Politika: Latvija neatbalsta Trampa paziņojumus par Jeruzalemi; miera procesam jāturpinās 12 komentāri
 
Politika

Latvija neatbalsta Trampa paziņojumus par Jeruzalemi; miera procesam jāturpinās

 

Latvija uzskata Jeruzalemi par nākotnes galvaspilsētu abām valstīm - gan Izraēlai, gan Palestīnai, sacīja ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [12]
#
Antiņš 7.decembris 2017 17:53 atbildēt
Nu ko ta nobijās, ka būs jāatver Latvijas vēstniecība Jeruzalemes arābu rajonā!
 
#
pantiņš » Antiņš 7.decembris 2017 21:00 atbildēt
Vai jums lūdzu visi mājās?
 
#
Rupucis -smalks taktiķis 7.decembris 2017 16:58 atbildēt
Nē, nē, Jeruzaleme ir jāpasludina par brīvpilsētu, ar ortodoksālās pareizticības armēņu un grieķu, katoļu, luterāņu, musulmaņu un jūdu konfesiju iedzīvotājiem ! Vai tāpēc mēs 1096. gadā zarnas uz kulaka tinām , tankus šķaidījām kā konservbundžas un ar ēģiptes Fatimidiem kašķējāmies lai šitādu teritoriju atdotu izraēlas valstelei, kuras koridoris ar Jeruzalemi kā dzimumlocekļa cepurīti tik nekaunīgi iespiežas Palestīnas Arabu Valsts teritõrijā? Protams, arī arābiem vieniem pašiem Jeruzālemē nav ko darīt, tās ir mūsu kopejās mājas !
Atveros , jau Eilatu iekaroja franki, sakariem ar Etiopijas kristīgajiem, tagad izraēlas valstele tur saimnieko un nevēlas nomu maksat !
 
#
Milda 7.decembris 2017 16:57 atbildēt
Ko, neatbalsta?! Kas ta nu par izrunāšanos? Vai ta galīgi prātu izkūkojuši? Gan jau te šitos sīkpakalpiņus mūsu amerikāņu labadari noliks pie vietas. Vējonis, Mūrniece un Rinkevičs laikam sen nav drātēti. Ka dabūs riktīgi pakaļā šitie dižvarenie ASV neatbalstītāji, tad atkal uz ilgu laiku zinās, kad mute bir jātur ciet. Un ka klausoties Amerikas balss no Vašingtonas ir jāieņem miera stāja.
 
#
145 miljoni no 325 asv valsteles iedzīvotājiem ir latinosi un nēģēri, Malkolms X arī nav aizmirsts! » Milda 7.decembris 2017 17:01 atbildēt
nē, nē, jūdeļus asv valstelē šodien bargi ņem dupsī latinosi un it īpaši nēģeri, - rotšildmēsli volstrītas vispār trīcot tup savās alās un gaioda kad šos izvilks aiz ausīm kā Romarīnas trušus, apskatīs dienasgaismā barojumu,varbūt p[akviecinās (lai šie sirdsapziņu vismaz atvieglo) un turpat pie stūra - KLAKS !...
 
#
sutka » Milda 7.decembris 2017 17:03 atbildēt
Trampam ir tradicionala saprotama orentacija Rinkevičs laikam sen nav drātēts!
 
#
Tiesiskums 7.decembris 2017 16:34 atbildēt
sorosoīdiem prieks,tēvocis sems "izrušināja" muslimu zemju skudru pūzni,arī jūdus tie janki dīda,šoreiz norausies TIEŠĀM!
 
#
ak vai 7.decembris 2017 15:28 atbildēt
nu gan, Tramps dikti raudās
 
#
viks 7.decembris 2017 15:21 atbildēt
Kā tad Latvija šo lēmumu pieņēma? Saeimā? Valdībā? Vai Ārlietu ministrs, kam vienkārši nepatīka Trampa attieksme pret homoseksuāļiem?
 
#
Raimonds 7.decembris 2017 15:20 atbildēt
Nu protams, ka nevar atbalstīt tādu Trampa paziņojumu .. it īpaši tāpēc, ka tādas Izraēlas valsts vispār nav .. ir tikai okupēta Palestīnas teritorijas daļa ...
(bet re kāda Trampa znotam-žīdam ir ietekme uz vispasaules politiku ...:)
 
#
Raimonds 7.decembris 2017 15:16 atbildēt
Kas ta nu ... plušķis kodīs savam saimniekam rokā? ... :)
 
#
Raimonds » Raimonds 7.decembris 2017 21:01 atbildēt
Tu par sevi un putinu huilo?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers