Politika: Koalīcijas partijas sola ar "Saskaņu" Rīgas domē nesadarboties 5 komentāri
 
Politika

Koalīcijas partijas sola ar "Saskaņu" Rīgas domē nesadarboties

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

Valdošās koalīcijas partijas pēc "Vienotības" iniciatīvas parakstīs sadarbības memorandu par Rīgas domes vēlēšanām, kurā viens no punktiem paredz neveidot koalīciju ar partijām "Saskaņa" un "Gods kalpot Rīgai".

"Vienotība", Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kā arī nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) šo memorandu parakstīs, kad visi šie politiskie spēki izvirzīs Rīgas mēra amata kandidātus.

"Vienotības" Rīgas mēra kandidāts Vilnis Ķirsis žurnālistiem uzsvēra, ka "nomainīt varu Rīgā iespējams, tikai sadarbojoties visām koalīcijas partijām". Turklāt gan vēlētājiem, gan sadarbības partneriem jābūt drošiem par to, ko sagaidīt no kolēģiem, tāpēc "Vienotība" aicināja parakstīt šādu vienošanos.

Viens no sadarbības memoranda punktiem paredz neveidot koalīciju ar "Saskaņu" un "Gods kalpot Rīgai", skaidroja Ķrisis. Jau iepriekš valdošās koalīcijas partiju pārstāvji, tostarp ZZS, apstiprināja - pašsaprotami, ka sadarbība ar "Saskaņu" nav iespējama, bet pēc pagājušās nedēļas Viestura Silinieka (ZZS) izteikumiem "vairs nevaram būt pārliecināti par to", piebilda Ķirsis.

ZZS līderis Armands Krauze arī apliecināja, ka ZZS būtu gatava sadarboties ar "Vienotību" un VL-TB/LNNK, bet "skaidri pasaka "nē"" koalīcijai ar "Saskaņu".

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš pauda gandarījumu par šo ieceri, norādot, ka šis ir apliecinājums tam, ka koalīcijas ir mērķis mainīt Rīgas politisko vadību.

Kā ziņots, iepriekš koalīcijas partijas jau vienojās par sadarbību pašvaldību vēlēšanās Rīgā, tomēr startēt kopīgā sarakstā neplāno.

Pašlaik ZZS un VL-TB/LNNK vēl nav nosaukušas sarakstu līderus Rīgā.

Komentāri [5]
#
Bet 16.janvāris 2017 16:04 atbildēt
vai tas ir godīgi...3;1 ?
 
#
Sencis 11.janvāris 2017 13:23 atbildēt
Skan tik labi kā nevienam vélét vairs nav jāiet jo vis jau nolemts. Vienotíba sāk ieņemt Ríga.
 
#
Patriots 9.janvāris 2017 17:32 atbildēt
Cerams,ka vēlēs LATVIS tā, lai tādas "kolicijas" RĪGAS DOMĒ nebūtu.
 
#
Slaists 9.janvāris 2017 17:20 atbildēt
Jā negrib sadarboties, tad lai iet sniegu tīrīt, nav ko sēdēt siltumā
 
#
Antiņš 9.janvāris 2017 16:49 atbildēt
Ja negrib darboties, tad nav vērts par šiem iet balsot. Atkal Ausainīša saskaņa ņemsies ar Ameriku.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers