Politika: Tavaram izteikts atbalsts, kā iespējamajam ZZS Rīgas mēra kandidātam 10 komentāri
 
Politika

Tavaram izteikts atbalsts, kā iespējamajam ZZS Rīgas mēra kandidātam

 
Dmitrijs Suļžics/ f64 photo agency

Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas nodaļa nolēmusi kā Rīgas domes priekšsēdētāja kandidatūru no Zaļo un zemnieku savienības saraksta atbalstīt Edgaru Tavaru, aģentūru LETA informēja nodaļas vadītājs Valdis Kalnozols.

Nodaļā lēmums pieņemts, vienam tās biedram "atturoties" un pārējiem balsojot "par", skaidroja politiķis.

Kalnozols, kurš ir arī Saeimas deputāts, jau iepriekš izteicies, ka par mēra kandidātu vēlētos virzīt Tavaru, nevis LZP līdzpriekšsēdētāju Viesturu Silenieku. Politiķis norādīja, ka pēc tam, kad parādījās informācija par iespēju kā mēra kandidātu virzīt Silenieku, politiskajam spēkam nācās saskarties ar izsmieklu, kā arī sākās runas par iespējamu vienošanos par sadarbību ar partiju "Saskaņa".

Kalnozols kritiski vērtē šāda negatīva partijas tēla veidošanos, tāpēc norāda, ka par mēra kandidātu būtu jāvirza LZP valdes priekšsēdētājs Tavars. Politiķis skaidro, ka pirms vairākiem gadiem, kad neviens negribēja būt par valdes priekšsēdētāju, Tavars kā "perspektīvs cilvēks" uzņēmās pildīt šos pienākumus un kopš tā laika partijas biedru, nodaļu, kā arī deputātu skaits pašvaldībās un Saeimā esot dubultojies.

Saskaņā ar LZP statūtiem kandidātus pašvaldību vēlēšanām vispirms apstiprina vietējās nodaļas kopsapulcē un galīgo lēmumu pieņem partijas valde.

Savukārt LZP valde iepriekš lēmusi izskatīšanai domes 13.janvāra sēdē virzīt Silenieka iespējamo kandidatūru mēra amatam.

Tomēr Silenieka izteikumi par iespējamo sadarbību ar partiju "Saskaņa" varētu apgrūtināt atbalsta sniegšanu viņam kā iespējamam ZZS kandidātam Rīgas mēra amatam, norādījis Latvijas Zemnieku savienības valdes priekšsēdētāja vietnieks Armands Krauze. Lai kļūtu par ZZS Rīgas mēra kandidātu jāsaņem gan LZP, gan LZS akcepts.

Pašvaldību vēlēšanas notiks jūnija sākumā.

Komentāri [10]
#
NLO 9.janvāris 2017 15:25 atbildēt
Silenieks noteikti piemērotāks kandidāts.
 
#
Skaistà 8.janvāris 2017 18:38 atbildēt
Jàłauj jaunajiem un mûsu pašu LV puišiem sevi pieràdît.
 
#
Ozo 8.janvāris 2017 18:28 atbildēt
Eiropas pilsētas notiek globāls izmaiņas. par Tavaru! Lai veicās!
 
#
Kiro 8.janvāris 2017 18:26 atbildēt
Tikai Kirsi
 
#
Indulis 8.janvāris 2017 17:36 atbildēt
Ja ir jaizvēlās starp Trukšņa un Trampa aizstāvi Tavaru un saeimas deputātu Ķirsi, tad favorīts viennozīmīgi ir Ķirsis.
 
#
onkulis » Indulis 8.janvāris 2017 20:08 atbildēt
Tāpēc, ka Tramps un Truksnis veiksmīgi tikuši galā ar problēmām, bet Ķirši nē? Vienotības un tas pārstāvja Induļa lozungs ir- vienmēr priekšroka nevieksminiekiem!
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers