Pasaulē: Briti atklāj, ka Skripaļa indēšanā izmantotā viela bija ''šķidrā formā'' 11 komentāri
 
Pasaulē

Briti atklāj, ka Skripaļa indēšanā izmantotā viela bija ''šķidrā formā''

 
BBC

Ķļuvis zināms, ka Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas Jūlijas indēšanā izmantotā vieta bijusi šķidrā formā, ziņo BBC.

Lielbritānijas Vides, pārtikas un lauksaimniecības departaments (Defra) atklājuši, ka Skripaļa indēšanai izmantots ''ļoti neliels'' daudzums Novičok nervu gāzes, vielai tiekot piegādātai šķidrā formā.

Tā kā nervu gāze nepazūd laika gaitā un no tās tikt vaļā var tikai pamatīgas tīrīšanas ar ķimikālijām rezultātā, tās piesārņojums fiksēts ne tikai Skripaļa mājās, bet arī ambulancē, restorānā un krogā, t.i., vietās kur liktenīgajā dienā viņš pabija.

Šī tīrīšana notiks jau tuvāko dienu laikā un tajā iesaistīsies ap 200 cilvēkiem. Piesārņoto teritoriju tuvumā pat tiks aizvākta zāle un akmeņi.

Kā zināms, Skripaļi tika atrasti bezsamaņā uz soliņa 4.martā. Kopš tā laika ievērojami saasinājušās Lielbritānijas un Krievijas attiecības, Jūlija pametusi slimnīcu, bet Sergejs atlabst lēnāk.

Maskava centusies sazināties ar Jūliju Skripaļu, tomēr viņa noraidījusi jebkādus palīdzības piedāvājumus no Krievijas.

Komentāri [11]
#
ESMAIJA 17.aprīlis 2018 18:18 atbildēt
Bet pa šo laiku, iespējams, vesels miljons jau ir kaut kādā veidā saskāries ar šo briesmoni, daļa jau indē citu valstu teritorijās, es iesaku lai tie trīs, kas uzlaida raķetes Sīrijai sper gaisā Lielbritāniju, izsvilina, nogremdē jūrā, jo ūdenī tā viela šķīstot un aiziet - planēta būs pasargāta no visaptverošas indēšanas... Ko citu lai saka,ja jau ar pasauli runā kā ar idiotiem, tad par idiotu arī jāpaliek...
 
#
Koments 17.aprīlis 2018 17:38 atbildēt
Visas nervu indes parasti ir šķidrā veidā... Nāc manās iekšās un netrako.!..:) Dzert vajag mazāk un ja dzer, tad arī uzkost vajag ko sātīgāku pa virsu. Kura tad šī pēc kārtas versija, par to gadsimta indēšanu.?
 
#
Nu kā tad 17.aprīlis 2018 17:27 atbildēt
Briti jau vislabāk zina, ar ko paši indēja, ja vispār indēja.
 
#
LU 17.aprīlis 2018 16:48 atbildēt
Katrs, kas vidusskolu beidzis ar ķīmijas eksāmenu, ierēc par šādiem rakstiem. Protams, teātra 2.cēlienā stulbie briti var vākt zāli un akmeņus, jaukt mājas (vai skopumā tikai noskrūvēt durvju rokturi),,,Jo vairāk šādu darbību, jo mazāk cilvēku ticēs arī lugas 1.cēlienam. Gribu tikai atgādināt pamatskolas kursu, ka katra viela var būt cietā, šķidrā vai gāzveida stāvoklī atkarībā no temperatūras. Un, pirms tie 200 cilvēki tīrīs, ambulance, restorāns un krogs pusotru mēnesi jau indē garāmgājējus? Vai arī tie ietīti plēvē?
 
#
izrādei ir jāturpinās » LU 17.aprīlis 2018 17:01 atbildēt
citādi pūlis aizmirsis kas ir kas, un ar galvu jau reti kas draudzejas un loģika noteikti nav pūļa stiprā puse
 
#
Selekts 17.aprīlis 2018 16:44 atbildēt
:) Jedkaja žid kostj?
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers