Pasaulē: Lavrovs apsūdzības par Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanās sauc par ''muldēšanu'' 6 komentāri
 
Pasaulē

Lavrovs apsūdzības par Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanās sauc par ''muldēšanu''

 
Reuters / Scanpix

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs sestdien par muldēšanu nosauca Maskavas virzienā raidītās apsūdzības par iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā.

"Kamēr mēs neredzēsim faktus, viss pārējais būs muldēšana," viņš paziņoja Minhenes drošības konferencē dienu pēc tam, kad ASV varasiestādes izvirzīja apsūdzības 13 Krievijas pilsoņiem un trim juridiskajām personām par iejaukšanos ASV vēlēšanās.

"Es nevēlos reaģēt, jo publicēt var visu, ko vien vēlas. Mēs redzam, kā pavairojas apsūdzības, paziņojumi," viņš norādīja, atbildot uz jautājumu par izvirzītajām apsūdzībām.

Daudzas ASV amatpersonas, tostarp viceprezidents Maiks Penss, "noliegušas, ka kāda valsts būtu ietekmējusi vēlēšanu rezultātus", paziņoja Lavrovs.

Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Marija Zaharova iepriekš 13 Krievijas pilsoņu apsūdzēšanu bija nosaukusi par absurdu.

Savukārt ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Herberts Reimonds Makmāsters, kurš konferenci uzrunāja uzreiz pēc Lavrova, uzsvēra, ka aizvien grūtāk būs noslēpt "pierādījumus" par centieniem "iejaukties mūsu demokrātiskajā procesā".

"Mēs kļūstam aizvien prasmīgāki, izsekojot šīs spiegošanas un graujošo darbību avotus, un kā jūs redzat Federālā izmeklēšanas biroja apsūdzībās, pierādījumi ir patiešām neapstrīdami un brīvi pieejami," paziņoja Makmāsters.

Viņš arī pieļāva, ka Krievijas varasiestādes varētu pārdomāt savus centienus ietekmēt vēlēšanas ārvalstīs, "jo tie vienkārši nedarbojas".

Īpašā prokurora Roberta Millera birojs piektdien paziņoja, ka izvirzītas apsūdzības 13 Krievijas pilsoņiem un trim juridiskajām personām par iejaukšanos ASV vēlēšanās.

Kā paziņoja Millera birojs, kas vada izmeklēšanu par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, neviens no apsūdzētajiem neatrodas apcietinājumā.

Tikmēr ASV ģenerālprokurora vietnieks Rods Rozenšteins paziņojis, ka apsūdzības rakstā nav apsūdzību, ka Krievijas iejaukšanās izmainījusi prezidenta vēlēšanu iznākumu.

Komentāri [6]
#
cia- kauna traipos, tu, popmejo, plukata 18.februāris 2018 14:43 atbildēt
jā, utainie cia plušķi (lai atsrtrādātu timpas priekš savām večām kas šos aiz bezdarbības grauž kredītā pirktajā mājelē un drātē ar straponu pakaļā) tagad melš dažādus niekus...bet, trampeļa uzdevums ir likvidēt rotsildmēslus un citus volstrītas miskastniekus- ne vairāk, ne mazāk, tieši mārciņa miesas.
 
#
nu ja 18.februāris 2018 10:30 atbildēt
tagad jau Krievija esot vainīga ari pie Brexit un Katalonijas referenduma.Un kas tas ir ja ne muldēšana?
 
#
Raimonds » nu ja 18.februāris 2018 12:56 atbildēt
Bet tādu muldēšanu taisīja mūsu Jānis Sārts .... no tā NATO Melu Izcilības Centra ... un viņš meloja acīs skatoties.
 
#
yess 18.februāris 2018 8:20 atbildēt
tie ir zaļie cilvēciņi
 
#
Raimonds 18.februāris 2018 7:12 atbildēt
Vairāk kā gada laikā tā arī nav atrasts neviens fakts par Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanās ... un tāpēc pilnīgi pamatots ir Lavrova teiktais ... ka tā ir tikai tukša muldēšana ...
 
#
Arķoms 17.februāris 2018 21:25 atbildēt
Lavrovs ir liels muldēšanas speciālists. Ari nekaunīgas melošanas.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers