Politika

Šodien, 7:57 Šodien plkst.10 domnīcas "Certus" telpās, Skolas ielā 11,notiks mediju brokastis par "Brexit" iespējām Latvijas ekonomikas kontekstā. Vairāk »
 
Šodien, 7:50 Tuvojoties brīdim, kad Latvijā uz ilgāku palikšanu ieradīsies kanādiešu vadītais NATO spēku bataljons, aktivizējušies prokremliski noskaņotie mediji un tiem pakārtotās butaforijas internetā. Vairāk »
 
Šodien, 7:45 Intervija ar Baibu Broku (Nacionālā apvienība) – par pieteikumu uz Rīgas atslēgām un par attiecībām ar Rīgas domes esošo koalīciju, par pielaidi valsts noslēpumam un par kopēja labējo partiju saraksta veidošanu, par paveikto un nepaspēto. Vairāk »
 
Šodien, 7:38 ASV trešdien izmēģināja neapbruņotu starpkontinentālo ballistisko raķeti "Minuteman 3", kas tika palaista no Kalifornijas štata, izmēģinot ieroču sistēmu, kas ir daļa no ASV kodolspēkiem. Vairāk »
 
Šodien, 7:09 Saeima šodien otrajā lasījumā skatīs likumprojektu par to, lai jaunām automašīnām līdz četru gadu vecumam tehnisko apskati varētu veikt ik pēc diviem gadiem. Vairāk »
 
Vakar, 21:01 45% Krievu atbalsta ideju par premjerministra Dmitrija Medvedeva atkāpšanos no amata, liecina trešdien publicētie aptaujas rezultāti. Vairāk »
 
Vakar, 19:34 Krievija uz pusi samazinājusi militāro lidmašīnu skaitu Hmeimimas aviobāzē Sīrijā, trešdien paziņojušas Krievijas amatpersonas. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Vēstures doktors, Latvijas Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors Valters Ščerbinskis sarunā ar Neatkarīgo raksturo Latgales 1917. gada maija kongresa vēsturisko ģenēzi un tā turpmāko nozīmi. Vairāk »
 
Vakar, 17:41 Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti šodien, sagatavojot otrreizējai caurlūkošanai grozījumus likumā par zemes privatizāciju lauku apvidos, vienojās stiprināt prasību par valodas zināšanām ārzemniekiem, kuri pērk lauksaimniecības zemi Latvijā. Vairāk »
 
Vakar, 17:08 Veselības ministrija (VM) iebilst, ka nodokļu reformas plānā nav iezīmēts finansējums veselības nozares reformu īstenošanai. Vairāk »
 
Vakar, 16:35 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis pērn patvērumu piešķīrušas 710 400 cilvēkiem, kas ir divreiz vairāk nekā gadu pirms tam. Vairāk »
 
Vakar, 16:00 ASV prezidenta Donalda Trampa centieni liegt Savienotajās Valstīs ieceļot sešu musulmaņu valstu pilsoņiem ir gluži kā dāvana islāma ekstrēmistiem, trešdien atzina bijušais Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons. Vairāk »
 
Vakar, 11:48 Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina nevilcināties ar nodokļu reformas pieņemšanu. Vairāk »
 
Vakar, 10:16 Francijas prezidenta vēlēšanu favorīts centrists Emanuels Makrons otrdien noliedza apgalvojumus, ka viņš pēc uzvaras vēlēšanu pirmajā kārtā dusētu uz lauriem, un uzstāja, ka cīņā pret galēji labējo kandidāti Martinu Lepēnu "nekas vēl nav uzvarēts". Vairāk »
 
Vakar, 9:52 ASV prezidents Donalds Tramps otrdien solīja apkarot antisemītismu, mēģinot atstāt pagātnē vairākus misēkļus šajā jautājumā. Vairāk »
 
Vakar, 9:40 Gada laikā aptuveni pieci līdz desmit cilvēki izrāda interesi par piekļaušanos kādai teroristiskai organizācijai vai kā citādi ar savu rīcību ir gatavi apdraudēt nacionālo drošību. Lai neļautu šiem cilvēkiem izdarīt liktenīgo kļūdu, tiem liegs izceļot no valsts. Aizliegums potenciāli var sagādāt arī citas neērtības šo cilvēku sadzīvē, taču eksperti uzskata, ka tās ir samērīgas un saudzīgākas par krimināllikuma vēršanu pret tiem. Vairāk »
 
Vakar, 8:40 ASV tiesa Sanfrancisko nobloķējusi prezidenta Donalda Trampa izpildrīkojumu par finansējuma apturēšanu tā dēvētajām patvēruma pilsētām, kas neievēro ASV imigrācijas likumus. Vairāk »
 
Vakar, 8:29 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Latvijas premjerministrs Māris Kučinskis apgalvoja, ka naudu veselības nozarei varētu iegūt pārskatot citus nodokļus. Vairāk »
 
Vakar, 8:22 Reemigrācijas atbalsta pasākumu plāna 2013.-2016.gadam sekmīgu ieviešanu kavēja finansējuma trūkums, informatīvajā ziņojumā par plāna izpildi norāda Ekonomikas ministrija (EM). Vairāk »
 
Vakar, 8:11 Ukraina otrdien pārtrauca elektroapgādi promaskavisko separātistu kontrolētajai teritorijai Luhanskas apgabalā neapmaksātu elektrības rēķinu dēļ. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers