Politika: Āboltiņai "pa kluso" rezervē vietu Ārlietu ministrijā 21 komentāri
 
Politika

Āboltiņai "pa kluso" rezervē vietu Ārlietu ministrijā

 
Rūta Kalmuka, F64 Photo Agency

Solvitas Āboltiņas izslēgšana no partijas „Vienotība” nekādi neietekmēs viņas atgriešanos diplomātiskajā dienestā. Vēl vairāk, portāls „pietiek.com” noskaidrojis, ka Āboltiņa "pa kluso" iekļauta Ārlietu ministrijas rezervē, liecina Ārlietu ministrijas oficiāli sniegtā informācija.

No Ārlietu ministrijas sniegtās informācijas izriet, ka nekādā atklātā konkursā Āboltiņai piedalīties noteikti nevajadzēs, - maksimālais „apgrūtinājums” varētu būt tas, ka „diplomāti, kuri ir ieskaitīti Ārlietu ministrijas rezervē, var pretendēt uz vakantajām amata vietām Ārlietu ministrijas rīkotajos slēgtajos konkursos”.

Pēc visa spriežot, Āboltiņai tomēr nebūs jāpiedzīvo arī šāds slēgtais konkurss: ārlietu ministrs un Āboltiņas līdzšinējais partijas biedrs Rinkēvičs Latvijas radio šonedēļ par Āboltiņai iecerēto amatu jau paziņoja, ka „mums ir aptuveni nojausma, kas tas būs, bet es negribētu atklāt, pirms Āboltiņas kundze nav nākusi atpakaļ ārlietu dienestā. Tas būs konkrēts darbs ar konkrētiem pienākumiem un konkrētiem padotajiem”.

Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Rinkēvičs gan apgalvoja, ka vismaz uzreiz Āboltiņa pie kārotā vēstnieka amata netikšot, jo, “lai cilvēks dotos ārpus valsts, viņam zināms laiks jāstrādā Ārlietu ministrijā un jāieiet lietās. Neviens nekur speciāli prom netiks sūtīts”.

Komentāri [21]
#
Patriots 11.novembris 2017 3:41 atbildēt
Solvita esot teikusi, ka viņa varot arī mazgāt grīdu. Nu lūdzu solvita, lūdzu mazgā. Un kad tu to darīsi, lai bariņš pensionāru paūjina tevi! Ū- ū-ū
 
#
andis 10.novembris 2017 17:01 atbildēt
Kad beidzot Latvija un tās iedīvotāji tiks vaļā no šīs nelietes.
 
#
Mārciss Anna Marija 10.novembris 2017 16:32 atbildēt
Tur jau daudz nekas nespīd-Somālija,Jemena,Sjerra Leone,nu ja edikam rinkam labpatiks-Maroka vai Alžīra un ta tikai kā goda konsuls,tā viš ir tai dzīvē?!
 
#
Ash 10.novembris 2017 16:13 atbildēt
Sarkanajai bestijai vietiņa piderasu pulciņā, cik jauki.....
 
#
Ārstu biedrībā » Ash 10.novembris 2017 17:01 atbildēt
Viņa no laukiem, viņai vienalga, viņa stāvus č....
 
#
crister 10.novembris 2017 16:08 atbildēt
ĀBOLTINAI VIETU VAJADZĒTU REZERVĒT MEŽĀ UN SLOTAS KĀTU ARĪ STARP KĀJAM IESPRAUST...PĒC CILVĒKA JAU VIŅA NEIZSKATĀS..NE RUNĀ, NE DARBOS. ūūūūūūūūūū, āāāāāāā
 
Skatīt visus 21 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers