Izklaide: Pasažieri "Ryanair" lidmašīnā piedzīvo amizantu brīdi 6 komentāri
 
Izklaide

Pasažieri "Ryanair" lidmašīnā piedzīvo amizantu brīdi

 
Ekrānuzņēmums no video

Kāds franču izcelsmes akordeonists "Ryanair" lidmašīnā līdz ar citiem pasažieriem piedzīvojis amizantu notikumu. Lidmašīnas apkalpe, pārbaudot somu, kurā atradās akordeons, un atrodot tur mūzikas instrumentu, lūdza vīrieti to lidmašīnas salonā uzspēlēt, vēsta portāls "irishpost.co.uk"

Šī situācija ir iemūžināta arī video. Tajā redzams, kā lidmašīnas apkalpes darbinieki lūdz mūziķim uzspēlēt instrumentu, aizbildinoties, ka "Ryanair" ir Īru kompānija un ka īriem patīk mūzika un dejas. Vīrietis lidmašīnas stjuartiem neatteica un izpildīja grupas "The Pogues" dziesmu "Dirty Old Town". Savukārt lidmašīnas apkalpe par prieku pasažieriem pievienojās dziesmas izpildījumam dziedot un plaudējot līdzi mūzikas ritmam.

Komentāri [6]
#
asd 9.maijs 2017 11:16 atbildēt
iestudēts tak
 
#
hugo 9.maijs 2017 1:32 atbildēt
patiesībā tie abi pavadoņi varēja dabūt pa muti par savu rupjo izturēšanos..urīns bija sakā'pis galvās un tie abi pārliecināti ,ka uz borta tie var atļauties visu ko--pazemot pasažierus ,kuri maksājuši par biļeti ..
 
#
Juris » hugo 15.maijs 2017 11:36 atbildēt
Bet vai tev neliekas,ka tu pats esi loti rupjs,rakstot sadus komentarus(...dabūt pa muti...)?Jeb tikai citi ir tadi?Var jau savas domas izpaust ari normala valoda.
 
#
Bajāns 8.maijs 2017 22:29 atbildēt
Latviešu valodā to nesauc par akordeonu...
 
#
Profi 8.maijs 2017 22:25 atbildēt
Kads naivums,ne jau muziku,bet parliecinaties,vai mak un vai nav terorists,jo gaisaa jau butu par velu..........
 
#
Kendjuks 8.maijs 2017 20:06 atbildēt
Podziņakordeons.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers