Izklaide: FANTASTISKI: Japāniete 82 gadu vecumā rada iPhone aplikācijas 1 komentāri
 
Izklaide

FANTASTISKI: Japāniete 82 gadu vecumā rada iPhone aplikācijas

 
AFP

Ziņu aģentūra AFP sarunājusies ar 82 gadus veco Masako Vakamiju, kura joprojām aktīvi rada viedtālruņa iPhone aplikācijas.

Masako ir viena no vecākajām iPhone aplikāciju izstrādātājām, kuras mērķis padarīt viedtālruņus pieejamākus gados vecākiem cilvēkiem.

Tehnoloģijām kundze pievērsās 90-tajos gados, kad aizgāja no darba bankā, sākot savas zināšanas būvēt no pašiem pamatiem.

Komentāri [1]
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 8.augusts 2017 11:38 atbildēt
Viņai sākumā bija darbs bankā. Ja vien viņa bija augstākā amatā par klerku, tad alga arī bija vismaz par dažiem % virs vidējās valstī. Tas nozīmēja, ka viņa dzīvoja turīgi, tāpēc tas arī palīdzēja saglabāt saprātu un labu fizisko kondīciju vecumdienās! Lielākā daļa latviešu Latvijas pensionāru nespēj konkurēt ar šiem japāņu pensionāriem. Kāpēc? Nu, atbilde ir vienkārša. Japāņu pensionāri ir stipri produktīvāki un ražigāki darbā bijuśi nekā mūsējie. Tad sanāk, ka LPSR latvietis bija tūļa un nespejnieks, to pierāda Latvijas atpalicība no Vācijas, Lielbritānijas un Skandināvu valstīm. Un arī LPSR latvieša nedribēšanu strādāt pierāda arī mūsu zemās pensijas. Tāpēc Latvija ir tik atpalikusi no visbagātākajām valstīk pēc IKP uz cilvēku. Latvieši negrib strādāt, sākot no sabiedrības krējuma un beidzot ar pabirām. Skolnieciņš atzīst, ka ir latvietis. Un man kā latviegim piemīt latvieša īpašības.
Cieņā, Jūsu Skolnieciņš [Bučas!]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-{
®Skolnieciņš [Skolnieciņš ir Vislatvijas skaudības dievība!]
Skolnieciņš™ [Esmu īsts latvju skolēns!]
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers