Politika: Raidījums: Urbanoviča "Baltijas forums" ticis pie 91 000 vērta auto 10 komentāri
 
Politika

Raidījums: Urbanoviča "Baltijas forums" ticis pie 91 000 vērta auto

 
Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency

Partija "Saskaņa" vēlētājus pēdējos gadus cenšas pārliecināt, ka iestājas nevis par krievu valodu kā otru valsts valodu, bet ir paši īstākie sociāldemokrāti. Šonedēļ TV3 "Nekā personīga" pamanīja, ka viņu līderis Jānis Urbanovičs uz darbu Saeimā ieradās ar jaunu auto.

Deputāts saka, ka šis Range Rover neesot īpaši dārgs un to izmantojot tikai atsevišķos gadījumos. Auto reģistrēts uz Urbanoviča vadītās biedrības "Baltijas forums" vārda.

26.oktobrī uz foruma "Baltijas forums" vārda reģistrs pavisam jauns
Land Rover Range Rover Velar", kura spidometrā nobraukums bijis vien viens kilometrs. Šonedēļ saskaņietis ar šo auto ieradās uz darbu Saeimā.

Autosalonā, kur jaunais auto iegādāts, stāsta, ka konkrētajam auto modelim ir dārgākas versijas ar smalkāku aprīkojumu un arī lētāks auto aprīkojums tā ap 60 tūkstošiem.

Auto salonā negrib stāstīt par cik pārdots auto, kas nu ir biedrības "Baltijas forums" lietošanā. Bet kā liecina auto tirgotāja cenu lapa internetā, konkrētais modelis, pie kura stūres brauc Urbanovičs, maksā 91 tūkstoti 300 eiro. Auto ir 300 zirgspēki, 3 litru V6 motors.

Komentāri [10]
#
Nabaga vidusskolens 13.novembris 2017 10:36 atbildēt
Es gribu but bagats un braukat ar mustangu
 
#
Dzenis 12.novembris 2017 23:30 atbildēt
Neskaties cita kabatā,savā acē baļķi neredzot---labs padoms sorosoīdiem.
 
#
ieteikums » Dzenis 12.novembris 2017 23:36 atbildēt
Komunistiem arii!
 
#
Latvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš 12.novembris 2017 21:29 atbildēt
Urbanovič, porču bezmaksas uz nāvi gribi? Skaudības Dievs Skolnieciņš grib saņurcīt Urbanoviča iekšējo pasauli. Sākumā viņam atņemt to ko mīl. Tad atņemt spēku, veselību un statusu sociālo. Vēlāk atņemt veselo saprātu un piespiest dzīvot Tvaika ielā. Un beigas Urbanoviču sagaida stulbs nelaimes gadijums. Es Urbanoviča kungu noskaudīšu!!! ©Skolnieciņš
 
#
Raimonds » Latvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš 12.novembris 2017 21:55 atbildēt
Skolnieciņ ... vai tiešām tik sekli spēj domāt? ... tev pasviež kauliņu ... un tu momentā to ierij ... šis viņa auto nav pat pirmajà desmitniekā Latvijā ... ir simtiem cilvēku, kuri tiešām pelnījuši lāstu ... bet šis sīkais blēdītis .. netērē viņam savu laiku ... tērē to pret tiem, kuri te taisa to OIK afēru un no iedzīvotāju kabatām IZKRĀPJ ik gadu virs 300 miljoniem eiro ... un tikai palielina šos apjomus ...
 
#
Latvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš » Latvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš 13.novembris 2017 5:55 atbildēt
Kad man uzlabosies finanses, es daudzus elitē nolādēšu. Man kaut kā ir jākļūst par Dievību. Es augu ar tiem 117€. Man sāpēja. Mana pubertitāte bija tukša, tur nekā nebija.
 
#
Aamen » Latvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš 12.novembris 2017 22:05 atbildēt
Gan jau Urbanovics atstieps kelles kaa tas krievu komikis, nevienam zaarkam nav kabatu, vai ne?Vai tad Urbanovics un Vairina uz elli brauks ar auto? Nu Raimondins tur buus sargsuns pie keedes!
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 12.novembris 2017 20:42 atbildēt
Latvijas ienaidnieki trekni dzīvo!!!
 
#
Raimonds 12.novembris 2017 20:25 atbildēt
Tak zem simts štukām tas vispār nav auto ... vaig paskatīt, ar kādām tačkām brauc nu jau virkne mūsu izbijušo premjeru un saeimas deputatu ... un viņiem pietuvonātie "uzņēmēji" .... tad tas tā "Baltijas foruma" auto tāda pieticība vien būs ...
P.S. Līdzjūtība sī auto izmantotājiem , sakarā ar to, ka netika pie normālāka vāģa.
 
#
Aamen » Raimonds 12.novembris 2017 21:22 atbildēt
Ak lai tam komunistam tiek, vins tik daudz jau aatrumus paarkaapis ka gan jau nositiisies, bet tev Raimondin, pirmais un peedeejais personiigais auto buus kas tevi vediis uz kapiem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers