Politika

Šodien, 8:06 Šodien notiks Daugavpils domes jaunā sasaukuma pirmā sēde, kurā amatu varētu zaudēt līdzšinējais pilsētas mērs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija). Vairāk »
 
Šodien, 7:49 Koalīcijai jāvienojas par tādu nodokļu reformu, kuras rezultātā pieaugs mazo un vidējo algu saņēmēju ienākumi, norāda nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. Vairāk »
 
24.jūnijs, 19:29 Francijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, sacīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra. Vairāk »
 
23.jūnijs, 20:20 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks un citi bloka līderi piektdien Briselē pauda vilšanos par Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas piedāvājumu attiecībā uz Apvienotajā Karalistē dzīvojošo Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu pilsoņu tiesībām pēc valsts izstāšanās no bloka. Vairāk »
 
23.jūnijs, 19:40 Eiropadome ir apņēmības pilna iegrožot nelikumīgu migrāciju, šodien izskanējis Briselē notiekošajā Eiropadomes sanāksmē. Vairāk »
 
23.jūnijs, 19:20 Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs nedrīkst kandidēt nākamgad gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, piektdien paziņoja Krievijas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK). Vairāk »
 
23.jūnijs, 18:30 Rīgas domes koalīciju veidojošās partijas "Saskaņa" (S) un "Gods kalpot Rīgai" (GKR) nodrošinājusi sev pārsvaru visās komitejās, liecina informācija pašvaldības mājaslapā. Vairāk »
 
23.jūnijs, 15:20 Latvijas iedzīvotāju uzticība valdībai un tiesu sistēmai ir viena no zemākajām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū, liecina aprīlī veikta "Eirobarometra" aptauja. Vairāk »
 
23.jūnijs, 14:50 Policija oficiāli atklājusi, ka ugunsgrēku Londonas augstceltnē "Grenfell Tower" izraisīja kādā dzīvoklī esošā ledusskapja aizdegšanās, vēsta BBC. Vairāk »
 
23.jūnijs, 10:30 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien apsolīja, ka Lielbritānijā dzīvojošie Eiropas Savienības (ES) pilsoņi varēs tur palikt pēc "Breksita" (Lielbritānijas izstāšanās no ES), bet noraidīja ES aicinājumus nodot viņu tiesību pārraudzību Eiropas Tiesai (ECJ). Vairāk »
 
23.jūnijs, 10:10 Eiropas Savienības (ES) līderi vienojušies par Krievijai Ukrainas konflikta dēļ noteikto sankciju pagarināšanu. Vairāk »
 
22.jūnijs, 20:44 Latvijas iedzīvotājus jau ilgstoši neapmierina valsts pārvaldības un lēmumu pieņemšanas kārtība, tāpēc to varētu uzlabot, paplašinot Valsts prezidenta pilnvaras, kā arī piešķirot Ministru prezidentam plašākas pilnvaras valdības izveidē un darbības programmas īstenošanā, uzrunājot Saeimas deputātus pavasara sesijas noslēgumā sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Vairāk »
 
22.jūnijs, 18:30 Rīgas domi arī turpmāk vadīs partijas "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs, savukārt viņa vietnieks trešo termiņu pēc kārtas būs Andris Ameriks (GKR). Vairāk »
 
22.jūnijs, 18:18 «Jāņi... Vasara sāks iet uz otru pusi, bet nekas nav vēl īsti pat iesākts. Līgo vakars ir dziļi filozofiski svētki, tautas liktenī Jāņi ir apcerīgi, ar domām par dzīves ritu, tie ir daiļskanīgi un mazliet skumji,» teic Jānis Streičs, mūsu latviskākais un tautas garam vistuvākais filmradis. Šķiet, ka prieks un luste no saulgriežu debesīm nelīst, tāpēc Jānis ir darbos un jaunradē. Arī mūsu sarunā viņš ir domās par to, ko un kā filmēt. Vairāk »
 
22.jūnijs, 15:53 Valsts prezidents Raimonds Vējonis dziļi maldās, ja domā, ka tautas velēts prezidents palīdzēs celt sabiedrības uzticību prezidenta institūtam, parlamentam un valdībai, sacīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra. Vairāk »
 
22.jūnijs, 15:01 Saeima šodien ratificēja Igaunijas, Latvijas un Lietuvas valdību līgumu par "Rail Baltica" dzelzceļa savienojuma izveidi. Vairāk »
 
22.jūnijs, 14:50 Kamēr Rīgas domes jaunā sasaukuma opozīcija zvērēja uzticību kopējiem mērķiem, vecais domes sasaukums dienu pirms jaunā pirmās sēdes gan dubultoja pilsētas budžeta deficītu, gan radīja sistēmu, kas koalīcijai ļaus saglabāt spēcīgāku vairākumu pašvaldības komitejās. Vairāk »
 
22.jūnijs, 13:23 Saeimas deputāts Ilmārs Latkovskis nolēmis izstāties no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK frakcijas. Vairāk »
 
22.jūnijs, 11:33 Šodien notikušajā pirmajā jaunā sasaukuma Liepājas domes sēdē par Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts līdzšinējais pašvaldības vadītājs Uldis Sesks (Liepājas partija), informēja Liepājas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Simona Petrovica. Vairāk »
 
22.jūnijs, 9:20 Saeimai būtu jānosaka, ka Valsts prezidentu jau 2019.gadā ievēlētu tauta, šodien tradicionālajā uzrunā parlamentam sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers