Politika: Krieviņa aiziešana, iespējams, saistīta ar KNAB 15 komentāri
 
Politika

Krieviņa aiziešana, iespējams, saistīta ar KNAB

 

Valsts kancelejas direktora Mārtiņa Krieviņa aiziešana no amata varētu būt saistīta arī ar vairākiem jautājumiem kontekstā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB).

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [15]
#
Tevi gaida 20.marts 2017 22:55 atbildēt
Vai tu parakstījies ar savu internetbanku? Nē, ieej portālā mana balss.lv un atrodi 3 iniciatīvas, kas gaida tavu parakstu:

(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ manabalss.lv/zemei-j..ivotaju-ipasuma/show

(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI manabalss.lv/par-gro..likuma-67-panta/show

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU
manabalss.lv/par-pie..astralo-vertibu/show
Piedāvājam grozīt "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu", lai zemei zem daudzdzīvokļu mājām un neražojošām būvēm noteiktu vēsturiski taisnīgu kadastrālo vērtību un reālu zemes nomas un izpirkuma maksu.
 
#
bubu 20.marts 2017 22:48 atbildēt
atkal hūtes pirksts.
 
#
opis no laukiem 20.marts 2017 22:18 atbildēt
Valsts augstie ierēdņi ir tā nobruņoti ar tiesībām,ka viņus pat atlaist normāli nav iespējams,tūlīt tiesa atjauno amatā un liek izmaksāt sāpju naudu. Tāpēc TV ziņās sorosiete Voika bija satraukusies,ka nu šī kārtība sāk grīļoties un augstie ierēdņi savu neaizskaramību varētu zaudēt. Kučinskis pareizi dara,ka ierēdni,kas traucē realizēt premjera nosprausto kursu ņem un atbrīvo,jo kā premjers lai varētu realizēt dotos solījumus vēlētājiem,ja kāds augsts atbildīgais ierēdnis premjera aizrādījumus sabotē? Acīmredzams,ka ir nopietns iemesls kāpēc premjers atlaiž Krieviņu un tāpēc abi noslēguši vienošanos - Krieviņš labprātīgi aiziet un Kučinskis Krieviņa nodarījumus nekar pie lielā zvana , tas ir abpusēji izdevīgs variants.
 
#
Nu nemuldi » opis no laukiem 20.marts 2017 22:27 atbildēt
Nekā tur izdevīga nav. Vājš priekšnieks negrib gudrākus par sevi padotos - tas ir vien princips; Priekšnieki negrib tādu, kurš nepakļaujas hūtei;
 
#
sarkanie asinsuni 20.marts 2017 21:31 atbildēt
tas viss notiek ar lemberga un zzs zinu un izdaribam.cik ilgi bus zzs un lembergs ,tik ilgi mes mocisimies ar so bardaku.
 
#
Ne 20.marts 2017 20:46 atbildēt
Nevar būt, ka vienotības bumerangs savējo nogāza, citādi karma tiešām ir patiesa. Gan jau iemesls bij ilgstošs atvaļinājums, kurā laikā saprata ka nav pārmaiņu vadītāja dotumi, lai kalpotu par piemēru visai valsts pāpārvaldei-savējos pat nespēja noturēt.
 
#
Nja » Ne 20.marts 2017 20:51 atbildēt
Ko jūs, lemberga bļodlaiža, te muldat?
 
#
Ne » Nja 20.marts 2017 21:28 atbildēt
Inteleta trūkuma kompensēšana ar agresiju, neliecina par par stabilu sprietspēju, kas nodrošina analītisko domāšanu, līdz ar to troļļošana ir lidzvērtīga suņa rejai, kad tam garām traucas karavāna.
 
#
Nja » Ne 20.marts 2017 22:07 atbildēt
Degsi ellē kopā ar puzes punduri?
 
#
Ne » Ne 20.marts 2017 22:31 atbildēt
Te gan cenzūra vai ārsta uzraudzība prasās. Vai nu pats Vamuts vai ar čubriks pazudis un komentāros pie punkta mēģina tos atrast.
 
#
He » Ne 20.marts 2017 20:51 atbildēt
Vienotībai vai Reģionāļiem pietrūka rezervistu RD vēlēšanām un tālāk sekojošās Saeimas vēlēšanām, līdz ar to bij vajadzīgs troksnis lai veidotu politisko platformu
 
#
Nja » He 20.marts 2017 21:01 atbildēt
To tev puzes punduris personīgi izstāstīja. Tagad nākamo mēnesi tev šitas būs jāmelo?
 
#
Nja 20.marts 2017 20:37 atbildēt
Skaidrs, ka ar KNAB. Kāpēc lai citādi tik kompetentu ierēdni lai atlaistu, nav jau nekāds lembergs vai kučinskis.
 
#
Melnais 20.marts 2017 20:33 atbildēt
Nu nevajag kārtējo sazvērestības teoriju. Kad minētais pilsonis iesēdās amatā, man bija skaidrs, ka ilgi viņu tur neturēs, nekompetents. Ja neticat, papētiet viņa darbību un domu gājienus pagātnē.
 
#
Ezis UK » Melnais 20.marts 2017 21:04 atbildēt
Vecais Tu gribi teikt ka kāds Latvijas valsts pārvaldē ir kompetents?Vai vienkārši piemērots padomju sistēmai?Jo ja valsts pārvaldē darbojas kaut viens komunists''komjunizma cēlājs'',(bet tādu ir tūkstošiem joprojām)tad kompetence ir pirmais kas noved cietumā,tagad vienkārši zibenīgi atlaiž. Arī ''progress'' protams.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers