Politika: Deputātam Kaimiņam izteikts rakstveida brīdinājums 8 komentāri
 
Politika

Deputātam Kaimiņam izteikts rakstveida brīdinājums

 
F64

12.Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam par deputātu ētikas kodeksa pārkāpumu izteikts rakstveida brīdinājums. To Saeimas sēdē ceturtdien, 8.martā, paziņoja Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rullī noteikto Mandātu komisijas lēmums tiks publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Atbildīgā komisija lēmumu pieņēma, izskatot deputātes Ingunas Sudrabas iesniegumu par A.Kaimiņa deputātu ētikas kodeksa pārkāpumu.

Mandātu komisija konstatējusi, ka deputāts A.Kaimiņš pārkāpis ētikas kodeksa 5., 6., 7. un 8.punktu. Tie nosaka, ka deputāts ciena un vienmēr ievēro Satversmi, Saeimas kārtības rulli un citus normatīvos aktus, ir morāli atbildīgs par savu rīcību (runām, balsojumiem u.c.), deputāts atzīst savas kļūdas un cenšas labot tās, publiskos izteikumos izvairās no vārdiem, žestiem un citādas rīcības, kas var būt aizskaroša, kā arī nelieto apvainojošus vai ar Saeimas cieņu nesavienojamus izteicienus. Tāpat pārkāptie kodeksa punkti nosaka, ka deputāts respektē cilvēktiesības un argumentācijai neizmanto atsaukšanos uz sava oponenta rasi, dzimumu, ādas krāsu, tautību, valodu, reliģisko pārliecību, sociālo izcelsmi vai veselības stāvokli.

Šī ir ceturtā reize, kad Mandātu komisija konstatējusi Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpumu deputāta A.Kaimiņa rīcībā.

Komentāri [8]
#
to >>>mazs suniic 16.marts 2018 14:45 atbildēt
tu sunic esi,vai vatniku sobaku,bez identitates,kuram japarada celsh Zilupes virziena ar stipru sperienu pa pautiem.
 
#
Ādolfs 9.marts 2018 13:56 atbildēt
Šo kranci vajag padzīt no Saemas ēkas ar S mietu! Viņš apkauno Saemu, vispār visu priekšplāna skatu!
 
#
uiy 9.marts 2018 11:51 atbildēt
Debīls Kaimoņš ar galvu sen nav kartībā , Kaimiņ kapēc tu sievu sit māja katru vakaru vina nav vainīga ka tev tukša kabata
 
#
lapa 9.marts 2018 10:00 atbildēt
kaimins malacis , parada kas notiek saja saimas cusku midzeni . ta turpinat.
 
#
zg 9.marts 2018 9:10 atbildēt
Bez Kaimiņa nebūs interesanti.
 
#
goro » zg 9.marts 2018 9:33 atbildēt
Točna,vismaz kāda jautrība šamajā cirkā,ko sauc par saeimu.Vismaz viens pilda viņa tiešos pienākumus.
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers