Pasaulē: CVK: Krievijas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Putins [papildināts] 41 komentāri
 
Pasaulē

CVK: Krievijas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Putins [papildināts]

 
AP / Scanpix

Krievijā svētdien notikušajās prezidenta vēlēšanās uzvarējis pašreizējais valsts galva Vladimirs Putins, nodrošinot sev vēl vienu sešu gadu amata termiņu, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas publiskotie provizoriskie rezultāti pēc 25% biļetenu saskaitīšanas.

Pēc šiem rezultātiem, Putins ieguvis 72,53% balsu. Savukārt, pēc fonda "Sabiedriskā doma" aptaujas datiem, Putins saņēmis 77% balsu, bet, pēc VCIOM aptaujas datiem, 73,9% balsu.

Bez Putina vēlēšanās bija vēl septiņi kandidāti. Pēc CVK datiem, otrajā vietā izvirzījies Pāvels Grudiņins no Komunistiskās partijas ar 15,44% balsu. Tālāk seko Vladimirs Žirinovskis no ultranacionālistiskās Liberāldemokrātiskās partijas ar 6,84% balsu, Ksenija Sobčaka no opozīcijas partijas "Pilsoniskā iniciatīva" ar 1,39% balsu, Grigorijs Javļinskis no liberālās partijas "Jabloko" ar 0,79% balsu, Sergejs Baburins no nacionālistiskās partijas "Krievijas tautas savienība" ar 0,63% balsu, Maksims Suraikins no partijas "Krievijas komunisti" ar 0,62% balsu un Boriss Titovs no Izaugsmes partijas ar 0,61% balsu.

Scanpix

Pazīstamākais opozicionārs Aleksejs Navaļnijs kā kandidāts vēlēšanām netika reģistrēts, jo viņam ir krimināla sodāmība lietā, kuru viņš pats dēvē par safabricētu. Navaļnijs bija aicinājis prezidenta vēlēšanas boikotēt.

Līdz pulksten 18 pēc Maskavas laika (17 pēc Latvijas laika) vēlētāju aktivitāte bija sasniegusi 59,93%, liecina CVK publiskotie dati.

Scanpix

Pēc CVK sniegtās informācijas, ziņojumu skaits par pārkāpumiem vēlēšanu gaitā neesot liels.

Tomēr Krievijas opozīcijas aktīvisti un nevalstiskās organizācijas ziņo par daudziem pārkāpumiem svētdien notiekošajās prezidenta vēlēšanās. Galvenie minētie pārkāpumi ir fiktīvu biļetenu mešana urnās, kā arī urnu novietošana ārpus videokameru redzamības loka.

Komentāri [41]
#
de Soto 19.marts 2018 7:10 atbildēt
kremlja trollis "Raimonds" svinot sava saimnieka uzvaru "veeleeshanaas" esot vakar korishu un pacanu sabiedriibaa pri voģjaras un zakusona kaartiigi aizseedeejies. Aizmidzis nabags, shoriit pamodies izkaltushu riikli, dikti saaposhu dibenu un shodienas fermas mainjaa starteeshot kaa "Emīlija"... [ smiin ]
 
#
>>> » de Soto 19.marts 2018 21:42 atbildēt
Prasti, prasti, trolli
 
#
Emīlija 19.marts 2018 5:02 atbildēt
Nu, nav kārtības. Vai ta nevarēja arī to figurālo Kremļa saimnieku iecelt Rīgas Zooloģiskajā dārzā? Vai Vašingtonas kambaros? Tak taisa te visādus kumēdiņus.
 
#
Latvijas nacionālajiem histēriķiem 19.marts 2018 4:34 atbildēt
iedzeriet tabletīti. Krievijai ir tautas vēlēts prezidents. Jums tāds nav un nekad nebūs. Jūs neesat suverēni.
 
#
Janka » Latvijas nacionālajiem histēriķiem 19.marts 2018 6:51 atbildēt
Kāda tauta, tāds prezidents - utainiem nodzērušies slaistiem Putins tieši laikā...
 
#
hehe » Janka 19.marts 2018 21:43 atbildēt
Hm, un mums vājonis???
 
#
Corbie 19.marts 2018 3:57 atbildēt
nemaz neviens neshaubijaas ka Putins uzvarees... krievijaa daudzi uz veleshanaam nemaz negaaja, jo veeleshanas uzskata par cirku, tur vairs veleshanaam uzticiibas nekaadas... lasiit presee to bullshitu ir viens, vienmer pasniegs taa ka tieshaam Putinu atbalsta taads procents, paskatieties labaak krievu blogus, kur vini aptaujaa cilvekus par veeleeshanaam... un paskatieties ari tos video kur ir cilveki kas saka ka balsos par Putinu, tie nebuut nav zoliidi cilveki, bet pec skata var pateikt, ka alkashi, garigi atpalikushi, vai taadi kas diennaktiim seed pie sava zombo jashika!
 
#
Mr.Susurs » Corbie 19.marts 2018 5:37 atbildēt
Palasi, ko raksta facebooka. Protams, ka daudz kas tur ir izdomats par veleshanam, bet viena tema regulari atkartojas. Ja tu esi Krievijas valsts ierednis, tu nemaz nevareji neiet balsot. Un jabalso tev bija par Putinu. Ja to neizdariji, tad shodien busi brivs no darba. Un zinu pat 2 cilvekus, kuri jau shodien darbu ir pazaudejushi. Un nav man ne mazaka iemesla viniem neticet, jo pazistu vinus vel no jaunibas dienam. Novosibirska shodien notiek "tirishanas". Viniem patreiz tur 9.30 no rita un jau ir atlaisti daudzi cilveki. Viens mans pazina bija policists, otrs ugunsdzesejs. Un abi tika atlaisti par to ka nepiedalijas veleshanas.
 
#
Mèli!! » Mr.Susurs 21.marts 2018 19:43 atbildēt
Meli!!! Meli!!!
 
#
The Eagle Flies Alone 19.marts 2018 3:23 atbildēt
4. maija prokrievisko banditu "naturalizetajiem" izdzimtenjiem jaizvacas bus rekordtempos,krievu teroristu ordu psrs perioda noziegums pret cilveci NEdrikst turpinaties ...nevienam nav tiesibu legalizet noziegumus pret cilveci,vai tas butu holokosts vai krievu ordu realizetaa LV zveriskibanditiskaa kolonizacija.
 
Skatīt visus 41 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers