Politika: Arnis Kaktiņš: Etniskā sašķeltība ir viena no lielākajām valsts problēmām 53 komentāri
 
Politika

Arnis Kaktiņš: Etniskā sašķeltība ir viena no lielākajām valsts problēmām

 

Kādi secinājumi un prognozes izdarāmās no sabiedriskās domas aptaujām, cik un kādas pārmaiņas vai stabilitāti alkstoša ir sabiedrība Saeimas vēlēšanu gadā, Neatkarīgās intervija ar socioloģisko pētījumu firmas SKDS vadītāju Arni Kaktiņu.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [53]
#
idiotisks raksts, bauba lulle! vai ne? 15.janvāris 2018 17:14 atbildēt
Ak šī žurnālistu prostitūcija! Cik samaksāja par ;so idiotismu, baina lulle? ko? .. Un vēl. Pirms rakstīt, ir kaut kas jāsaprot, savādāk var sanākt tas kas ir sanācis - idiotisms. Visupirms apskaties, baina lulle, kas ir etnoss un kas ir nācija, proti, lai neliktu toimātu augļu salātos, lai arī tomāts ir auglis. kaut kas taču ir jāzina, pirms sadomā rakstīt! ... tavai zināšanai, LAtvijā ir problēma ar kaimiņvalsts impērisko ideoloģiju, tātad ar politiku, kurai etnoss nekādi nepieder. :))) ... baiba lulle, tu tautā nes savu stulbumu :)
 
#
LP > Mr.Susurs 14.janvāris 2018 19:28 atbildēt
Kāpēc neārstējies?
 
#
yyy 14.janvāris 2018 19:26 atbildēt
Okupētie un okupētāji. Valsts nevar normāli attīstīties, ja nav novērstas okupācijas sekas. DEOKUPĀCIJU!!
 
#
Xxl » yyy 15.janvāris 2018 8:36 atbildēt
Krievs ari pèc 1000 gadiem bus krievs ar visu tavu integràciju
 
#
ivars 14.janvāris 2018 16:39 atbildēt
Latvieši nav sašķelti,izņemot reliģiskās domstarpības.Daudzi netiek pāri ar vardarbīgi uzspiesto kristietību.Pārējais ir okupācijas sekas,kuras nav novērstas,ar stingru un nelokāmu gribu.
 
#
ivars 14.janvāris 2018 16:33 atbildēt
Sabrukums jau ir sen,nevar pamanīt?
 
#
fui 12.janvāris 2018 22:53 atbildēt
zilais kaktiņ,pasaki labāk, kurs naudas maiss tevi drātē.
 
#
Jēlā cērme 12.janvāris 2018 22:51 atbildēt
Visu, ko politiskais pakalpiņš Kaktiņš saka ir tīrākie meli. Labāk pasaki,cik tev maksā, nodevēja suns, par latviešu nodošanu.
 
#
oskars 12.janvāris 2018 18:20 atbildēt
Etnisko problemu rada valsts jau 26 gadus ...Skaldi un valdi .
 
#
Mr.Susurs 12.janvāris 2018 15:33 atbildēt
Redz kads pratveders. Mani jebkursh Latvijas narkomans , zaglis un debilikis var nosaukt komentaros ar vardiem, ko cenze pat Luksemburga< bet Dienvidamerika vienkarshi nogalina visu gimeni. mana domas ir tikai un vienigi manejas/ Nav nekadu problemu izskaitlot no kurienes rakstat, bet tikai pec tam intereta nerakstiet. ka Riga Jus negeru bandas sadauzijushi, runajot latviski. Viena pratveders jau vakar Gaulezera nokluva... Ja mes esam Latvijas brazilieshi, ekzotyika. Vai tiesham domajat , ka ak47 Latvija ir problema nopirkt
 
#
Yes 12.janvāris 2018 12:55 atbildēt
Etniskā problēma Latvijā ir mākslīgi radīta, to 1990-ajos gados izstrādāja Kremļa analītiķi, provocējot Latgales separātismu. Daži Latgales inteliģenti uz šīs Kremļa makšķeres ir uzķērušies, - grūti paredzēt, ar ko tas beigsies. Savukārt sovjetizācijas, kolonizācijas un rusifikācijas sekas nevar saukt par etnisku problēmu.
 
#
brīvais radikālis » Yes 13.janvāris 2018 1:49 atbildēt
Nemēģini nu savu zagšanu attaisnot ar "neredzamo Kremļa roku"! Pienāks laiks, un pašam vien būs jāatbild par sastrādāto!
 
#
ontuns mozpisans 11.janvāris 2018 23:49 atbildēt
Šī situācija notika ziemā ar vienu manu labu draugu, sauksim viņu par Raimondu. Viņš piestrādā par taksistu. Kādu dienu sanāca tā, ka viņš veda simpātisku meiteni, sauksim viņu par Anniju. Sanāca saruna un viņš nolēma ar viņu uzbliezt romāniņu. Viņa uzaicināja Raimondu pie sevis nakts pusē, un Raimonds, nedomājot, piekrita. Atvadoties viņa pateica adresi un koķeti pateica:

-Nāc, ja tu, protams, no mana drauga nebaidies.

Raimonds pie tādām lietām jau bija pieradis, ne reizi vien viņam nācās lekt no balkona. Raimonds nolika mašīnu stāvvietā, nopirka dzeramo un steidzās ciemos.

Annija jau bija pārģērbusies simpātiskā halātiņā un gaidīja viņu. Raimonds iegāja pa atvērtajām durvīm un sekoja viņai uz virtuvi. Uz galda stāvēja uzēdamais un šņabja pudele. Annija viņam piedāvāja apsēsties, bet pati aizgāja uz istabu pēc šotiņglāzītēm. Tiklīdz viņa izgāja, virtuvē ievēlās riktīgi būdīgs mužiks un paprasīja Raimondam, ko viņš te dara.

Tālāk sanāca apmēram tāda saruna:

-Nu es pie Annijas viesos atnācu, sen neesmu redzējis. Mācījāmies ar viņu kopā vidusskolā.

-A-a-a, nu tad man ir skaidrs, kāpēc es tevi nezinu. Kāpēc tu neko nedzer? Davai – ierauj mēriņu!

Ambālis paņēma no plaukta šņabi, ielēja Raimondam veselu glāzi. Raimonds ieelpoja, paņēma glāzi un sāka galvā novērtēt savas iespējas aiziet no šejienes ar veselu galvu, nevis ar tajā iesistu glāzi. Iespējas bija ļoti mazas. Viņš sāka lēnām dzert, un, pašam par pārsteigumu, izdzēra visu glāzi. Tur bija šņabis, tikai ar kaut kādu dīvainu piegaršu (rīsu šņabis, vai?). Ambālis ielēja vēl, pēc tam vēl. Pēc piecpadsmit minūtēm Raimonds mierīgi izdzēra visu pudeli.

-Nu, tev laikam ir jāiet, - teica ambālis, - iesim, es tevi pavadīšu.

Raimondam viss, kas vien varēja, sarāvās, bet viņš vienalga mierīgi aizgāja līdz durvīm un uzvilka savu ciešo ādas jaku. Ambālis atvēra durvis un teica:

-Uz atvadām es tev dāvaniņu sagatavoju, - un viņš no kaut kurienes izvilka jau sagatavotu koka gabalu un veikli to ielika Raimondam vienā jakas rokā, izvelkot cauri līdz otrai. – Nu davai, veiksmīgi, klasesbiedr, - teica ambālis un aizvēra durvis.

Raimonds izgāja uz ielu kā idiots – rokas izplestas uz abām pusēm, saliekt nevar. Pašam tikt vaļā no koka nebija iespējams, bet uz ielas jau vēla stunda – nevienas dzīvas dvēseles. Te Raimonds sajuta, ka ar vēderu kaut kas nav kārtībā – izrādījās, ka šņabī, ko ambālis viņam lēja, bija piejauktas caurejas zāles. Mājās viņš nokļuva pēc stundas – apdirsts, smirdošs, ar koka gabalu jakā un paša mēsliem zābakos. Par laimi draudzene neko nesaprata – viņš pateica, ka uzrāvās uz huligāniem.


P. S. Raimonds vairs pa meičām nestaigā, pietika ar pēdējo reizi. Toties draudzene laimīga :)
 
#
ivars. 11.janvāris 2018 23:05 atbildēt
Latvija ir latviešu zeme.
 
#
Yes » ivars. 12.janvāris 2018 12:54 atbildēt
Etniskā problēma Latvijā ir mākslīgi radīta, to 1990-ajos gados izstrādāja Kremļa analītiķi, provocējot Latgales separātismu. Daži Latgales inteliģenti uz šīs Kremļa makšķeres ir uzķērušies, - grūti paredzēt, ar ko tas beigsies. Savukārt sovjetizācijas, kolonizācijas un rusifikācijas sekas nevar saukt par etnisku problēmu.
 
#
Algoritms 11.janvāris 2018 21:05 atbildēt
Diktatoru prioritāte.
 
#
Kvadrāts 11.janvāris 2018 21:00 atbildēt
1991.g.15.oktobra AP lēmums par pilsonību - banksteru veiksmes stāsta un ekonomiskās izaugsmes garants:"Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits katru gadu samazinās par 23 tūkstošiem cilvēku, radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.
 
#
v 11.janvāris 2018 19:49 atbildēt
Katiņ,bet tu ar savu SKDSu to vien dari kā šķeļ.
 
#
Andris Kučāns 11.janvāris 2018 19:28 atbildēt
Vienkārši Arnis iz netradicionālas orientācijas, tāpat kā viņa saimnieks Laivars, viņi dupsējās ik pa laikam!
 
#
Latviete Anda 11.janvāris 2018 19:06 atbildēt
Gribu krievu huju!
 
#
Ka tikt prom no nabadzības 11.janvāris 2018 18:52 atbildēt
Ko var bļaustīties par etnisko. Pati galvena problēma ir nabadzība. Ja katrs piektais faktiski dzīvo nabagu dzīvi, knapi savelk galus kopā, tad pats galvenais ir ekonomika. Ko tad tā populārā Reizniece ir labu izdarījusi? Visa Eiropā dzīve iet uz augšu, tapat arī Latvijā.
 
#
Baznīca svētkos 11.janvāris 2018 18:37 atbildēt
Dzīvoju pie pareizticīgās baznīcas. Zvana savus zvanīkļus drausmīgi, bet tikko krievu svētkos iegāju paskatīties-saskaitīju 29 cilvēkus. Tā bļaušana par ticību ir tikai bļaušana. Un ateisti tik ātri par ticīgajiem nekļūst.
 
#
Fēlis » Baznīca svētkos 11.janvāris 2018 20:06 atbildēt
Savu valodu un Pu pielūgšanu citiem uzspiest arī nebeidz.
 
#
Patiesība par Latviju 11.janvāris 2018 18:34 atbildēt
Latvieši ir bezgala skaista, mierīga, toleranta un strādīga tauta.
 
#
piekrītu » Patiesība par Latviju 11.janvāris 2018 18:34 atbildēt
Ļoti kulturāla un inteliģenta sabiedriba dzīvo Latvijā.
 
#
a » Patiesība par Latviju 15.janvāris 2018 17:47 atbildēt
mucā dzimu, mucā augu, mucā mūžu nodzīvoju......
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers