Pasaulē: Skripaļa skandāls: Eiropas valstis noliedz Krievijas apgalvojumus par indes izcelsmi 48 komentāri
 
Pasaulē

Skripaļa skandāls: Eiropas valstis noliedz Krievijas apgalvojumus par indes izcelsmi

 
Scanpix

Čehija, Slovākija un Zviedrija sestdien noliedza Krievijas pārstāves izteiktu apgalvojumu, ka uzbrukumā bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam Lielbritānijā izmantotās nervus paralizējošās vielas izcelsme varētu būt šajās valstīs.

Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Marija Zaharova sestdien paziņoja Krievijas telekanālam "Rossija-24", ka Čehija, Slovākija, Lielbritānija vai Zviedrija esot ticami šīs vielas avoti.

Zviedrijas ārlietu ministre Margota Vallstrēma tviterī ierakstīja, ka viņa "kategoriski noraida nepieņemamo un nepamatoto apgalvojumu", un piebilda, ka "Krievijai tā vietā vajadzētu atbildēt uz Lielbritānijas jautājumiem".

Čehijas ārlietu ministrs Martins Stropnickis nosauca Zaharovas teikto par "absurdu apsūdzību".

Skripaļs, kurš Krievijā 2006.gadā tika notiesāts par spiegošanu britu labā un vēlāk apmainīts, un viņa meita Jūlija 4.martā bez samaņas tika atrasti uz parka soliņa Anglijas Solsberi pilsētā. Viņi joprojām atrodas kritiskā stāvoklī slimnīcā.

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja trešdien paziņoja, ka par Skripaļa un viņa meitas saindēšanu atbildīga ir Krievija un ka no Lielbritānijas tiks izraidīti 23 krievu diplomāti. Viņa arī pavēstīja, ka sakarā ar notikušo Londona aptur visus augstākā līmeņa diplomātiskos kontaktus ar Krieviju.

Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons piektdien tieši vainoja uzbrukumā Skripaļam Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

AP / Scanpix

"Mūsu strīds ir ar Putina Kremli un par viņa lēmumu, un mēs uzskatām - ir lielā mērā iespējams, ka tas bija viņa lēmums lietot nervus paralizējošo vielu Apvienotās Karalistes ielās, Eiropas ielās pirmo reizi kopš Otrā pasaules kara," sacīja Džonsons.

Tiek uzskatīts, ka šajā uzbrukumā izmantota nervus paralizējošā viela "Novičok", kuras krājumus savā arsenālā Krievija nekad nav oficiāli deklarējusi Starptautiskajai Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijai (OPCW).

Komentāri [48]
#
Sencis 18.marts 2018 17:27 atbildēt
Tas ir pirmais gadījums kad ķīmisko ieroču jautājums tiek risināts publiska telpa. Parasti ar to nodarbojas speciāli tam apmācīti cilvēki.
 
#
Def 18.marts 2018 17:04 atbildēt
Pēc Gruzijas,Ukrainas un Krimas,pēc malaizijas lidmašīnas notriekšanas nemaz nerunājot par senākām okupācijām , krievijai ticēt var tikai galīgi idioti vai zombiji !!!! ps-nēsmu asv fans.
 
#
ha » Def 18.marts 2018 19:05 atbildēt
Bet nupat visus ASV noziegumus piedēvēji Krievijai, trolli. Nu paturpini vēl par Sītriju, Irāku, Lībiju, Afganistānu, Vjetnamu, Dienvidslāviju, Čīli, Dominiku, Jemenu, Pakistānu, Somāliju, Ēģipti, Tunisiju u.t.t.u.t.t. Grūti pat uzskaitīt gandrīz visus pasaules stūrus, kur tavi saimnieki ir agresīvi uzvedušies.
 
#
Infor 18.marts 2018 15:31 atbildēt
Pirms vēlēšanām indēt savējo , diez vai ! Ka tik jenki vai paši briti to neizdarīja lai ietekmētu krievu tautu !
 
#
Mr.Susurs 18.marts 2018 14:25 atbildēt
To, ka krievi tur Anglija kadu indejushi ir loti stipri apshaubami. Bet toties neapshaubams ir fakts, ka ASV praktize kimisko ierochu pielietoshanu pret civiliedzivotajiem. Pat savas valsts pilsoniem. Burtiski tikko ir iznacis jaunakais amerikanu serials Waco. Par notikumiem Mount Karmelas rancho. Kad ASV valdiba pienema lemumu izmantot kimisko ieroci, bet boja aizgaja 82 cilveki. Pasaulei to pazinoja, ka sekta pashnavibu izdarijusi. Pashas seriala beigas tiek nosaukti desmitiem gadijumu, kad ASv izmantoja kimiskos ieochu pret saviem pilsoniem. ASV tikai 25 % amerikanu vairs tic, ka pasaules tirzniecibas centru ir uzsperushi teroristi. Ir desmitiem dokumentalo serialu uznemti, kuri pierada, ka nekads terora akts arabu izpildijuma nav noticis, bet tika istenots valdibas finansetais un kontroletais terora akts. Ar vienu merki. Izdarit arabus par merki numur 1 visa pasaule.
 
#
vispār » Mr.Susurs 18.marts 2018 14:37 atbildēt
Skaties mazāk seriālus:))) Kas ir režisors? Varbūt Olivers Stouns, vai cits rusofīls:)
 
#
Mr.Susurs » vispār 18.marts 2018 14:50 atbildēt
Vispar rezhisors ir John Erick Dowdle. Bet dokumentalie seriali man vienmer ir patikushi. Ipashi daudz vinu ir BBC un Discavery... Un vini nekaunas saukt ari amerikanus un anglus par teroristiem un terora atbalstitajiem... Tas tu dzivo krievu informativaja telpa un nemaz nenojaut, ka to, ko tev pa TV muld politiki , sen jau visu ir desmitiem reizhu apskatijushi lielakie dokumentalo filmu kanali. Un uz Ruzvelta rokam ir vairak asinis neka uz Stalina rokam. UN ari ASV un Anglija bija koncentracijas nometnes, ne tikai pie Hitlera un Stalina.
 
#
vispār » Mr.Susurs 18.marts 2018 15:12 atbildēt
John Erick Dowdle ir amerikāņu kino režisors un scenārists, vislabāk pazīstams ar šausmu filmām. Viņš parasti strādā kopā ar savu brāli Drew Dowdle kā producentu un scenāriju. Un kā saucas tas seriāls?
Es skatos tikai tādus medijus un visu pārējo, kas man interesē un kam es uzticos.
 
#
Mr.Susurs » vispār 18.marts 2018 18:09 atbildēt
Serials angliski, ta ari saucas Waco. No shausmu seriala tur nav ne smakas Seriala vairak ir pastastits, ka ASV cinas pret citadi domajoshiem. Un ne sekundi neshauboties izmantos speku, lai apspiestu jebkura veida "demokratiju", kas ir pretruna ar ASV "demokratiju". Pat ja bus jaiznicina savi pilsoni. Pec 10 ballu sistemas es serialam iedotu 8. Nekads shedevrs protams nav, bet paskatities loti pat inteesanti...
 
#
Ješka » Mr.Susurs 18.marts 2018 16:45 atbildēt
no šī garā penterējuma neko nesapratu
 
#
Mr.Susurs » Ješka 18.marts 2018 18:15 atbildēt
Mana komentara butiba ir pavisam vienkarsha. Nav dzirdets, ka PSRS pret saviem civiliedzivotajiem ir izmantojushi kimiskos ierochus. Bet ASV to ir darijusi un ne reizi vien, pat ASV teritorija. Nemaz jau nerunaju, ka ir izmantojusi napalmu Vjetnama. Un starp citu ir pat makslas filma Minhene -1973, kura pilnigi atklati tiek paradits, ka Izraelas un ASV specdienasti nodarbojas ar teroristu likvidaciju visa pasaule. Un pieevam vini vel loti lepojas, ka veikushi shadu operaciju. Krievi, ja ari kadu arzemes, tad pa kluso. Bet neviss uzreiz lai visa pasaule par to muldetu...
 
#
тов. вова » Mr.Susurs 18.marts 2018 16:51 atbildēt
мы вам выписали премию за пропаганду наших идей, приежайте к нам в матушку росию.
 
#
Mr.Susurs » тов. вова 18.marts 2018 18:29 atbildēt
Спасибо! Ждите! Скоро буду! Горжусь служуть товарищу Путину!
 
#
Raimonds 18.marts 2018 14:08 atbildēt
Pret Krieviju nav neviena fakta ... ir tikai tukša muldēšana.
Bet .... ir aizdomas, ka tas bija izdevīgi gan ASV, gan Anglijai ....
Pie tam abu šo valstu rīcībā ir tā gāze ...
 
Skatīt visus 48 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers