Politika: Loskutovs un Judins izstājušies no "Kustības "Par!"" 15 komentāri
 
Politika

Loskutovs un Judins izstājušies no "Kustības "Par!""

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Saeimas deputāti Aleksejs Loskutovs un Andrejs Judins izstājušies no partijas "Kustība "Par!"", informēja politiskā spēka pārstāve Amālija Brūvere.

Savukārt Saeimas deputāti Lolita Čigāne un Ints Dālderis lēmumu par izstāšanos no "Kustības "Par!"" nav pieņēmuši, bet plāno palikt "Vienotības" frakcijā.

Judins aģentūrai LETA apliecināja, ka uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no partijas "Kustība "Par!"". Viņš to saistīja ar partijas vadības nostāju, ka "Kustības "Par!"" deputātiem būtu jāpamet koalīcija.

Savukārt Judins uzskata, ka jādomā par politisko spēku konsolidāciju. Īpaši pašreizējā situācijā vēl vairāk sadalīties nebūtu pareizi, uzskata politiķis.

Taujāts par iespējamu startu Saeimas vēlēšanās, Judins pagaidām konkrēti neatbildēja. Viņš skaidroja, ka šodien pieņemts lēmums turpināt darbu koalīcijā un izstāties no partijas.

Iepriekš "Kustība "Par!"" pieļāva ka tās pārstāvjiem būtu jāizstājas no "Vienotības" Saeimas frakcijas. Šis jautājums tika vērtēts, ņemot vērā, ka "Kustība "Par!"" Saeimas vēlēšanās nestartēs kopā ar "Vienotību", bet turpinās sarunas ar partijām "Izaugsme", "Progresīvie", "Latvijas attīstībai" un pilsoniskās sabiedrības organizācijām par iespējamu kopīgu piedāvājumu vēlētājiem.

"Vienotība" paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem informēja, ka frakcijas vadība ceturtdien vienojās ar "Kustības "Par!" pārstāvjiem, ka minētie deputāti turpinās darbu frakcijā līdz 12.Saeimas pilnvaru beigām.

"Mums jābūt vienotiem, it īpaši šobrīd, kad Latvijas valsts starptautiskā reputācija ir apdraudēta un finanšu sektors piedzīvo nopietnu reputācijas krīzi," uzsver frakcijas priekšsēdētājs Hosams Abu Meri.

Arī Čigāne aģentūrai LETA uzsvēra, ka, ņemot vērā situāciju valstī, ir jāstrādā un jāizmanto visi instrumenti, lai situāciju stabilizētu. Viņa arī pauda, ka kopš Solvitas Āboltiņas aiziešanas no "Vienotības" frakcijas, tajā būtiski mainījies klimats, kā arī "Kustības "Par!"" deputāti nāk klājā ar dažādām iniciatīvām.

Kā ziņots, partija "Vienotība" pirmdien nosūtījusi atklātu vēstuli partijai "Kustība "Par!"" ar aicinājumu uz sarunām par sadarbību centriski demokrātisko partiju apvienībā.

"Vienotība" aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā domes sēdē mudināja partijas ar līdzīgām vērtībām kopā startēt Saeimas vēlēšanās, veidojot jaunu politisko apvienību. Vienošanās par kopīgu startu jau esot panākta ar partijām "Kuldīgas novadam", "Tukuma pilsētai un novadam" un "Valmierai un Vidzemei". Savukārt sarunas par sadarbību vēl notiks ar Vidzemes partiju, Latgales partiju, LA, "Par!" un "Progresīvajiem", sestdien klāstīja "Vienotības" līderis, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Tikmēr Latvijas Reģionu apvienība (LRA) un Jaunā konservatīvā partija (JKP) kopā ar "Vienotību" startēt neplāno.

Komentāri [15]
#
g7 23.februāris 2018 4:34 atbildēt
PaR ir Sorosītu, pidarrasistu un ģenderistu Vienotības izgāztuve.@
 
#
ak! » g7 23.februāris 2018 9:28 atbildēt
Lemberga slimība Jums smagā formā!
 
#
Ezis 23.februāris 2018 4:14 atbildēt
Apsveicami ja izstājas no šīs gejpidaru kompānijas , tur jau bija jābūt pašnāvniekam līst šai stambulistu - velkamistu šaikā !
 
#
eksperts 23.februāris 2018 0:19 atbildēt
Visiem Saeimas dīkdieņiem novēlu netikt pārvēlētiem un būt spiestiem strādāt kārtīgu darbu!
Tas būs labi gan viņiem pašiem, gan valstij!
 
#
*** 22.februāris 2018 23:15 atbildēt
Skrien divi spermatozoīdi un sarunājas: ''es nākamajā Saeimā būšu deputāts ... bet es būšu ...''. Pēkšņi viens no viņiem attopas: ''мы находимся внизу ...''.
 
#
Ha 22.februāris 2018 22:45 atbildēt
Kas tad cīnīsies ar oligarhiem? Kas aizstāvēs Stambulas konvenciju un genderismu? Kas ies praidā? To visu taču solīja PAR!
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers