Pasaulē: "Nord Stream 2" padarīšot Eiropu atkarīgu no Putina kontrolētas kompānijas 59 komentāri
 
Pasaulē

"Nord Stream 2" padarīšot Eiropu atkarīgu no Putina kontrolētas kompānijas

 
Scanpix

Krievijas plānotais gāzesvads "Nord Stream 2" padarīs Eiropu atkarīgu no kompānijas, kuru vada Kremlis un personīgi Vladimirs Putins, Varšavā paziņojis bijušais Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

Krievijas plānotais gāzesvads "Nord Stream 2" padarīs Eiropu atkarīgu no kompānijas, kuru vada Kremlis un personīgi Vladimirs Putins, Varšavā paziņojis bijušais Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

""Nord Stream 2" ir antiukrainisks, antipolisks, antieiropeisks projekts. Kā var atbalstīt projektu, ar kuru Krievija sagrābj Eiropas Savienības enerģētikas tirgu?" Varšavā notiekošajā konferencē "Revolūcija, karš un tā sekas" vaicāja Jaceņuks.

Scanpix

"Šeit tāpat rodas jautājums par vienotību Eiropas Savienībā: kas ir pirmais - bizness, ekonomika vai tomēr vērtības. Un ne tikai vērtības, bet arī dalībvalstīm savu enerģētikas izaicinājumu apzināšanās," sacīja Jaceņuks.

Pēc viņa teiktā, Ukraina ir Polija ir vienotas tajā, ka šis projekts ir jāapstādina.

"Nord Stream 2" būs Baltijas jūrā ieguldīts savienojums, kas nodrošinās dabasgāzes transportēšanu vairāk nekā 1200 kilometru attālumā no gāzes krātuvēm Krievijā līdz klientiem Eiropā. Paredzēts, ka "Nord Stream 2" divu cauruļvadu sistēma palīdzēs Eiropai nodrošināt gāzes importa vajadzības ar jaudu 55 miljardi kubikmetru gāzes gadā.

Projekts izmaksās gandrīz desmit miljardus eiro, un to paredzēts sākt īstenot 2018.gada aprīlī.

Komentāri [59]
#
aivarsz 18.marts 2018 10:17 atbildēt
Te nav ko komentēt,JO Vācijas "saprašana" ir pilnīga NESAPRAŠANA,ka būt ATKARĪGAI no Krievijas ir tas pats ,kas "uzmaukt sev cilpu kaklā" un paliek tikai jautājums - kurā brīdī Krievija šo cilpu savilks.
 
#
> » aivarsz 19.marts 2018 15:20 atbildēt
Tevi asv jau žņaudz, bet to jau tu nesajēdz, vai ne?
 
#
Igo 18.marts 2018 10:02 atbildēt
Latvija no laika gala izmanto Krievijas dabas gāzi. Vai tad Latvija ir tik neatkarīga no Krievijas? Ja nu vienīīgi no Latvijas gazes. Bet tas ir Latvijas uzņēmums...
 
#
Ģertrūde 18.marts 2018 8:20 atbildēt
Mums nu gan nav ko baidīties. Mēs varam būt pilnīgi neatkarīgi no ārējām gāzēm. Piemēram, tā pati MA LETA jau sen barojas tikai ar savām atgāzēm. Pilnīgs pašbaroklis. Un pat pamanās šīs atgāzes lielā daudzumā piegādāt arī gāzu tirgū.
 
#
Robs 18.marts 2018 7:12 atbildēt
Manuprāt eiropai nav jabaidās no puteņa bet gan no ukrnacistu zagļiem , nu nebus ko zagt pec ta nord2 izbuves tapec ari histerija ! Nu tak ir istie pentagona draugi ,kuri ztvedis no amerikas letu ,kvalitativu gazi nevis jaut kādu krievu smirdigo ! Redz ,lietuvas gribaskaite jau ieved ldgo gazi no asv !
 
#
Merķele ir kaitniece 18.marts 2018 0:38 atbildēt
"Nord Stream 2" (kāpēc ne krieviski?) ir polītisks projekts, kura mērķis ir padarīt Vāciju atkarīgu no Krievijas. Turklāt, tas palīdzēs graut ES.
 
#
>>> » Merķele ir kaitniece 18.marts 2018 1:13 atbildēt
Nu Vācijai pašai gāze nav. Ko tu iesaki, palikt atkarīgiem no aizokeānijas korporāciju dārgajām piegādēm? To jau arī viņi cenšas panākt, kad masīvi zombē tādus bālus prātiņus kā tavējo pret Krieviju.
 
Skatīt visus 59 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers