Pasaulē: ASV noteiks Krievijai jaunas sankcijas Sīrijas dēļ 10 komentāri
 
Pasaulē

ASV noteiks Krievijai jaunas sankcijas Sīrijas dēļ

 
AFP/Scanpix

ASV noteiks jaunas sankcijas Krievijai, vēršoties pret uzņēmumiem, kas veic piegādes Sīrijas valdībai, svētdien pavēstīja ASV vēstniece ANO Nikija Heilija.

Sankcijas tiks ieviestas saistībā ar apsūdzībām, ka Sīrijā, kas ir Krievijas sabiedrotā, noticis uzbrukums ar ķīmiskajiem ieročiem.

Jaunās sankcijas "tiks vērstas tieši pret jebkāda veida uzņēmumiem, kas veic darījumus ar [Sīrijas prezidentu Bašaru al] Asadu un ķīmisko ieroču izmantošanu saistītām iekārtām," intervijā telekanāla CBS pārraidei "Face the Nation" sacīja Heilija.

"Jūs redzēsiet, ka Krievijai tiks noteiktas sankcijas. [Finanšu] ministrs [Stīvs] Mnučins par to paziņos pirmdien, ja viņš to jau nav izdarījis," norādīja diplomāte.

Rietumvalstis apgalvo, ka 7.aprīlī uzbrukumā Dumā, netālu no Damaskas, esot lietotas ķīmiskas vielas, visticamāk hlors un zarīns, un ka uzbrukumā dzīvību zaudējuši vismaz 40 mierīgie iedzīvotāji.

Sīrija un tās sabiedrotā Krievija kategoriski noliedz, ka šāds uzbrukums būtu noticis, skaidrojot, ka vēstis par it kā notikušo uzbrukumu izplatījuši nemiernieki, lai izprovocētu Rietumu triecienus Sīrijai.

Svētdien Dumā izmeklēšanu sāk starptautiskās Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijas (OPCW) inspektori.

Pilsoņkarš Sīrijā notiek kopš 2011.gada un sadrumstalojies daudzās frontēs starp kurdu spēkiem, mērenajiem un radikālajiem sunnītu nemierniekiem, valdības karaspēku un tai lojāliem paramilitāriem formējumiem. Saskaņā ar dažu opozīcijas aktīvistu aplēsēm kopējais upuru skaits jau pārsniedzis 400 000.

Komentāri [10]
#
de Soto 16.aprīlis 2018 6:30 atbildēt
klau vataantrolli. Es ljoti labi atceros, kaa juus aizpagaajshdecembrii histeeriskaa sajuusmaa breecaat komentos "TRUMP ! TRUMP ! TRUMP !". Pabljaujam tagad kopaa ? [ smiin ]
 
#
Robs 16.aprīlis 2018 3:54 atbildēt
Es jutu brivai pasaulei apnikusi dziviba uz planetas zeme ,tas ,kas paslaik notiek ,liecina par pilniguvsaorata zaudešanu , un cerst uz pasizni ināšanos ! Meli ,meli ,meli , haili laili ,banditismis .... Vienu bridi putinam viss var noriebties un var tikt nospiesta sarkana poga ... Blusainie plušķi ,sākaleni ,hienas un citi maitedaji ,neceriet ka izdzivosiet
,mirs visi pev asv un nato izraisita kodolkara ...
 
#
. » Robs 16.aprīlis 2018 7:39 atbildēt
Kremļabot, var saprast, ka atbalsti Putinu! Pārējais teksts - turpini izmantot google tulkotāju...
 
#
vērotājs 15.aprīlis 2018 22:16 atbildēt
Labi ka beidzot Brīvā pasaule saprot, kāds pretīgs, agresīvs ir putlers-hitlers. Slims ar šizofrēniju ir putins.
 
#
Raimonds 15.aprīlis 2018 21:56 atbildēt
Es esmu vecuma plānprātības mākts idiots. Pierādījumus? Lūdzu. Laiku atpakaļ es pat veselas 2 protēzes noriju brēkdams, ka NATO tanku kāpurķēžu žvadzoņa Baltijā man neļauj gulēt pa naktīm, ka NATO urīna straumes jau pārpludinājušas visu Latviju. Izrādās, ka Aliansei Baltijā ir kopumā aptuveni 32 000 karavīru, kamēr Krievijai šā reģiona tuvumā - 78 000 karavīru, bet tanku attiecība ir 129 pret 757. 16 NATO zaldāti pret 39 krieviem, 1 NaTO tanks pret 5 krievu. Kas tad te kam gatavojas uzbrukt? Nu kauns pa visu seju. Šitā izblamēties!
Visa mana sajūsma vējā..... Kas man atmaksās ..... norītās protēzes.....un medicīniskos izdevumus par to izņemšanu...... :(((((((
 
#
tik tiešām » Raimonds 15.aprīlis 2018 22:11 atbildēt
Beidz muldēt šizofrēniķi !!!
 
#
Raimonds » tik tiešām 16.aprīlis 2018 0:08 atbildēt
Es nevaru, kremļa zoofils manu labo smadzeņu puslodi pinībā, bet kreiso daļēji, sabojāja savu izpriecu laikā. Tagad es tika varu aurot rrrroooooosssssiiiiijjjjjjjjjaaaaaaaa puuuttttiiiiinnnn un dažreiz vēl huilo. Tas man pasprūk nekontrolēti.
 
#
Raimonds 15.aprīlis 2018 21:21 atbildēt
Krievija neļauj ASV izvarot Sīriju ... un tāpēc pret Krieviju sankcikas? ... : ))) ...:D
Krievija jankijiem neļauj pārkāpt Starptautiskos likumus .. un tāpēc Krievija ir jāsoda? .. :D
Krievija atbalsta likumīgo varu Sīrijā .. un tas līdz ārprātam tracina Trampu? ... :))))
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers