Pasaulē: Zināms, blakus kādiem pasaules ģēnijiem atdusēsies Hokings 6 komentāri
 
Pasaulē

Zināms, blakus kādiem pasaules ģēnijiem atdusēsies Hokings

 
Reuters/Scanpix

Kā iepriekš ziņots, pagājušajā nedēļā 76 gadu vecumā mūžībā devās slavenais britu fiziķis un zinātnieks Stīvens Hokings. Tagad tapis zināms, kas būs zinātnieka atdusas vieta, vēsta “The Indapendent”.

No Hokinga atvadīsies 31 martā. Viņa pelnus plānots apbedīt blakus dabas pētniekam Čārlzam Darvinam un fiziķim Īzakam Ņūtonam Vestminsteras Abatijā Londonā, Lielbritānijā.

Bērēs piedalīsies Hokinga tuvākie radinieki un kolēģi.

Komentāri [6]
#
bet 22.marts 2018 12:14 atbildēt
manuprāt šis cilvēkprojekts bija tikai šovs cienītājiem. Kurš vispār var garantēt,ka cilvēks ar šādu diagnozi kaut ko domā ? Varbūt viņa vietā to darīja asistenti . Un tad- cik gudrs kāds bija, tik arī sarunāja. Es esmu materiāliste un neticu nepārbaudāmām lietām. Vai kāds pēc viņa ir valkājis - pārbaudījis to aparatūru ?
 
#
Liekais 21.marts 2018 19:49 atbildēt
Kā pats Hokngs sludināja - viss ir pasaules putekļi un apstākļu sagadīšanās. Nekādas dusēšanas nav, nav laba, nav ļauna, nav mīlestības,nav slavas vai neslavas. Viss ir ķīmisku procesu haosa rezultāts. Kas un kur dusēs? Varbūt materiālisma filozofijas sludinātāju nevajag pazemot ar kādiem aizgūtiem jēdzieniem. Viņš pats noteikti iebilstu, jācer...
 
#
Selekts 21.marts 2018 19:37 atbildēt
Darvins teica, ka anglosakši ir cēlušies no pērtiķiem.
 
#
Fēlis 21.marts 2018 18:54 atbildēt
Ģēnijs? Pēc kāda laika Pasaule smiesies par šo dievināšanu. Vai zinat, kā viņš pamatoja, ka Dieva nav? Redz, pirms Lielā sprādziena neesot bijis laika atskaites, tāpēc Dievam neesot bijis laika radīt pasauli. Pseidozinātnieki applaudē. Cik garš, tik plats.
 
#
Njāa » Fēlis 22.marts 2018 11:56 atbildēt
Labi, "gudriniek" - Dievs visu radīja, bet - kas radīja Dievu ??? Jo var būt kaut kas, kam nav beigu, bet - NEVAR BŪT NEKAS, KAM NAV BIJIS SĀKUMA.
 
#
oho 21.marts 2018 15:46 atbildēt
Lembergam vajag blakus kapavietu nopirkt
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers