Politika: Krieviņš pametīs Valsts kancelejas vadītāja amatu 12 komentāri
 
Politika

Krieviņš pametīs Valsts kancelejas vadītāja amatu

 
Kaspars Krafts/ F64 photo Agency

No rītdienas Mārtiņš Krieviņš vairs nepildīs Valsts kancelejas direktora pienākumus, apliecina Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Krieviņš amatu pametīšot "pēc abpusējās vienošanās". Vairāk par šo jautājumu abas puses esot vienojušās neko nekomentēt.

Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanas šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas direktora vietniece, Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte.

Krieviņš aģentūrai LETA uz telefona zvaniem pagaidām nav atbildēji un savu komentāru nav sniedzis.

Krieviņu Valsts kancelejas direktora amatā apstiprināja 2015.gada augustā. Iepriekš viņš vadīja arī Pārresoru koordinācijas centru. Tāpat Krieviņš iepriekš strādājis Valsts kancelejā dažādos amatos, kā arī Finanšu ministrijā.

Krieviņš šobrīd ir arī KNAB priekšnieka amata pretendentu atlases komisijas vadītājs. Konkurss uz KNAB priekšnieka amatu izsludināts 2.martā. Interesentiem uz augsto amatu jāpiesakās Valsts kancelejā līdz šā gada 30.martam.

Komentāri [12]
#
pamela 21.marts 2017 23:11 atbildēt
Te nu ir Kučinskis skaidrāk par skaidru atklājis savu īsto feisu.Krieviņš taču nebija no veco zubru komandas,rīkojās ne pēc viņu komandām,bet kā valstij labāk.Vai tad Hūte varēja piedot viņam,ka nepaturēja marioneti Strelčenoku?Un tagad jau banda atradusi savu kandidātu,bez konkursa un ja atkal Krieviņš turas pretim?Kučinska sieva / otrā/ "cietusi".Krieviņš nebija viens no Astoņkāja izaugumiem,nederēja.Bet tad no kā sastāv mūsu valdība un pati valsts?Premjers redz neko nestāstīs.Itkā mēs viņam prasām par personīgām mīlas dēkām.Stipri līdzinās Ušaka izdarībām.Kur Latviju novedīs ZZS un SC?
 
#
Pensionārs 21.marts 2017 8:32 atbildēt
Krieviņu padzina ierēdņi-liekēži, bet liekēžus valsts aparātā tik un tā būs jāsamazina, vismaz par 15000 -20000 ierēdņiem tuvākā gada laikā, tauta un jaunā ēra piespiedīs
 
#
līdzjutējs 20.marts 2017 15:25 atbildēt
Lūdzu, nedzēsiet vismaz šo komentāru. Latvijas ierēdņu bastions ir necaursitams. Un Krieviņš pret to bija pacēlis kara cirvi. Bet kurš tad varnesis pacietīs, ka no darba atbrīvos savējos.
 
#
Fredis 20.marts 2017 15:19 atbildēt
Laikam Kučinskim nepatika Krieviņa reformas.
 
#
:):) » Fredis 20.marts 2017 15:36 atbildēt
bet patika Strelčenoks :)
 
#
Laine 20.marts 2017 14:45 atbildēt
Bija sagaidāms, ka Kučinskis izrēķināsies ar Krieviņu tūlīt pēc amatā stāšanās. Tas - par Laines atlaišanu...
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers