Politika: "Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija spriedīs par valsts nozagšanu 6 komentāri
 
Politika

"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija spriedīs par valsts nozagšanu

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē šodien tiks spriests gan par valsts nozagšanas aspektiem, gan par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atbalstu komisijas darbam.

Komisijas sēde notiks plkst.10 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēžu zālē Jēkaba 6/8, 207.telpā.

Uz sēdi ir aicināti VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule, sabiedriskās politikas centra "Providus" eksperts Valts Kalniņš un Mārupes novada domes deputāts, "oligarhu sarunās" pieminētais Edgars Jansons.

Paredzēts, ka komisijas sēdē tiks spriests par "valsts nozagšanas" sabiedriski politiskajiem, kā arī teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem Latvijā.

Iepriekš TV3 raidījums "Nekā personīga" vēstīja, ka parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba (NSL) pirms nepilnām divām nedēļām restorānā Rīgā tikusies ar Jansonu, "lai pārliecinātos, ka viss ir pilnīgi pretējs tam, kā tiek uzrādīts sarunās". Kā ziņoja raidījums, tikšanās bijusi saistīta ar sarunu epizodi, kurā Ventspils mērs Aivars Lembergs, tolaik vēl politiķis Ainars Šlesers un Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) 2010.gada oktobrī apsprieduši notikumus Rīgas brīvostā.

Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Sudrabai tikties ar "oligarhu sarunās" pieminēto Edgaru Jansonu ieteicis Latvijas Žurnālistu savienības valdes loceklis, savulaik laikrakstā "Neatkarīgā" rakstošais publicists Imants Liepiņš, iepriekšējā komisijas sēdē pastāstīja politiķe.

Komentāri [6]
#
tai nu gan visi var kaut ko ieteikt 11.septembris 2017 13:39 atbildēt
viņa patreiz sevi pazīst??????????????????????????
 
#
ESMAIJA rAIMONDAM 11.septembris 2017 11:17 atbildēt
Gluži manas domas! Turklāt vēl tika sludināts, ka krievu vara bijusi tā, kas sagrāvusi kādreiz tik bagāto Latviju. Latviju sagrāva 2. pasaules karš un Latvija no jauna tika uzcelta no drupām , un par drupām to atkal pārvērta atjaunotās Latvijas valdoņi. Notika visbriesmīgākā valsts pat ne nozagšana, bet iznīcināšana, kurā piedalījās visi, kas tika pie teikšanas, sākot ar Godmani un tolaik esošām partijām, protams, zaga uz nebēdu ar sev izdevīgu, pašu pieņemtu likumu atbalstu!
Ja runā par šiem trīs vīriem, - pret to, kas jau ar Latviju tika izdarīts, notiek jau izkultu salmu kulšana, ar šausmām klausos tos bļāvējus pēc linču tiesas un dzīvoju līdzi tām, acīmredzami safabricētājām tiesu lietām, kuru gaitu, cik var saprast, koriģē no ārzemēm, un tad gribās kliegt, kā var pastāvēt tāds ļaunums un prettiesiskums!!!!!. Vai izmeklēšanas komisija pirmām kārtām nebūtu jāveido, lai atklātu Pareks bankas katastrofas aizkulises, kuru rezultātā Latvija nonāca parādu verdzībā! Vai arī - lai atklātu Latvijas iznīcināšanā iesaistītos jau ar pirmo atjaunotās Latvijas dienu! Patiesībā līdz pat šim laikam iznīcināšanas process turpinās, vēl šis tas ir palicis pāri no tā, kas 50 gados Latvijā tika uzcelts.
 
#
Atmaskojums » ESMAIJA rAIMONDAM 11.septembris 2017 15:09 atbildēt
Raimonds, ESMAIJA... kas šos nikus vieno?
Tas noteikti nav pats saimnieks, kas rakstot komentārus, izmanto dažādus nikus, jo viņam ar rakstīšanu un sakarīgu izteikšanos ir problēmas.
Tās visticamāk ir dažādas pietuvinātas personas, kuras ļoti precīzi citē savu saimnieku – Raimonds par NATO okupantiem un ASV ietekmi, bet ESMAIJA par saimnieka labajiem darbiem un viņa ļaunajiem ienaidniekiem.
Aizies saimnieks, pazudīs arī Raimonds, ESMAIJA... neatkarīgā
 
#
999 11.septembris 2017 9:57 atbildēt
Okupantam Vatikānam nekas neesot nozagts.
 
#
Raimonds 11.septembris 2017 8:39 atbildēt
Latvijas valsts nozagšana sākās jau 1991.gadā ...kad pārtrauca eksistēt jebkādi Padomju kriminālpanti ... bet uzpļakātajā 4.Maija Republikā nekādus likumus Jaunā vara neņēma vērā ... un tad sakās totāla valsts izzagšana. .. Latvijas rūpnīcas tika slēgtas stratēģisku mērķu dēl (mēs tai Maskavai pigu parādīsim) ... kolhozos izzogot tehniku ar to vairs varēja apstrādāt tikai 30% platību ...
Un tā tas turpinājās gadus 15 ... apmēram tik ilgam laikam pietika Latvijā uzkrāto rezervju ... bet tad 2004 gadā notika pievienošanās Eirokolhozam ...un atkal par naudu nevajadzēja īpaši uztraukties ... vajadzēja tikai parakstīt papīrīti ... ka Latvija aizņemas tik un tik miljonus ...
Nu ... tāds idiotisms nevarēja turpināties ilgi ... un 2009.gadā Latwānija (nevis Latvija) paziņoja par savu bankrotu ....no kura Latvija nav izlīdusi vēl šodien ... un kā es to redzu ... tad vismaz tuvākajos pārdesmit gadus arī neizlīdīs ...
 
#
:) 11.septembris 2017 8:02 atbildēt
cirka izrāde turpinās:)
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers