Politika

Šodien, 16:22 ASV prezidenta Donalda Trampa popularitāte sasniegusi vēsturiski zemāko līmeni, tomēr strīdos ar Kongresu viņš joprojām bauda vēlētāju atbalstu, liecina jaunāko sabiedriskās domas aptauju rezultāti. Vairāk »
 
Šodien, 13:40 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atcēlusi Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) lēmumu par sodu Valsts policijas (VP) priekšniekam Intam Ķuzim saistībā ar priekšapmaksas pārskaitīšanu policijas automašīnu piegādātājam, un izbeigusi lietvedību konkrētajā administratīvā pārkāpuma lietā. Vairāk »
 
Šodien, 11:15 Malaizija vakar paziņojusi, ka saistībā ar Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna pusbrāļa Kima Čennama nāves apstākļu izmeklēšanu vēlas nopratināt Ziemeļkorejas vēstniecības otro sekretāru un kādu šīs valsts lidsabiedrības Air Koryo darbinieku. Vairāk »
 
Šodien, 10:42 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadītāja Anita Slokenberga no amata atkāpusies, jo neredz, ka Veselības ministrija (VM) kā nozares politikas plānotāja vēlētos risināt nozarei svarīgas problēmas. Vairāk »
 
Šodien, 9:51 Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma likumu, ar kuru plānots ratificēt Visaptverošo ekonomikas un tirdzniecības nolīgumu starp Eiropas Savienību (ES) un Kanādu jeb CETA. Vairāk »
 
Šodien, 8:12 Saeima šodien galīgajā lasījumā lemj par brīvās tirdzniecības nolīguma CETA un Stratēģiskās partnerības nolīguma ratificēšanu starp ES un Kanādu. Kad to pašu būs izdarījuši arī kanādieši, varēsim tirgoties ar viņiem bez muitas nodevām un kopīgi ielikt kāju Arktikas ledājos, lai nepieļautu tur Krievijas monopolu. Vairāk »
 
Vakar, 21:51 Partijas ''Vienotība'' prioritātes darbam valdībā 2017.gadā ir 0% likmes ieviešana reinvestētajai peļņai, strādājošo sociālās aizsardzības nodrošināšana, kā arī kompetenču pieejā balstīta izglītības satura reforma, pavēstīja partijas pārstāvji. Vairāk »
 
Vakar, 21:00 Ceturtdien, 23.februārī, Saeima galīgajā lasījumā lems par likumprojektu, ar kuru plānots ratificēt Visaptverošo ekonomikas un tirdzniecības nolīgumu (CETA) starp Kanādu, no vienas puses, un Eiropas Savienību (ES) un tās dalībvalstīm, no otras puses. Vairāk »
 
Vakar, 20:56 Prasība leģitimizēt krievu valodu Latvijā joprojām paliek spēkā, pārliecināta Latvijas Krievu kopiena. Vairāk »
 
Vakar, 20:28 Visticamāk, skaidras naudas ierobežojumi darba laikā būs ne tikai policistiem, bet vēl virknei strādājošo kontroles un uzraudzības dienestos, vēsta raidījums "LNT Ziņas". Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Situācija ar medicīnas darbinieku atalgojumu valsts un pašvaldību ārstniecības iestādēs ir kritiska. To var mainīt tikai un vienīgi ar papildu finansējuma piešķiršanu, jo medicīnas iestāžu vadītāju rokās nav instrumentu, lai palielinātu nozarē strādājošo algas. Personāla kopējās izmaksas daudzās slimnīcās, jau tagad, sasniedz 70% no kopējiem slimnīcu ieņēmumiem, bet vēl ir jāpērk medikamenti pacientu ārstēšanai un jāsedz citi slimnīcu izdevumi. Šādu viedokli pauž Latvijas Slimnīcu biedrība, reaģējot uz komentāriem par dzemdību nodaļās strādājošo atalgojumu un izskanējušajiem argumentiem par medicīnas iestāžu vadītāju atbildību. Vairāk »
 
Vakar, 19:08 Sasniegt Latvijas prioritātes "Brexit" procesā varētu nebūt tik vienkārši, šodien "Vienotības" domes sēdē norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Vairāk »
 
Vakar, 17:48 Veselības ministre Anda Čakša un Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) vienojušies atalgojuma jautājumu Rīgas dzemdību namā nerisināt atrauti no kopējās veselības aprūpes sistēmas, līdz ar to Rīgas dome savus risinājumus nepiedāvās un gaidīs idejas no Veselības ministrijas (VM). Vairāk »
 
Vakar, 17:03 Lai gan daudzi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki ir gatavi mainīt ierastās darba metodes, tomēr joprojām vērojama daļas darbinieku pretestība sāktajām pārmaiņām, šodien, tiekoties ar Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas deputātiem, sacīja VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule. Vairāk »
 
Vakar, 14:03 Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") vakar saņēmis Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vēstuli par to, ka izbeigta tā sauktā "oligarhu lieta", kuras izmeklēšanas laikā KNAB savulaik veica kratīšanas ietekmīgu politiķu īpašumos. Vairāk »
 
Vakar, 13:45 Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 22.februārī, piedalījās Gadskārtējā virsprokuroru sanāksmē. Vairāk »
 
Vakar, 9:45 Lielbritānijas un Eiropas Savienības (ES) šķiršanās paredzēta 2019. gadā, un šobrīd Brexit sarunās viens no Latvijai būtiskākajiem jautājumiem ir mūsu valsts pilsoņu turpmākais statuss Apvienotajā Karalistē. Nav precīzi zināms, cik Latvijas valstspiederīgo tur dzīvo un strādā – 100 000 vai 150 000, taču, loģiski domājot, kāds būtu iemesls tieši viņu vai, vērtējot plašāk, baltiešu viesstrādnieku izraidīšanai? Vairāk »
 
Vakar, 8:36 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" "Patvērums ''Droša māja" vadītāja Sandra Zalcmane vēstīja, ka vēl ir veicami vairāki pasākumi, lai uzlabotu bēgļu labklājību Latvijā, jo no visiem līdz šim uz Latviju pārvietotajiem bēgļiem, Latvijā ir palikuši tikai 5. Vairāk »
 
Vakar, 8:20 Igaunijas tiesas līdz šim brīdim noteikušas iebraukšanas aizliegumu 13 Latvijas iedzīvotājiem, kuri pārkāpuši likumu Valgā, ziņu aģentūrai BNS pastāstījis Igaunijas policijas Dienvidu prefektūras Valgas iecirkņa priekšnieks Tīts Alliks. Vairāk »
 
Vakar, 8:01 Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei pastarpināti piederošie uzņēmumi "Vēja parks" pērn obligātajā iepirkumā pārdevuši kopumā 35 916 438 kilovatstundas elektroenerģijas par 3 993 908 eiro (pirms subsidētās elektroenerģijas nodokļa (SEN) nomaksas), liecina Ekonomikas ministrijas (EM) apkopotā informācija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers