Pasaulē: Musulmaņi tiek aicināti uzbrukt ebrejiem un amerikāņiem 5 komentāri
 
Pasaulē

Musulmaņi tiek aicināti uzbrukt ebrejiem un amerikāņiem

 
Reuters/Scanpix

Viens no augstākajiem starptautiskā teroristu organizāciju tīkla "Al Qaeda" līderiem Halids Batarfi paudis aicinājumu musulmaņiem "it visur" pasaulē uzbrukt ebrejiem un amerikāņiem, šādi reaģējot uz ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumu atzīt Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu.

Pirmdien izplatītajā video Batarfi skaidroja, ka Trampa lēmums ir "jauna ebreju un kristiešu kara pieteikšana" un ka visu musulmaņu pienākums ir atbrīvot svēto pilsētu, paziņojusi organizācija "SITE Intelligence Group", kas veic ekstrēmistu tīmekļa aktivitāšu monitoringu.

"Nevienam musulmanim nav tiesību atdot Jeruzalemi, lai kas arī notiktu," sacīja Batarfi, kas vada "Al Qaeda" spēcīgo Jemenā bāzēto atzaru. "Tikai nodevējs no tās atteiksies vai to nodos citiem."

Musulmaņiem "ir jāceļas un jāuzbrūk ebrejiem un amerikāņiem it visur", 18 minūtes garajā video "Mūsu pienākums mūsu Jeruzalemei" sacīja līderis.

Trampa lēmums atzīt Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu izraisījis protestus musulmaņu valstīs, kā arī vairāku ASV sabiedroto nopēlumu.

Batarfi video skaidroja, ka ASV sabiedroto protesti nav patiesa kritika, "bet tikai acīs iesviesti putekļi".

"Lielākā atbildība gulstas uz musulmaņiem Amerikā un pasaules rietumvalstīs," viņš sacīja.

"Musulmaņiem okupētajās teritorijās ir jānogalina visi ebreji, viņus sabraucot, nodurot vai arī lietojot pret viņiem it visus ieročus, vai nodedzinot viņu mājas," sacīja līderis.

Komentāri [5]
#
Fēlis 23.janvāris 2018 14:51 atbildēt
Bet islams taču ie miera reliģija!
 
#
Raimonds 23.janvāris 2018 12:32 atbildēt
Pasaulē ir divas fašistiskas valstis ... tās ir ASV un Izraēla.
Pasauli bez fašisma ... kas tur nepareizs?
 
#
lapa 23.janvāris 2018 11:55 atbildēt
latvijai jastiprina sava robeza no melno curbanu iebrukuma . vacija jau vini saimnieko ka ipasnieki , vietejos mizo ka miltu maisus , bernus , sievietes izvaro katru dienu .
 
#
Mr.Susurs » lapa 23.janvāris 2018 12:17 atbildēt
Lapa nu nav tik traki, ka tu visu aprakstiji. Vacja ir cita realitate... Eksiste austrumvacieshi, kas sava Dzimtene ir 2 skiras cilveki. skaiti jau 27 gadi , ka Vacija apvienojusies, bet joprojam eksiste jedziens austrumvacietis. Un zini, kas ir pats stulbakais. Vinam nekads Vacijas valdibas atbalsts nepienakas, bet ka tu raksti churbanam pienakas. Vairak par pusi austrumvacieshu vel joprojam dzivo totala nabadziba. Vacija ir atdzimis neonacisms nenormalakajos apmeros. Un kur tad vinsh parsvara ir ? Bijushaja VDR teritorija. Leipciga vispar ir Vacijas neonacistu centrs. Uzbrukumi sveshajiem notiek biezhak, neka es uz ateju pachurat aizzeju. Man pazina Walters Sommers izteica interesantu domu. Beglus Eiropa ielaida tikai tadel, lai legalizetu homoseksualismu. Kamer mes te ar beglu churkam nemamies, viena eiropas valsts pec otrais legalize homoseksualismu...
 
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 11:34 atbildēt
aicinajumu uzbrukt zhidiem un amerikaniem izplatija masu sazinas lidzekli. Kursh par shadu aicinajumu vispar zinatu, ja to neparpublicetu simtiem zinu portalu un avizhu redakcijas. Likumi ir parak humani pret zhurnalistiku. Par katru shadu parpublicejumu butu jaieviesh kriminalatbildiba, par terorisma veicinashanu un vinu propogandas materialu izplatishanu. Man personigi zhidi neko sliktu nav darijushi. Es vienkarshi ar viniem nekontaktejos. Bet Tramps protams izdarija superigako pazinojumu. Musulmaniem Jeruzaleme ir 3 svetaka vieta pasaule, pec Mekas un Medinas...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers