Politika: Vējonis apsveic Putinu, paužot cerību uz labvēlīgu Latvijas-Krievijas kaimiņattiecību attīstību 61 komentāri
 
Politika

Vējonis apsveic Putinu, paužot cerību uz labvēlīgu Latvijas-Krievijas kaimiņattiecību attīstību

 
Ģirts Ozoliņš/F64

Atbilstoši diplomātiskajā praksē pieņemtajam Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir nosūtījis rakstveida apsveikumu Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Apsveikumā Putinam Latvijas prezidents novēl, lai Krievijas prezidenta darbs sekmētu visas Krievijas tautas labklājību, kā arī pauž cerību uz abpusēji labvēlīgu Latvijas-Krievijas kaimiņattiecību attīstību.

Šorīt pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) Vējonis skaidroja, ka lēmums par kādas ievēlētas personas apsveikšanu ir katras valsts ziņā. "Apsveikt vai neapsveikt ir katras valsts izšķiršanās. To valsts dara, pamatojoties uz starptautisko organizāciju atzinumiem par to, vai nav bijuši kādi pārkāpumi vēlēšanu procesā," skaidroja Vējonis.

Jau ziņots, ka svētdien notikušajās Krievijas prezidenta vēlēšanās uzvarējis pašreizējais valsts galva Vladimirs Putins, pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, saņemot 76,67% balsu.

Putinu ar pārvēlēšanu amatā apsveikuši vairāku valstu līderi, tostarp Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins un ASV prezidents Donalds Tramps.

Apsveikumu Putinam nosūtījusi arī Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, taču Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite lēmusi neapsveikt Putinu ar ievēlēšanu uz vēl vienu amata termiņu.

Komentāri [61]
#
bggg 22.marts 2018 22:48 atbildēt
Klauns!!!
 
#
nav klauns » bggg 3.aprīlis 2018 2:25 atbildēt
ir riktīgs pimpis!
 
#
Tas ir labi. 22.marts 2018 20:24 atbildēt
Prieks, ka prezidents nav glups!
 
#
Ha 22.marts 2018 20:15 atbildēt
Vējonīt ...cerība ir muļķu mierinājums.
 
#
karakums 22.marts 2018 16:38 atbildēt
Ir tak jāsaprot elementāras lietas, ka mums ar viņiem jādzīvo kaimiņos jo nav vēl izdomāts tāds aparāts ar kuru varētu teleportēt gigantisku valsti tikai aiz tā ka viņi ir krievi.
 
#
Raimonds 22.marts 2018 8:55 atbildēt
Viens iemesliem, kāpēc Latvijas ekonomika grimst , ir sliktas attiecibas ar Krieviju ...
 
Skatīt visus 61 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers