Politika: Daugavpils domnieks: Jāpriecājas, ka Latvijā ir politiķi, kuriem ir kontakti Krievijā 11 komentāri
 
Politika

Daugavpils domnieks: Jāpriecājas, ka Latvijā ir politiķi, kuriem ir kontakti Krievijā

 
SCANPIX

Vadoties no nacionālo interešu un nacionālās drošības apsvērumiem, Drošības policijai (DP) būtu jāpriecājas, ka ir tādi politiķi, kam Krievijā ir kontakti un kas varētu sekmēt investīciju ienākšanu, komentējot savu iekļaušanu DP pārskatā, atzina Daugavpils pilsētas domes deputāts Jurijs Zaicevs.

Daugavpils domnieks uzskata, ka Latvijas specdienesti saņem darba algu ne par ko. "Tā vietā lai pateiktos par šādām aktivitātēm, viņi tai skaitā arī mani, ir ierakstījuši savā ikgadējā atskaitē kā tādu nacionālās drošības biedēkli, kas ir muļķīgi," sūkstījās Zaicevs.

Patlaban, kad 2020.gadā noslēdzas Eiropas Savienības struktūrfondu finansējums un nav skaidrības vai finansēšanas termiņi tiks pagarināti, kad "sankciju kara" rezultātā rūpnieciskās ražošanas apjomu samazinājums Latgalē ir acīmredzams, pēc Zaiceva domām tieši otrādi būtu jāmeklē sakari ar Krievijas biznesa pārstāvjiem, šim nolūkam veidojot normālas attiecības.

Jau vēstīts, ka DP savā pārskatā, tāpat kā iepriekšējos gados, minējusi redzamākos Krievijas tautiešu politikas aktīvistus. No jauna šajā sarakstā minēts Daugavpils domnieks un biedrības "VVO" pārstāvis Zaicevs.

Krievijas informācijas ietekmes aktivitātes pret Latviju bijis noteicošais darbības virziens arī vairākām prokremliski orientētām personām, tostarp Vladimiram Lindermanam un Jevgeņijam Osipovam, kuri par atlīdzību turpinājuši veidot publikācijas Krievijas propagandas līdzekļiem, norādījusi DP.

Komentāri [11]
#
noriebies 20.aprīlis 2017 19:49 atbildēt
Kotakti ar čekistu putinu.
 
#
» noriebies 20.aprīlis 2017 19:50 atbildēt
Jurijs Zaicevs ir lojāls bijušiem okupantiem, jo pats ir okupanta otprisks.
 
#
glābsim jenķus no Rotšildmēsliem ! 20.aprīlis 2017 17:34 atbildēt
Sakari ar Krieviju jāstiprina, tā ir lieliska valsts, ne tāda volstrītas netīro žurku skrubināta nabaga zemīte kā asv ...
 
#
Māra no Daudzevas 20.aprīlis 2017 17:30 atbildēt
jā, arī Ukrainas bērniņus netīrā Volstrītas-Pentagona banda slepkavoja un turpinot slepkavot..
 
#
EIROVIEDOKLIS 20.aprīlis 2017 17:29 atbildēt
Jā, Rotšildmēslus nokasot no asv valsteles bumbierenēm, šai aizokeāna valstelei parādās zināmas cerības izsprukt no soda ko tai gatavo Civilizetās Valstis ar dižo Krieviju priekšgalā ..
 
#
šitā kibuca suņa atraitne un 20.aprīlis 2017 17:28 atbildēt
lopiskā Rotšildmēslu ālava atstrādā šekeli rejot uz krieviem un Krieviju:))
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers