Politika: Ušakovs priecīgs, ka no "Saskaņas" izstājas ilggadējie intriganti 10 komentāri
 
Politika

Ušakovs priecīgs, ka no "Saskaņas" izstājas ilggadējie intriganti

 
F64

as, ka no "Saskaņas" izstājās tie, kas gadiem ilgi partijā uzturēja intrigu atmosfēru, visiem nāks tikai par labu, pauda "Saskaņas" līderis Nils Ušakovs, komentējot situāciju ar politiskā spēka Jelgavas nodaļu.

Politiķis uzsvēra, ka "Saskaņas" Jelgavas nodaļai priekšā ir vēl daudz smagu pārmaiņu. "Pēdējo divu gadu laikā partijas pirmorganizācijās tika veiktas krasas strukturālas un saturiskas reformas. Vērienīgākās reformas jau aizvadītas Rīgā, pašlaik norisinās reformas Pierīgas pašvaldībās un Jūrmalā. Šo reformu mērķis ir partijas stiprināšana un tās biedru, atbalstītāju un vēlētāju skaita palielināšana," akcentēja politiķis.

Reformas sāktas arī Jelgavā, kur atšķirībā no citām pirmorganizācijām "pārmaiņas notika piespiedu kārtā". "Tās saistītas ar ārkārtīgi neapmierinošiem rezultātiem pēdējās Saeimas un pēdējās divās pašvaldību vēlēšanās. Organizācijas darbam traucēja nemitīgi iekšējie konflikti un intrigas. Par kulmināciju kļuva Jelgavas organizācijas jūnija lēmums izslēgt no savējo rindām tikko ievēlēto deputātu Sergeju Stoļarovu," klāstīja Ušakovs.

Rezultātā vēl septembrī partijas valde lēma par Jelgavas organizācijas likvidāciju, to apvienojot ar Jelgavas novada organizāciju. Valdes uzticību zaudēja arī likvidētās organizācijas vadītājs Ivars Jakovels, tāpēc jauno organizāciju uzticēts vadīt Saeimas deputātei no Jelgavas Zentai Tretjakai.

Savukārt Jakovels šodien paziņoja, ka, protestējot pret politiskās spēka centrālās valdes lēmumu, par izstāšanos no sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa" paziņojuši 113 Jelgavas nodaļas biedri.

Partijas rindu atstāšana ir politisks protests "Saskaņas" valdes lēmumam, saskaņā ar kuru nolemts reorganizēt Jelgavas nodaļu, apvienojot to ar Jelgavas novada nodaļu, norādīja Jakovels.

Abu nodaļu apvienošanu Jakovels sauc par demokrātiski ievēlētas vietējās valdes pilnvaru atcelšanu. Tāpat viņš pauž, ka tādējādi politiskā spēka valde savdabīgi novērtējusi nodaļas aktīvo un rezultatīvo darbu, kā rezultātā trešo sasaukumu pēc kārtas tika nodrošināta otra lielākā deputātu pārstāvniecība Jelgavas pašvaldībā.

Komentāri [10]
#
artis 13.novembris 2017 17:02 atbildēt
priecajies ka mulki aiziet nodevei var
priecajos ka mulki ajzies paliks normali cilveki gan jau jus uzvaresiet to mulkus(partijas)
 
#
Protams 13.novembris 2017 16:58 atbildēt
kas gan var būt svarīgāks par transportu pensionāriem!!!
It kā par to, ka kāds brauc par velti nevienam nav jāmaksā!! plus lielu naudu var vienkārši nozagt!!
Problēma tajā, ka iepriekšējie mēri bija uzkrājuši naudas kasē 115,+ miljoni (investīciju projektu atbalstam), ko Ušakovs ir notērējis un izzadzis un tagad kasē (uz 2017.gada beigām) būs 50-85 miljonu iztrūkums,kas būs jāatmaksā!!!!

Joprojām nav bērnu dārzu latviešu bērniem!!! pēc 8 gadu solījumiem!!!

Labi, ka nav bijusi kārtīga ziema, tad pilsētā droši vien būtu ārkārtas stāvoklis līdz pavasarim!!!
 
#
BOTĀNIĶE. 13.novembris 2017 16:05 atbildēt
Kopš pie varas Rīgā ir Ušakovs,ir DAUDZ kas padarīts,salīdzinot ar Nacionāļu Birku,Jaunā laika Aksjonoku un kas tur vēl bija,jā BOJĀRS! Viņu ZELTA tilts vien ir ko vērts!Bet kredīti jāmaksā tagad!Un pensionāriem transports-to jānovērtē visu AR LIELU PLUSZĪMI !!!
 
#
es » BOTĀNIĶE. 13.novembris 2017 16:42 atbildēt
Pakaļas laiža,vai kārtējā trole.
 
#
oskars 13.novembris 2017 13:47 atbildēt
ne jau saskana bija pie varas Latvija .Latvija visus noziegumus pastradaja partijas kuram bija vara, Ja runa iet par Rigu , protams kludas ir visiem un negodigi cilveki gadas jebkura organizacija ,bet ja padoma ,tad Usakova valdisanas laika ir daudz mazaka zagsana un visada veida tracu un skandalu.
 
#
Misrtante » oskars 13.novembris 2017 14:24 atbildēt
Tu saki?Kur tad tie spoku kantori, briesmiigie ielu remonti , migrantu iekaartosana darbos. .nu nezog mazaak kaa valdiiba.
 
#
/ » Misrtante 13.novembris 2017 15:20 atbildēt
mirstamāTante, Latvija mirs no vienotības zagļiem un tēvzemiešu korumpantiem, kuri likvidē Latvijas ekonomiku uz nebēdu. Tikai par krājbankas likvidāciju tēvzemietis-likvidators saņēma miljonu, bet Paulam ?!
 
#
Mirttante » Misrtante 13.novembris 2017 16:05 atbildēt
Taatad tu saki ka vieni zog mazaak kaa otri, man gan liekas ka zog abi un neko viens otram nesaka.
 
#
lapa » oskars 14.novembris 2017 12:36 atbildēt
tiesi ta.
 
#
lapa 13.novembris 2017 13:23 atbildēt
veiksmi saskanai cina pret noziedzigo vienotibas gruppejumu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers