Pasaulē: Sīrija notriec raķetes, kas bija izšautas uz aviobāzi 10 komentāri
 
Pasaulē

Sīrija notriec raķetes, kas bija izšautas uz aviobāzi

 
Scanpix

Sīrijas pretgaisa aizsardzība otrdienas rītā notrieca raķetes, kas bija izšautas uz Šairatas aviobāzi Homsas provincē, ziņoja Sīrijas valsts ziņu aģentūra SANA.

Sīrijas valsts televīzija ziņoja, ka valsts pretgaisa aizsardzība saskārusies ar jaunu "agresiju", bet neprecizēja, kas to īstenojis.

Par šo incidentu ziņots dažas dienas pēc tam, kad ASV, Francija un Lielbritānija veica gaisa triecienus Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīma spēkiem, atbildot uz ķīmisko uzbrukumu Dumas pilsētā pie Damaskas.

Šomēnes četras Irānas militārpersonas gāja bojā gaisa triecienā Sīrijas aviobāzei T4 Homsas provincē. Sīrija un tās sabiedrotie Irāna un Krievija vainoja šajā uzbrukumā Izraēlu, kura neapstiprināja un arī nenoliedza, ka būtu to īstenojusi.

Komentāri [10]
#
Pacifists 18.aprīlis 2018 11:25 atbildēt
Ārprāts!
Un tajā bāzē droši vien cilvēki strādāja!?!
 
#
sašutušais pilsonis 17.aprīlis 2018 10:55 atbildēt
kas tās par štrunta (nav lamuvārds) raķetēm, ja sīrieši var tās notriekt ar aizvēsturiskām, vecām un nederīgām krievu pretgaisa aizsardzības sistēmām
 
#
lapa 17.aprīlis 2018 9:22 atbildēt
slepkavas amerokosi uzdarbojas pa visu planetu . ari latviju vini atradusi ka bezmaksas placdarmu savai armijai . lai maksa mums nodevu.
 
#
smerdeliitis 17.aprīlis 2018 8:59 atbildēt
antisemiits raimoha arrii pamodies- taatad diena saakusies. jaadomaa ka MOSSAD jau ir islasiijis tavu komentu
 
#
Raimonds » smerdeliitis 17.aprīlis 2018 9:07 atbildēt
MOSSAD ir slepkavu kantoris ... tā ir legalizēta bandītu iestāde Izraēlā ... (Izraēla - tā ir okupēta Palestīnas daļa ... jo reāli tādas Izraēlas valsts vispār nav)
Tāpēc žīdi ir ārpus likuma.
 
#
de Soto 17.aprīlis 2018 8:33 atbildēt
Man patiik kaa kremlja trolli izmisiigi melo par "71 rakjeti". Siirijas indeetaaja banda nenotrieca neko + vatnjiki peec savas aziaatiskaas izplaatiishanaas pat prettriecieniem utt arii seedeeja astes trennushkaas ievilkushi -smiin-
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers