru iznākumu droši var prognozēt jau iepriekš – arī nākamos sešus gadus Kremļa saimnieka amatā paliks Vladimirs Putins, kurš Krievijā pie varas ir jau kopš 2000. gada. Pārējie septiņi kandidāti galvenokārt pilda svītas lomu, un, lai gan katram no viņiem varētu būt kāds lokāls mērķis, šo V. Putina pretinieku galvenais uzdevums ir radīt iespaidu, ka vēlētājiem tiek piedāvātas demokrātiskas izvēles iespēja. Vairāk »
 
Vakar, 18:53 Lielbritānijas policija piektdien sākusi izmeklēšanu par slepkavību saistībā ar krievu trimdinieka nāvi, kurš atrasts nomiris Londonā savās mājās. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Ir "lielā mērā iespējams", ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins licis izmantot nervus paralizējošo vielu Lielbritānijā uzbrukumā bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam, piektdien sacīja Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons. Vairāk »
 
Vakar, 17:00 Krievijas Ārlietu ministrija (ĀM) piektdien nosodīja Rīgā notikušo leģionāru piemiņas gājienu un paziņoja, ka tas esot izraisījis riebumu. Vairāk »
 
Vakar, 15:00 Neatkarīgās rīcībā esošā Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) vēstule tās biedriem brīdina bankas nebūt saistībā ar personām, kas minētas tā sauktajā Putina sarakstā. Vairāk »
 
Vakar, 13:01 Krievijas parlamenta apakšpalātā Valsts domē apsver iespējas noteikt sankcijas pret tiem Saeimas deputātiem, kas atbalsta 16.marta noteikšanu par latviešu karavīru atceres dienu, jo, pēc Krievijas deputātu domām, tā būtu nacisma glorificēšana. Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Lauksaimniecības nozare no Eiropas Savienības (ES) budžeta klaipa saņem visbiezāko riecienu, tāpēc likumsakarīgi – tieši tā stāv pirmā rindā uz aizejošās Lielbritānijas atstātā roba lāpīšanu. Viens no iespējamajiem risinājumiem ir tiešmaksājumu atstāšana dalībvalstu pašu ziņā, un tas Latvijai būtu ļoti neizdevīgi. Ne tikai lauksaimniekiem, bet visiem nodokļu maksātājiem. Vairāk »
 
Vakar, 5:30 Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, deputāti kļuvuši īpaši devīgi. Tie Latvijas iedzīvotājiem konceptuāli piekrituši piešķirt nu jau divas jaunas svētku dienas – pareizticīgo Ziemassvētkus un Lāčplēša dienu, aiz oficiāli atzīmējamo dienu borta atstājot leģionāru atceres dienu. Vairāk »
 
15.marts, 18:18 Saruna ar Saeimas deputātu un Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāru Edgaru Putru par pēdējo laiku aktualitātēm banku uzraudzībā; par to, kā ABLV bankas likvidācija ietekmēs valsts budžeta izpildi; par pirmajiem jaunās nodokļu politikas rezultātiem, kā arī par Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanas pamatotību. Vairāk »
 
15.marts, 11:55 Saeima šodien noraidīja grozījumus Pāvilostas "mājas-kuģa" radīto neskaidrību novēršanai, jo deputāti pauda bažas, ka piedāvātais jaunais regulējums var radīt problēmas mazajiem zvejniekiem. Vairāk »
 
15.marts, 11:05 Baltais nams apliecinājis solidaritāti Lielbritānijai un paudis atbalstu tās lēmumam izraidīt 23 Krievijas diplomātus, reaģējot uz bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa saindēšanu. Vairāk »
 
15.marts, 11:00 Tā dēvētās oligarhu lietas materiālu publiskošana ne tikai radīs pamatu tajā iesaistītajām personām vērsties pret valsti, bet pārkāps arī Satversmi un virkni citu likumu. Ar šādu tiesību ekspertu viedokli sadūrusies Latvijas Reģionālās apvienības un Vienotības virzītā iniciatīva. Vairāk »
 
15.marts, 10:03 Saeima šodien nolēma noraidīt nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) ierosinājumu 16.martu noteikt par oficiālo latviešu karavīru atceres dienu. Vairāk »
 
15.marts, 9:55 Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) skandālā iesaistītais uzņēmums SIA "Rīgas enerģija", kam Ekonomikas ministrija (EM) lēma atcelt obligātā iepirkuma atļauju, tiesā no ministrijas varētu prasīt piedzīt ap 50 miljoniem eiro, aģentūrai LETA teica "Rīgas enerģijas" līdzīpašnieks un valdes loceklis Pēteris Dzirkals. Vairāk »
 
15.marts, 9:35 ASV Kalifornijas štata ziemeļos kāds skolotājs nejauši izšāva no sava ieroča vidusskolas klasē, viegli ievainojot trīs skolēnus, bet pēc tam turpināja mācību stundu, trešdien pastāstīja viena ievainotā skolēna māte. Vairāk »
 
15.marts, 7:22 Bija laiks, kad Vienotība viena pati bija visprogresīvākā pratēja apieties ar interneta portāliem un sociālajiem tīkliem. Īpaši iecienīts bija tviteris (Twitter), kur sorosīti jutās kā vienīgie mājas iemītnieki – sūtīja cits citam bučiņas, apmainījās ar glaimiem un lamāja konkurentus. Taču pamazām jaunās tehnoloģijas ir pamanījušas arī citas partijas. Arī Nacionālā apvienība jau sen augām dienām dragā savus nacionālistiski mugurkaulainos vēstījumus. Saskaņas Nils Ušakovs regulāri ziņo par Rīgas domes varoņdarbiem, turklāt ne tikai latviski, bet arī nevalsts valodā. Ilgu laiku internetu nesaprata zemnieciski lēnīgā ZZS, taču tagad arī tā ir kļuvusi gana medijpratīga. Vairāk »
 
15.marts, 5:30 Nākamajā desmitgadē iedzīvotājus gaida jauni nodokļi un nodevas, turklāt nevis viens vai divi, bet vesels lērums. Tāds ir Eiropas Savienības plāns pašu resursu palielināšanai. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers