Politika: EP balsos par realitātei atbilstošas stratēģijas izveidošanu attiecībām ar Krieviju 1 komentāri
 
Politika

EP balsos par realitātei atbilstošas stratēģijas izveidošanu attiecībām ar Krieviju

 
SCANPIX

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti šodien balsos par rezolūciju, kurā vērsta uzmanība uz nepieciešamību pēc realitātei atbilstošākas stratēģijas attiecībām ar Krieviju, aģentūru LETA informēja EP preses sekretāre Latvijā Signe Znotiņa-Znota.

Sagaidāms, ka rezolūcijā EP deputāti uzsvērs, ka Eiropas Savienības (ES) ārpolitika būtu jābalsta uz trim pīlāriem - diplomātiju, attīstību un aizsardzību.

Paredzēts, ka EP deputāti iestāsies arī par realitātei atbilstošāku stratēģiju attiecībām ar Krieviju un "mazāk par mazāk" politiku attiecībā uz valstīm, kuras mēģina demokrātiju iegriezt "atpakaļgaitā".

Pārskatot ikgadējā ziņojuma projektu par ES ārpolitikas izvēlēm, EP deputāti uzsver, ka ES atrodas nestabilitātes ielokā, kas sniedzas no agresīvās Krievijas līdz pilnvaru karam Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā.

Lai ES būtu spēcīgs spēlētājs globālā mērogā un spētu pienācīgi reaģēt, ziņojuma projektā ES dalībvalstis aicinātas pierādīt savstarpējo uzticēšanos un vienotību - runāt vienā balsī.

Komentāri [1]
#
Raimonds 14.decembris 2016 8:36 atbildēt
ES realitāte ir tāda, kā Kamerons pāra dienas atpakaļ teica, ka ja ES turpināsies ekonomiskā stagnācija, tad valstis sāks jau skatīties pēc savām nacionālajàm valūtām ...
Un smieklīgi izklausās apgalvojums, ka lūk Krievija gribot pagriezt ES demokrātiju atpakaļ ...uzvarot Sīrijā Islāma valsti? ... ai ai ai .... : ))))
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers