Pasaulē: Dienvidkoreja un Ziemeļkoreja varētu oficiāli pasludināt kara beigas 4 komentāri
 
Pasaulē

Dienvidkoreja un Ziemeļkoreja varētu oficiāli pasludināt kara beigas

 
AFP/Scanpix

Dienvidkorejas un Ziemeļkorejas pārstāvju starpā notiek diskusijas par iespēju paziņot par oficiālām kara beigām abu valstu starpā, vēsta laikraksts "Munhwa Ilbo", atsaucoties uz vārdā neminētu Dienvidkorejas amatpersonu.

Nākamnedēļ gaidāmā Dienvidkorejas prezidenta Muna Džēina un Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna samita gaitā abas kaimiņvalstis varētu nākt klajā ar kopīgu paziņojumu par centieniem mazināt militāro spriedzi un izbeigt konfrontāciju, vēsta laikraksts.

1953.gada pamiera, ar ko tika apturēts Korejas karš, vietā joprojām nav noslēgts miera līgums.

Dienvidkorejā februārī notikušās ziemas olimpiskās spēles iezīmējušas zināma atkušņa sākumu līdz šim izolācijā dzīvojušās Ziemeļkorejas attiecībās ar ārpasauli.

Kims Čenuns nesenās vizītes gaitā Pekinā apliecināja Sji Dziņpinam, ka ir gatavs samitam ar Dienvidkorejas prezidentu Munu Džēinu, kā arī ar ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Dienvidkoreja februārī pēc sarunām ar Kimu Čenunu Phenjanā paziņoja, ka viņš apsvērtu atteikšanos no kodolieročiem apmaiņā pret ASV drošības garantijām.

Komentāri [4]
#
apsvērumi vieni 21.aprīlis 2018 9:16 atbildēt
izeja uz ZĪDA CEĻU=brīvu tirdzniecību. Un zīda ceļš nav izrakta Daugava. Mēs uz tā jau esam. Nedod dievs stulbām vovas bankām vai kādam citam mūs no tā padzīt..........
 
#
putinam 17.aprīlis 2018 13:01 atbildēt
TAS noteikti nepatiktu- visdazhaadaako apsveerumu deelj
 
#
Infor 17.aprīlis 2018 10:53 atbildēt
Aizdomīgas lietas tas kims dara .
Bet aizdomas tādas ka kāds to mieru nepieļaus.
Bet ja nutomēr kims atsakās no bumbiņām , veic darījumu ar ASV un atļauj viņiem novietot pretraķešu šistēmu vovanš pitinš būs abdirsies !
 
#
Finx » Infor 17.aprīlis 2018 12:35 atbildēt
Stipri izskatās, ka nekādas vienošanās nebūs. Jo ZK, apmaiņā pret kodolatbruņošanos, loģiski pieprasīs ārvalstu karaspēka izvešanu no DK. Daži uz to nekādi neparakstīsies. Atliek ZK un DK tuvināšanās mēģinājumi, mēģinot minimizēt negatīvo ārējo iejaukšanos. kara neapšaubēmi mēģinās šo tuvināšanos izjaukt. Divide et impera.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers