Politika: Brigmanis: Atsevišķiem "Vienotības" politiķiem problēmas aizmiglojušas domāšanu 12 komentāri
 
Politika

Brigmanis: Atsevišķiem "Vienotības" politiķiem problēmas aizmiglojušas domāšanu

 
Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency

Atsevišķu "Vienotības" politiķu izteikumi saistībā ar Zaļo un zemnieku savienību liecina, ka ķibeles ar partiju un laikam arī karstums viņiem aizmiglojis reālo domāšanu, sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Tā politiķis atbildēja uz vaicājumu par "Vienotības" priekšsēdētāja amata kandidāta, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena izteikumiem saistībā ar nepieciešamību novērst "pamošanos", kad politiķis Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") vai Nils Ušakovs (S) ir nonācis premjera amatā. ZZS politiķis arī komentēja Rīgas domes deputāta Viļņa Ķirša pausto par iespējamo ZZS un "Saskaņas" valdību ar "Krievijas ievirzi".

Brigmanis ir neizpratnē par tik "trulu prātuļošanu", jo reālā situācija ir tāda, ka "mēs pamodīsimies" apstākļos, kad aizsardzībai 2018.gadā tiks atvēlēti 2% no iekšzemes kopprodukta, joprojām Latvijas gaisa telpā lidos NATO lidmašīnas un valstī būs Kanādas un citu sabiedroto karavīru kontingents.

ZZS līderis norāda, ka šo politiķu izteikumi varētu būt saistīti ar "Vienotības" nonākšanu pie "izbeigšanās robežas" un ka viņiem labāk būtu runāt par ekonomikas attīstību un "nevis visu laiku vārīties par Lembergu un Ušakovu". Brigmanis retoriski vaicāja, ko šie "Vienotības" politiķi darītu, ja Lemberga un Ušakova nebūtu.

ZZS frakcijas vadītājs arī pozitīvi novērtēja to, ka Ķirsis esot sapratis, ka diezin vai var būt par partijas vadītāju, ja viņam nav reālu politisko uzstādījumu, bet tikai lozungi.

Kā ziņots, nokļūstot partijas "Vienotība" priekšsēdētāja amatā Ašeradens centīsies mobilizēt demokrātiskos spēkus, lai novērstu Lemberga vai Ušakova nonākšanu premjera amatā, izriet no Ašeradena paustā intervijā LNT raidījumam "900 sekundes".

Ašeradens pauda, ka ir iespēja 2018.gada 8.oktobrī pamosties valstī, kurā valdību vada Ušakovs vai Lembergs. "Šādas sekas var būt ļoti dramatiskas. Mēs nonāksim vienā jaunā situācijā, kurā vairs nerunāsim par Eiropas valsti, bet par vienu postpadomju republiku," pauda politiķis.

Savukārt Ķirsis skaidro, ka pašlaik Latvijas pašvaldībās notiek iesildīšanās pirms nākamā gada parlamenta vēlēšanām ar mērķi izveidot tādu valdību, kurā ZZS un "Saskaņai" būtu vairākums. "Tas nozīmētu doties virzienā uz Latvijas atgriešanu Krievijas ietekmes zonā," pauž politiķis.

"Šī mērķa īstenošanai ir tikai viens traucēklis - tā ir mūsu partija "Vienotība", kas vienīgā starp partijām Latvijas dalību un integrāciju eiroatlantiskajās struktūrās uzskata par pašsaprotamu un vērtīgu valsts izaugsmei. Tā ir partija, kas atklāti nostājas pret oligarhu īstenoto politiku Latvijā, cenšoties visiem spēkiem to ierobežot," uzsver galvaspilsētas domes deputāts.

Komentāri [12]
#
Neredzu atšķirību 18.augusts 2017 2:25 atbildēt
Visas trīs partijas vienā maisā bāžamas!
 
#
Aunapierēm 18.augusts 2017 1:58 atbildēt
1. Pārlasiet Lemberga stipendiātu sarakstu. Tur nebija neviena LZS politiķa. No citām gan - pat no TB/LNNK (tas saraksts gan arī tikpat apšaubāms, kā "oligarhu" sarunu ieraksti.
2. LZS/ZZS nekad nav izteikusi iespēju iet kopā ar Saskaņu. Pat ja Lembergs un Brigmanis tā tiešām nolemtu, partijas biedri tam nepiekristu.
3. 11. Saeimas laikā, kad ZZS veidoja valdību tikai par vienotību, tieši Vienotība vairākas reizes šantažēja ZZS, piedraudot veidot koalīciju ar Saskaņu, ja ZZS deputāti nebalsos tā, kā liek Vienotība.
3. Zatlers kā Zatlera reformu partijas līderis publiski paziņoja, ka pat ar tankiem viņu nepiespiedīs atteikties no koalīcijas ar Saskaņu. Un kas tad notika ar Reformu partiju? Tā tūlīt arī izjuka? Un kur palika vairums šīs partijas deputātu? Ieplūda Vienotības rindās.
Tad jau meklējiet savā Vienotībā Saskaņas aģentus!
 
#
Tautas balss 18.augusts 2017 1:44 atbildēt
Brigmanis kā vecs mīzējs labāk lai paklusē !
 
#
Ar ko tad ZZS un Brigmanis ir labāki? 18.augusts 2017 1:17 atbildēt
Kāda tad nu pēkšņi vaina Latvijas ekonomikai? Brigmanis taču ne vārda neiebilda un neprotestēja,kad valdošās koalīcijas politiķi Latviju nodēvēja par valsti ar visstraujāko ekonomikas attīstību ES,kad bijušais finanšu ministrs Andris Vilks Latvijas radio paziņoja,ka Latvija ir Eiropas Savienības paraugvalsts! Tātad piekrita! Tāpat,kā piekrita gan Saeimas ģenerālsekretāra amata ieviešanai,gan akcīzes nodokļa celšanai degvielai,gan pat papildus departamenta izveidošanai Finanšu ministrijā! Vai tad bez ZZS piekrišanas tas būtu iespējams?
 
#
Labvakar, komunista k-gs! 18.augusts 2017 0:20 atbildēt
Kāpēc, Brigmani bāz savu degunu, kur tevi neviens neprasa. Būtu paklusējis. Man liekas, ka tu aizvien nekaunīgāks paliec. Vai līgumu, vienošanos ar Saskaņu jau noslēdzāt, par ko raksta ārzemju biedrības biedri:
No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un pa šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.
Vai tā ir patiesība, ko raksta citi?
 
#
Lauku vecis » Labvakar, komunista k-gs! 18.augusts 2017 12:49 atbildēt
Ir gan Tev plauša Vienitības trolllli! Baigais rakstnieks, bet komūnistam Vilim Lācim kā netiec līdzi, tā netiec. Nu murgs veselais . Lēkā kā tāds sienāzis pie visa kā pieķeries , kā vorobejs po pustomu saraju! Brigmani ievēl , bet kā netiec pie šprices , tā netiec. jo tikai vāvuļot proti un no starptautiskā valūtas fonda aizņemties priti un 125 eiras maksāt žurnālistiem pa stundu.
Lauku saražotais ir pārspējis visu laiku ražas. Bet tava pilsēta , kā buksē , tā buksē! Nespējot pilsētā samaksāt īri, komunālos..... Pilsētas ir nabadzībā== Vienotība!
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers