Pasaulē: CIP eksdirektors pieļauj, ka Krievijai varētu būt kompromāts par Trampu 6 komentāri
 
Pasaulē

CIP eksdirektors pieļauj, ka Krievijai varētu būt kompromāts par Trampu

 
AFP/Scanpix

Krievijas rīcībā varētu būt kompromitējoša informācija par ASV prezidentu Donaldu Trampu, laikraksts "The New York Times" ceturtdien citē bijuša Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktora Džona Brenana teikto.

Atbildot uz jautājumu, vai Tramps baidās no Krievijas prezidenta Vladimira Putina, Brenans pieļāva, ka Krievijas pusei varētu būt "kaut kas personīgi par viņu".

"Krieviem, es uzskatu, bija liela pieredze darbā ar Trampu, un viņam varētu būt kas tāds, ko viņi varētu atmaskot," piebilda Brenans.

2016.gadā, kad Brenans vadīja CIP, parādījās dosjē, kurā bija minēts, ka krieviem ir kompromāts par Trampu.

Laikraksts tagad norāda - ja ASV ir kādas pašreizējās vai bijušās amatpersonas, kas zina, cik lielā mērā informācija šajā dosjē ir ticama, tad Brenans ir viens no viņiem.

Brenana viedoklis laikrakstā parādījies dienu pēc tam, kad Tramps pretēji padomnieku ieteikumiem apsveica Putinu ar pārvēlēšanu Krievijas prezidenta amatā.

Šis notikums no jauna pievērsis uzmanību Trampa attiecībām ar Krieviju, norāda "The New York Times".

Brenans ir pazīstams kā nesaudzīgs Trampa kritiķis.

17.martā atbildot uz Trampa izteikumiem par labu Federālā Izmeklēšanas biroja direktora vietnieka Endrū Makeiba aiziešanai no amata, Brenans savā lappusē tviterī ierakstīja: "Kad pilnā apjomā kļūs zināma jūsu pērkamība, morālā izvirtība un politiskā korupcija, jūs ieņemsiet savu likumīgo vietu vēstures mēslainē. Jūs varat padarīt Makeibu par grēkāzi, bet Ameriku jums neizdosies sagraut. Amerika jūs uzvarēs."

Komentāri [6]
#
||| 22.marts 2018 17:45 atbildēt
"Brenana viedoklis laikrakstā parādījies dienu pēc tam, kad Tramps pretēji padomnieku ieteikumiem apsveica Putinu ar pārvēlēšanu Krievijas prezidenta amatā." Zīmīga frāze kurā viss ir pateikts. ASV prezidents nedrīkst neko lemt un ir īsā savu specdienestu pavadā.
 
#
vispār » ||| 22.marts 2018 18:13 atbildēt
ASV nav Krievija, kurā valda tikai imperators putins:)
 
#
Manuprāt » vispār 22.marts 2018 20:41 atbildēt
Putlers faktiski valda arī ASV. Bet Tramps ir tikai Krievijas guberņas gubernators. Pareizi vien tas bijušais CIP slepenais saka.
 
#
Joņs 22.marts 2018 17:31 atbildēt
Un kas? Var jeb ko pieļaut vai nepieļaut,bet ja nav pierādījumi tad tā ir tukša mūldēšana! Bet esmu pārliecināts ka CIP ir kompromāti uz lielāko daļu Eiropas savienības līderiem un politiķiem!
 
#
vispār » Joņs 22.marts 2018 17:35 atbildēt
Un tev ir pierādījumi?
 
#
Joņs » Joņs 22.marts 2018 19:10 atbildēt
Viņi visus noklausās un izspiego! Tas jau ir visiem zināms fakts!!!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers