Politika: Vents Armands Krauklis: Pašreizējā politika reģionus lēnā garā iznīcina 27 komentāri
 
Politika

Vents Armands Krauklis: Pašreizējā politika reģionus lēnā garā iznīcina

 

Saruna ar Valkas novada domes priekšsēdētāju, Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) valdes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli par valdības iecerēto nodokļu reformu un par šīs reformas ietekmi uz pašvaldībām; par gaidāmo Latvijas Pašvaldību savienības kongresu un tās iespējamo jauno vadību; par izglītības sistēmas reformas ietekmi uz iedzīvotājiem reģionos un paša V. A. Kraukļa gatavību startēt nākamruden paredzētajās Saeimas velēšanās.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [27]
#
vai tad alakašs zin 13.augusts 2017 12:23 atbildēt
kas industrializācija. Novadus nevajag, pietiek ar reģioniem. Sēž un gaudo......................parazīti.
 
#
Jevlampijs 13.augusts 2017 10:41 atbildēt
Nesaprotu ne valdības kritiķus ,ne deputātu, ne pašvaldību vadītājus, notiekošais taču ir objektīvs proces.Lauki industrialzējas ,strādājošo vajag arvien mazāk ,ja vēl pirms gadiem šausminājās par aizaugušiem laukiem ,tad tagad sūdzas ka trūkst zemes kuru apstrādāt.Tātad laukos nekāda pagrimuma nav. Mazpilsētās nekādi lielie uzņēmumi nav un nebūs un mazie uzņēmumi ari ar laiku iznīks ,jo konkurenci neizturēs. Vis koncentrēsies megapolēs un nekāda deputātu kritizēšana te nelīdzēs.Vienīgi tā uzņēmēju alkatība ka visu grābj sev ,bet algas kārtīgas nemaksā ,vēl klāt nāks robotizācija un būs tie trūcīgo rajoni ,kuros kāju nedrīkstēs spert ,jo badu cietušie tūlīt nogalinās un aplaupīs ,bet ko deputāti vai Krauklis varēs mainīt- neko.
 
#
Vēlētājs 13.augusts 2017 0:46 atbildēt
Arī "Ideāla augsne dīvainiem politiskiem veidojumiem" (Skat rakstu augstāk ar tādu pašu nosaukumu) saglabāsies tik ilgi,kamēr netiks likvidēts partiju monopols deputātu kandidātu izvirzīšana un deputāti būs pilnībā atkarīgi no partijām,kas viņus izvirza!!
 
#
tedis 12.augusts 2017 12:52 atbildēt
Pašvaldības - novadi un Rīgas centrālā vara ir divas pilnīgi dažādi notekošo uztverošas pasaules.Dažādas realitātes. Var pat pabrīnīties ,ka reģioni aiz Pierīgas pastāv. Skumji ,ka vara tiek realizēta budžeta un nodokļu politikas ietvaros ,turklāt Briseles un SVF kontrolē. Grupiņa "pie varas" nav pat domu biedru kopa ,Tikai formāli definētu noteikumu nosacīts izpildītājs.
 
#
Gunta Leona 12.augusts 2017 7:36 atbildēt
Kārta reģioniem. Tautas jau sen nav. Vai tā tik klusi samierinās ar visu augšu darīto?
 
#
vauuuu 11.augusts 2017 7:49 atbildēt
Ko novadi palīdz saviem iedzīvotājiem---NEKO ---TIKAI IEKASĒ LAI PAŠI PARAZITĒTU!!!!!
 
#
A-ā, ak tad iznīcina? 10.augusts 2017 20:45 atbildēt
Kamēr šamais dzīvojās pa TP, viss bija labi!..
 
#
Ventam Armandam Krauklim 10.augusts 2017 20:41 atbildēt
Ja tev vēl stāv, meklē sev jaunu sievu...
 
#
fakts 10.augusts 2017 9:08 atbildēt
Diemžēl n-tie novadu karaļi un uzpūstie pagastu štati iznīcina Latviju,lauki izmirst ,bet nomenklatūra vairojas,Skumji,bet fakts,
 
#
jo vietējie deputāti nulles 9.augusts 2017 20:41 atbildēt
gudros godīgos padzinuši, tie šitos neievēl............
 
#
Ariansis 9.augusts 2017 19:55 atbildēt
Partiju diktatori.
 
#
Klucis 9.augusts 2017 12:48 atbildēt
Eiropas Savienībā notiek likumsakarīgs process - tiek stiprinātas ES kodola valstis (Vācija, Beļģija, Nīderlande, Francija). Reģionālās valstis (Grieķija, Portugāle, Latvija, Lietuva) "inteliģenti saraujas" (NAP 2020). Ja Latvijā ierodas NATO kaujas vienības, tad droši varam dziedāt - " Krauklīts sēž ozolā..."
 
#
Juoneitj 9.augusts 2017 11:39 atbildēt
Kai iznīcināja LATGALI, tai Rīgas kungi tagad iznīcinās visus Latvijas laukus (reģionus). Jau 80 gadus notiek Latgales, latgaliešu valodas un kultūras mērķtiecīga iznīcināšana.. VAI KĀDS NO VIDZEMES, KURZEMES VAI ZEMGALES IR PUBLISKI AIZSTĀVĒJIS LATGALES IZNĪCINĀŠANU??? Neviens. Tad tagad nebrīnaties, ka neprotat solidarizēties pret Rīgas mafiju... Neviens latgalietis jūs neaizstāvēs!!!
 
#
Nelien Rīgā lauciniek ! » Juoneitj 9.augusts 2017 11:54 atbildēt
Laucinieki no ZZS iznīcina lauciniekus ?
 
#
P 9.augusts 2017 11:18 atbildēt
Kas ir novadi Latvijai? Kāpēc trīs zvaigznes karogā,bet novadi četri?Visā Latvijā kaut kāds novadu mišungs.Beidzot,kas ir pļanošanas reģioni,kas ir paši reģioni?
 
#
zemgalis » P 12.augusts 2017 20:02 atbildēt
JĀ, kas tie tādi reģioni ir? - Vidzeme nepienāk līdz jūrai! Latgale robežojas ar Lietuvu, bet Zemgale noīsināta no abiem galiem! Toties Rīgas PLĀNOŠANAS(!?) REĢIONS(!) no Engures līdz Ainažiem! Reģioni!!! Kur palika Latvijas NOVADI? Tiešām - taču četri! Laiks būtu uzlikt ceturto zvaigzni piemineklī!
 
#
Pastalnieks 9.augusts 2017 10:04 atbildēt
Pašreizējie vadoņi iznīcina mazos, vidējos uzņēmumus un strādās ar lielajiem, kā tas bija ar Čili picu un Gan-beij. Bet lielie aizies uz ārzonu, kuri jau tur nav. Tā kā jāceļ vien minimālo uz 1500 uz rokas un jāsāk atbalstīt mazos lauku uzņēmējus. Citādi varam noreformēties ar nodokļiem līdz valstī būs bads un bankrots. Lielais uzņēmējs var ātri aiziet prom, kur izdevīgāk var ieguldīt naudu un ar visu veikalu tīklu. Paliks te tikai lielveikalu vraki.
 
#
Valdis Freimantāls 9.augusts 2017 9:58 atbildēt
Labs politiķis un cilvēks !

Tikai "nesaprot" ka galvenais ir atjaunot visas 1940. gadā zvērīgi likvidētās latviešu biedrības pēc to oriģinālajiem / vēsturiskajiem , A U T E N T I S K A J I E M statūtiem! (Arī Valkā).

Armand- lūdzu izlasi manu rakstu :"Mosties celies strādā"!

Tautai ir teikšana valsts politikā, ne jau caur "PARTIJU" mahinācijām - , bet atklāto, leģitīmo , T R A D I C I O N Ā L O 3 000 latviešu biedrību tīklojumu visos apdzīvoto vietu centros savas biedrībās.

Satversmē par partiju darbību nekas nav V I S P Ā R minēts!

Tas nozīmē ka komunistu uzspiestā un čekas kontrolētā partiju darbība ir N E L I K U M Ī G A.
 
#
kapi » Valdis Freimantāls 9.augusts 2017 10:58 atbildēt
kraukliem kritushie ir ista davana
 
#
Atbilde » Valdis Freimantāls 9.augusts 2017 11:57 atbildēt
Primitīvs, provinciāls lauku zaglis no ZZS, tavs Krauklis.
 
#
Kur rīcība 9.augusts 2017 9:42 atbildēt
Kurš to nezina?
Bet Latvijai nav paveicies ar tiem, kas nepiekrīt - viņi nespēj izdomāt un rīkoties, lai novērstu to, kas ir slikti. Visi kā baigo atklājumu klāsta to, ko redz. Tur nav jābūt reģim, lai redzētu, ka ir slikti. Bet kur ir tie konstruktīvie soļi, darbības, kas maina struktūru? Izņemot "labo turēšanos" pie krēsla neko citu neredzu.
 
#
Kad 9.augusts 2017 9:39 atbildēt
sāksi atmaksāt Tautas partijas 1,03 miljonu latu (1,465 milj. EUR) ko Tu ar saviem līdzbiedriem palika parādā valstij?
 
#
adel 9.augusts 2017 9:28 atbildēt
valdība grib ,bet adel negrib ,lai latvijā būtu asv kara bāze .adel grib ,lai latvija būtu krievu kara bāze kā krievu laikos.
 
#
Krievs » adel 9.augusts 2017 12:06 atbildēt
Adel supper
 
#
muris 9.augusts 2017 8:48 atbildēt
vecais aksts glupi runa , kad sedeja saima gvelza pavisam citu
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers