Politika: Sudrabai Baloža lēmums pamest NSL frakciju bija pārsteigums 6 komentāri
 
Politika

Sudrabai Baloža lēmums pamest NSL frakciju bija pārsteigums

 
F64

Partijas "No sirds Latvijai" vadītājai Ingunai Sudrabai parlamentārieša Ringolda Baloža lēmums pamest frakciju ir pārsteigums.

Sudraba aģentūrai LETA atzina, ka par šādu viņa lēmumu nav informēta.

Pirms tikšanās ar Balodi viņa atteicās komentēt situāciju plašāk. Šī tikšanās varētu notikt nākamnedēļ, teica NSL vadītāja.

Kā ziņots, Balodis nolēmis izstāties no NSL Saeimas frakcijas, lai tādā veidā paustu savu kritisko attieksmi pret Sudrabas kā "Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas vadītājas darbu, aģentūrai LETA atzina politiķis.

Līdz ar Baloža lēmumu NSL zaudēs frakcijas statusu, un NSL pārstāvji Saeimā darbosies kā neatkarīgie deputāti. Frakcijas statuss tiks zaudēts, jo tajā vairs nebūs nepieciešamie vismaz pieci deputāti no viena 12.Saeimas vēlēšanu kandidātu saraksta.

Baloža izstāšanās no NSL frakcijas ietekmēs arī Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) sastāvu, kā arī Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju. Par izmaiņām komisiju sastāvā jālemj Saeimai. Balodis apliecināja, ka apzinās, ka ar savu soli zaudēs vietu NDK sastāvā.

Balodis nav NSL partijas biedrs, bet startējis no tās saraksta 12.Saeimas vēlēšanās.

Komentāri [6]
#
aina 15.janvāris 2018 2:22 atbildēt
Kapēc vajadzēja to komisiju un tērēt naudu? Pirms komisijas jau Kalnmeijers aizstāvēja Sleseri un sapratu,ka Sudrabai būs jāmelo.
 
#
pareizi 13.janvāris 2018 20:35 atbildēt
Balodis dara. Labāk vēlāk, bet izdarīt pareizi. Sudraba pati nezin, kas viņa ir un nezin, ko dara (tāpēc arī tādas muļķības dara). Ja jau viņa par sevi pat saka:TĀ NEESMU ES...Esmu no viņas dzimtās puses, man arī par viņu ir kauns.
 
#
Raimonds 13.janvāris 2018 20:01 atbildēt
Ja Ringolds Balodis kur uzpeldēs ... tad viņam Obligāti ir jāliek MĪNUSS vēlēšanu listē.
 
#
nu 13.janvāris 2018 18:47 atbildēt
žurka,biju par viņu labākajās domās.
 
#
Tā nu pēkšņi sagadījās 13.janvāris 2018 18:17 atbildēt
Jādomā,ka tas bija pārsteigums arī pašam Balodim.
 
Skatīt visus 6 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers