Pasaulē: Krievijā no balkona izkrīt žurnālists, kas rakstījis par Krievijas algotņiem Sīrijā 6 komentāri
 
Pasaulē

Krievijā no balkona izkrīt žurnālists, kas rakstījis par Krievijas algotņiem Sīrijā

 
Tass/Scanpix

Krievijā pēc kritiena no Jekaterinburgas piektā stāva dzīvokļa balkona nomiris pētnieciskais žurnālists Maksims Borodins, kurš rakstījis par Krievijas algotņiem Sīrijā. Izmeklētāji pirmdien pavēstīja, ka neuzskata viņa nāves apstākļus par aizdomīgiem.

Borodins no sava dzīvokļa balkona nokritis pagājušajā nedēļā, bet nomiris svētdien slimnīcā, neatguvies no traumām, vēsta Krievijas ziņu aģentūras.

Žurnālists strādājis medijā "Novij Deņ" un vēl nesen rakstījis par Sīrijā kritušajiem Krievijas privātās armijas - tā dēvētās Vagnera grupas - algotņiem.

"Nav nekāda pamata uzsākt lietu," ziņu aģentūrai TASS pirmdien norādīja vietējā izmeklēšanas komiteja.

"Tiek apsvērtas vairākas versijas, ieskaitot nelaimes gadījuma versiju, bet nav nekādu pazīmju, ka būtu pastrādāts noziegums."

Savukārt Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas pārstāvis mediju brīvības jautājumos Arlems Dezirs, atzina, ka žurnālista nāve raisa "nopietnas bažas".

"Es aicinu varasiestādes veikt ātru un rūpīgu izmeklēšanu," tviterī pirmdien norādīja Dezirs.

Krievijā reģistrēts ārkārtīgi daudz uzbrukumu mediju pārstāvjiem. Kopš 1992.gada tur nogalināti 58 žurnālisti, liecina Žurnālistu aizsardzības komitejas aplēses.

Komentāri [6]
#
rekur 16.aprīlis 2018 18:22 atbildēt
Matemātiski aprēķinot tiek nogalināti 2 žurnālisti gadā. Aktieru, dziedātāju un estrādes mākslinieku tiek nogalināts ievērojami vairāk.
 
#
de Soto 16.aprīlis 2018 17:26 atbildēt
vatnjiku Ordaa tas skaitaas viirishkjiigi un patriotiski - kaadu nogruust no balkona, noindeet, noshaut no muguras un peec tam nakts aizsegaa izpostiit pieminjas vietu...
 
#
tāpēc, ka... 16.aprīlis 2018 17:21 atbildēt
Izmeklētāji pirmdien pavēstīja, ka neuzskata viņa nāves apstākļus par aizdomīgiem...tas nozīmē, ka "pats izkritis" varbūt galva sareiba...
 
#
Raimonds 16.aprīlis 2018 15:41 atbildēt
Kāpēc portāls neraksta par apstākļiem, kādos izkrita no balkona šis žurnālists? ... kāpēc ar savu tekstu LETA vēlas radīt iespaidu, ka ir noticis noziegums? ...
LETA ... pieklājīgi izsakoties jūsu informāciju var dēvēt par subjektīvu ... bet tautas valodā sakot - jūs atkal izplatāt melus par Krieviju ....
 
#
aka saka » Raimonds 16.aprīlis 2018 17:34 atbildēt
Nabaga Raimond ! Ja neesi trollis, tad nebāzies visiem caurumiem par spundi.
 
#
. » Raimonds 16.aprīlis 2018 18:41 atbildēt
Vatān, portāls neraksta par apstākļiem, jo tos nezin un arī patiesību nezinās! Tur slepkavot, laupīt un melot ir režīma prioritāte valsts līmenī. Kopš 1992.gada tur n o g a l i n ā t i 58 žurnālisti, bet misiņa paurim nepielec.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers