Satiksmes ministrija saskaņo Līces kandidatūru lidostas ''Rīga'' vadītājas amatam
 
©f64

Starptautiskās lidostas ''Rīga'' akcionārs - Satiksmes ministrija (SM) - saskaņojusi Ilonas Līces kandidatūru uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatam, pauž ministrijas valsts sekretāra vietniece un lidostas kapitāldaļu turētāja Džineta Innusa.

Viņa norādīja, ka akcionārs paļaujas uz lidostas padomes kompetenci un būtu jābūt ļoti nopietnam iemeslam, lai akcionārs nedotu saskaņojumu izvirzītajam kandidātam.

Innusa atzīmēja, ka Līce jau ilgstoši strādā lidostas valdē, kā arī vairākas reizes bijusi uzņēmuma valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāja.

Vienlaikus viņa pauda cerību, ka Līcei izdosies radīt pozitīvu darba klimatu starp lidostas darbiniekiem, kā arī nodrošināt stabilitāti uzņēmumā, kuram pēdējos gados bijušas vairākas izmaiņas vadībā.

Jau ziņots, ka starptautiskās lidostas ''Rīga'' padome nolēma apstiprināšanai vakantajā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā virzīt lidostas valdes locekli Līci. Konkursā uz lidostas valdes priekšsēdētāja amatu pieteicās 17 pretendenti.

Līce ir lidostas ''Rīga'' valdes locekle kopš 2011.gada. Viņas atbildībā galvenokārt ir bijuši ar lidostas komercdarbību saistītie jautājumi.

Starptautiskā lidosta ''Rīga'' ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas ziemas sezonā iespējams doties uz 60, bet vasaras sezonā uz 80 galamērķiem, ko nodrošina vairāk nekā 20 aviosabiedrību.