Pasaulē: Mirusi piecgadīgā meitenīte, kas cīnījās ar smadzeņu vēzi 6 komentāri
 
Pasaulē

Mirusi piecgadīgā meitenīte, kas cīnījās ar smadzeņu vēzi

 
Facebook.com/Ally Parker

Mazās Brailīnas Louhonas un viņas nāvējoši slimā vectēva stāsts pagājušajā nedēļā aizkustināja cilvēkus visā pasaulē. Tagad kļuvis zināms, ka piecgadīgā Breilina nomira.

Pēc tam, kad Brailīnas māte Elija Facebook dalījās ar fotogrāfijām, kurās redzams viņas neārstējami slimais tēvs Šons Petersons, atvadoties no mazmeitas, kas mirst no vēža, traģiskais stāsts „aplidoja” visu pasauli.

Facebook.com/Ally Parker

Jāatgādina, ka dažas dienas pirms Ziemassvētkiem bērnam tika uzstādīta baisa diagnoze - smadzeņu tilta audzējs. Tā ir vēža bīstamākā forma, kuru nevar izārstēt. Brailīnas vecāki visiem spēkiem cīnijās par mazulītes dzīvību - caur "GoFundMe" viņiem izdevās savākt naudu eksperementālai ārstēšanai Meksikā, taču kamēr tika vākti visi nepieciešamie dokumenti, meitenes stāvoklis strauji pasliktinājās.

Facebook.com/Ally Parker

„Pirmdien mēs zaudējām mūsu mīļo Brailinu šīs briesmīgās slimības dēļ. Saziedotā nauda tiks novirzīta viņas bērēm un citām ģimenēm, kas cīnās ar šo slimību, kā arī pētījumiem, lai palīdzētu atrast zāles. Mēs nevienam nenovēlam šīs sāpes. Mēs nevaram viņu atgūt, bet viņa varēs palīdzēt citiem bērniem nenomirt nākotnē. Paldies par jūsu domām un lūgšanām,” rakstīja vecāki.

Facebook.com/Ally Parker

Komentāri [6]
#
Kurmis 18.janvāris 2018 13:46 atbildēt
Interesanti zināt,kurš ir izārstēts no vēža unkurā pasaules malā ir noticis tāds brīnums,Lielā Farma mūžīgi vāks līdzekļus šīs slimības pētīšanai.U tā pētīs pētīspētīs līdz otrai atnākšanai un tā neko i neizpētīs.Jo vairāk cilvēki slimos,jo vairāk nokāsīs naudas par to iedodot māneklus -placebo.
 
#
manga » Kurmis 18.janvāris 2018 13:52 atbildēt
Jā ši slimība nav Ārstejama.. un briesmīgi, ka arī bĒrnus jau pārņēmusi. UN SMAGI MOKA...gan ģenētiski pārmantota, gan iegūta no mūsu saindetās pasaules, uztura un kimijas.Un laimigi tie, kurus tā nav skārusi.. Tāpēc priecajieties, ka esiet veseli, jo ta vislielaka bagātība mums katram-VESELĪBA. GIMENEI
 
#
Janka 18.janvāris 2018 13:32 atbildēt
Piekrītu Mangai.
Nevajag gāzt mums virsū visas pasaules nelaimes.
Varbūt kādam šķiet, ka mums savu trūkst?
 
#
manga 18.janvāris 2018 13:01 atbildēt
Bērni mirst visa pasaulē... vai tiesam japublicē tik noimācošas ziņas.. ta jau cilvekiem nomakti garstāvokļi.. vls tas tiek pastiprināts.. nekā laba vairs nav..
 
#
zzz » manga 18.janvāris 2018 14:20 atbildēt
Muti būtu labāk pievērusi.
 
#
To zzzz » manga 18.janvāris 2018 14:25 atbildēt
Nu tad dari taa
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers