Politika: Mūrniece: Latvija vienmēr ir atbalstījusi un turpinās atbalstīt Ukrainu 15 komentāri
 
Politika

Mūrniece: Latvija vienmēr ir atbalstījusi un turpinās atbalstīt Ukrainu

 
F64

Latvija vienmēr ir atbalstījusi un turpinās atbalstīt Ukrainu, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), tiekoties ar Pasaules ukraiņu kongresa prezidentu Jevgenu Čoliju.

Saeimas Preses dienestā aģentūru LETA informēja, ka Mūrniece un Pasaules ukraiņu kongresa prezidents bija vienisprātis, ka sankcijas, kas Krievijai piemērotas par agresiju Ukrainā, nedrīkst atcelt. Tās sūta skaidru signālu, ka Krievijas rīcība rada draudus drošībai visā Eiropā.

Mūrniece uzsvēra, ka Latvija stingri iestājas par Ukrainas neatkarību un teritoriālo vienotību, kā arī turpinās Krimas aneksijas neatzīšanas politiku. No Krievijas tiek sagaidīta iniciatīva, risinot konfliktu Ukrainas austrumos, akcentēja politiķe, piebilstot, ka Krievijai jāpilda Minskas vienošanās.

Čolijs pateicās Latvijai par sniegto politisko un visas sabiedrības atbalstu, īpaši minot sociālās rehabilitācijas programmas karā cietušajiem bērniem no Ukrainas, kā arī Ukrainas karavīru ārstēšanos Latvijā.

Pārrunājot Ukrainas eirointegrācijas ceļu, Mūrniece un Čolijs uzsvēra reformu nozīmi, paužot atzinību par Ukrainas pēdējos gados paveikto. Pasaules ukraiņu kongresa prezidents pateicās par Latvijas spēcīgo atbalstu Ukrainai Eiropas Savienībā.

Sarunā piedalījās arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (V), Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedrs Rihards Kols (VL-TB/LNNK), deputātu grupas sadarbībai ar Ukrainas parlamentu vadītājs Ainārs Mežulis (ZZS) un Latvijas Reģionu apvienības frakcijas priekšsēdētāja Nellija Kleinberga.

Pasaules ukraiņu kongress ir starptautiska Ukrainas diasporu pārstāvoša nevalstiska organizācija, kas apvieno kopienu un diasporas intereses ap 20 miljoniem ukraiņu.

Komentāri [15]
#
Raimonds 5.decembris 2017 12:42 atbildēt
Latvija ne atbalsta .. ne neatbalsta Ukrainu ... to dara mūsu kliķe, nevis tauta ..šobrīd Ukrainā pie varas ir arī fašisti ... un atbalstot tagadējo režīmu tur ... automātiski tiek atbalstīti arī tur pie varas esošie fašisti .. bet tas nav normāli.
Manuprāt Mūrniece ir psihiski slima un viņas teiktajā vispār var neklausīties ...
 
#
nra » Raimonds 5.decembris 2017 16:27 atbildēt
Konkrēti lūdzu, kuri fašisti (Vārds, Uzvārds, kopš kura gada ir fašists) pie varas ir Ukrainā.
Es atbalstu Ukrainu ue es esmu daļa no mūsu tautas.
Vai jums ir diagnoze un ārsta slēdziens uz rokas par Mūrnieces psihisko slimību un esat gatavs aizstāvēt savu viedokli tiesā?
 
#
Petro » nra 6.decembris 2017 5:19 atbildēt
Ukraina karo nacisti ar teroristiem ,nacisti uzbruk ,teroristi aizstāvas !
 
#
nra » Raimonds 5.decembris 2017 16:30 atbildēt
Tikai lūdzu bez verbālas caurejas, bet konkrēti. Ok? Joprojām gaidu linku uz informāciju par Leeds.
 
#
Mīle 5.decembris 2017 8:00 atbildēt
Lieki teikt, ka katram Latvietim ir pienākums atbalstīt mūsu izcilo Mūrnieci. Tāpēc stāsimies visi Brīvmūrnieku, jeb Masoņu (viņi - arī mormoņi). rindās! Mums jāiestājas par globālu brīvību, arī mūrēšanā!
 
#
ja padomā 5.decembris 2017 8:00 atbildēt
tad Mūrniece jau nav Latvija,par daudz ņem uz sevi.
 
#
Raimonds » ja padomā 5.decembris 2017 12:44 atbildēt
Protams ... ka dažu te pie varas esošo nacistu izteikumi.nebūt nav Latvijas viedoklis ...
 
#
nra » Raimonds 5.decembris 2017 16:28 atbildēt
Konkrēti lūdzu, kuri pie varas esošie ir nacisti.
Vārds, uzvārds, kopš kura gada ir nacisti?
 
#
Vēsture bez cenzūras (Om TV) 4.decembris 2017 23:22 atbildēt
Zemāk esošais links nav domāts homo sevieticus. Labāk neskatieties. Tas ir tiem, kam interesē vēsture. Ukrainas vēsture ir sarežģīta, arī nesenos un patreizējos notikumsu Ukrainā nevar viennozīmīgi vērtēt. Tāpat kā Latvijā.
Dievs svētī Latviju!
Slava Ukrainai!
awww.youtube.com/play..ZmYu-Ea2HeeBgv47-Ppa
 
#
Raimonds » Vēsture bez cenzūras (Om TV) 5.decembris 2017 12:46 atbildēt
Nu ... ja jau tagadējai Ukrainai ir slava .. nu tad slava ir ari tādiem kā Hitlers un Staļins ... :)
 
#
Raimonds » Raimonds 5.decembris 2017 16:24 atbildēt
Tu esi nelabojams idiots un ar tevi nav vērts strīdēties.
 
#
Tiesiskums 4.decembris 2017 23:03 atbildēt
Ļoti cerams,ka pēc 2018 gada vēlēšanām nekāds "atbalsts" ukropabanderiešiem vairs nebūs,ukru mediji ir uz melu,izdomājumu un pieņēmumu "viļņa",vienalga banderiešu nazi bloķē NEWSONE ziņu kanālu,bet Latvijā ne juriste bante,ne šņores nestāv pie ukru pārstāniecības!?
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers