Politika

Šodien, 8:37 Dienvidkorejas prezidents Muns Džēins ceturtdien paziņojis, ka, neskatoties uz lielo spriedzi reģionā, ko izraisījušas Phenjanas kodoldraudi, kara Korejas pussalā nebūs. Vairāk »
 
Šodien, 7:53 Valsts prezidents Raimonds Vējonis Jūrmalas rezidencē jaunajam Latvijas vēstniekam Krievijā - Mārim Riekstiņam - pasniegs akreditācijas vēstules, liecina Valsts prezidenta darba kārtība. Vairāk »
 
Šodien, 5:00 Par iecerēto skolu tīkla optimizāciju, vai kvantitāte būs kvalitātes virzītājspēks, par sešgadīgiem pirmklasniekiem un Vienotības (V) vadības peripetijām Neatkarīgās intervija ar izglītības un zinātnes ministru un V valdes locekli Kārli Šadurski. Vairāk »
 
Vakar, 14:22 Kaut arī aizvadītās nedēļas laikā Vācijā sarucis atbalsts kancleres Angelas Merkeles konservatīvajam blokam, viņai joprojām ir vislabākās izredzes gūt uzvaru septembrī gaidāmajās Bundestāga vēlēšanās, liecina trešdien izplatītās aptaujas dati. Vairāk »
 
Vakar, 12:54 Latvijas un Krievijas starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētāji Uldis Augulis un Maksims Sokolovs vakar svinīgi parakstīja komisijas septītās sēdes jeb abu valstu turpmākās sadarbības nodomu protokolu. Vairāk »
 
Vakar, 12:19 Ņemot vērā, ka lēmumā "Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911" nav izklāstīta lēmumā ietverto formulējumu būtība un pamatojums, Ventspils mērs aivars Lembergs nosūtījis atklāto vēstuli tā sagatavotājam, Latvijas Republikas 12.Saeimas deputātam, A.Judinam ar lūgumu sniegt skaidrojumus. Vairāk »
 
Vakar, 11:51 Tā dēvētās oligarhu lietas izmeklēšanas sākuma stadijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe attaisnojusi savu reputāciju un pieļāvusi «nelielu haosu». Tajā skaitā arī kļūdas noklausīto sarunu stenogrammās. Vairāk »
 
Vakar, 10:48 Gatavojoties nākamajām Saeimas vēlēšanām, Latvijas Reģionu apvienība centīsies piesaistīt vairākas reģionālās partijas, tādēļ pagaidām organizācija nolēmusi strādāt bez valdes priekšsēdētāja, pēc organizācijas pārstāvju sapulces informēja tās priekšsēdētāja vietnieks Vents Armands Krauklis. Vairāk »
 
Vakar, 10:16 ugstākā tiesa (AT) aicina Valsts kontroli izvērtēt no Veselības inspekcijas direktores amata aizrotētās Aijas Mežsargas jaunā amata nepieciešamību Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC). Vairāk »
 
Vakar, 8:25 Tuvinās kārtējais izvērtēšanas aplis, lai pārliecinātos, kā tiek izpildīts valdības rīcības plānā ierakstītais, taču jau tagad Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) apgalvo, ka šī ir pirmā valdība, kura rūpīgi seko plānā ierakstītajam. Vairāk »
 
Vakar, 7:22 Savulaik novazātajiem jēdzieniem «strukturālās reformas», «budžeta konsolidācija», «ģeopolitiskā situācija» nu steidz pievienoties arī «tautas sapulce». Vairāk »
 
15.augusts, 15:45 Uz "Vienotības" valdes priekšsēdētāja amatu izvirzītas ekonomikas ministra, Ministru prezidenta biedra Arvila Ašeradena, partijas priekšsēdētāja vietnieka Edvarda Smiltēna un Rīgas domes deputāta Viļņa Ķirša kandidatūras, informēja "Vienotības" pārstāve Elīna Bīviņa. Vairāk »
 
15.augusts, 14:11 Japānas premjerministrs Sindzo Abe telefonsarunā piekritis ASV prezidentam Donaldam Trampam - galvenā prioritāte Ziemeļkorejas jautājumā ir panākt, ka Phenjana aptur raķešu izmēģinājumus. Vairāk »
 
15.augusts, 12:02 Viens no ASV prezidenta Donalda Trampa padomniekiem viņa priekšvēlēšanu kampaņas laikā vairākkārt piedāvājis organizēt tikšanos ar Krievijas līderiem, tostarp ar prezidentu Vladimiru Putinu, atsaucoties uz Trampa priekšvēlēšanu štāba elektronisko saraksti, vēsta laikraksts "The Washington Post". Vairāk »
 
15.augusts, 9:51 Ja mūsu platuma grādu iedzīvotāji būtu apveltīti ar karstāku temperamentu, veiksmīgs būtu tas derību slēdzējs, kas šonedēļ paredzētajā Vienotības kongresā prognozētu kārtīgu izkaušanos starp Edvarda Smiltēna un viņa kursa aizstāvjiem un Solvitas Āboltiņas līnijas sekotājiem. Vairāk »
 
15.augusts, 9:02 Septembrī pirmajā pusē plānots dibināt jaunu topošo partiju "Mūsu zeme - Latvija", informēja iniciatīvas grupas vadītājs Valdis Šakars. Vairāk »
 
14.augusts, 19:05 Par valdības partijas Vienotība sarežģīto situāciju, kad rodas jaunas partijas ar līdzīgu ideoloģiju un lozungiem, par partiju pametušo Viņķeles&Čigānes grupu un Solvitu Āboltiņu, par sasniegumiem, kļūdām un nākotnes redzējumu Neatkarīgās intervija ar Vienotības valdes priekšsēdētāja vietnieku, Saeimas deputātu Edvardu Smiltēnu. Vairāk »
 
14.augusts, 16:10 Politehnologs Jurģis Liepnieks uzskata, ka VID un SS.lv konflikts ir nevis par nodokļu nemaksāšanu, bet informācijas sniegšanu. Vairāk »
 
14.augusts, 10:44 Kamēr vairākuma skatieni pievērsti politiskajām batālijām Vienotībā, ne mazāk aizraujošas norises vērojamas arī Saeimas opozīcijā strādājošajā Latvijas Reģionu apvienībā. Tai joprojām neizdodas atrast kādu, kas būtu ar mieru uzņemties partijas vadītāja pienākumus. Vairāk »
 
14.augusts, 8:35 Partija ar otro lielāko ministru skaitu valdībā, ar lielāko eiroparlamenta deputātu skaitu, ar pagaidām vēl otro lielāko deputātu skaitu Saeimā, kamēr visi no partijas aizgājušie vai atskaitītie deputāti vēl veģetē frakcijā, partija ar pārstāvniecību 57 Latvijas pašvaldībās. Un ar reitingu zem 5% vēlēšanu barjeras jeb, precīzāk, pēc pēdējiem SKDS datiem – 3,7% jūlijā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers