Pasaulē: Trampam nav skaidrs: Kāpēc ASV brauc cilvēki no visām šīm sūdu bedres valstīm? 5 komentāri
 
Pasaulē

Trampam nav skaidrs: Kāpēc ASV brauc cilvēki no visām šīm sūdu bedres valstīm?

 
REUTERS / Scanpix

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien esot pārsteidzis likumdevējus, lietojot vārdus "sūdu bedres valstis", kad likumdevēji ierosinājuši atjaunot Haiti, Salvadoras un Āfrikas valstu imigrantu aizsardzību, vēsta laikraksts "The Washington Post".

Tramps bijis neapmierināts, kad likumdevēji piedāvājuši atjaunot šo valstu imigrantu aizsardzību abu lielo partiju atbalstītas imigrācijas vienošanās ietvaros.

"Kāpēc pie mums brauc cilvēki no visām šīm sūdu bedres valstīm," atsaucoties uz diviem anonīmiem cilvēkiem, kas tikuši informēti par sanāksmi, vēsta laikraksts.

Prezidents tad ierosinājis, ka ASV būtu vairāk jāļauj ieceļot cilvēkiem no tādām valstīm kā Norvēģija.

Ar priekšlikumu nākuši klajā divi senatori, kas tikušies ar Trampu Baltā nama Ovālajā kabinetā.

Viņi ierosinājuši atjaunot pastāvīgo iedzīvotāju īpašo statusu Salvadoras un citu valstu pilsoņiem likumos, kuros būtu paredzēts finansējums mūrim uz ASV-Meksikas robežas, kā arī izmaiņas vīzu loterijas sistēmā.

Komentāri [5]
#
z 15.janvāris 2018 0:03 atbildēt
Trampam taisnība,katram jācīnās par savu valsti mums par Latviju!
 
#
Antiņš 12.janvāris 2018 10:53 atbildēt
Ja Tramps min par piemēru norvēģus, tad mūsu potencionālajiem izbraucējiem, vajadzētu piedāvāt šim latviešus. Citādi ASV latvietim ir grūti dabūt darba atļauju. Mēs esam strādīga, disceplinēta, izglītota tauta un to tvītotājiem būtu jādara. Mēs tikai negribam strādāt Latvijā par verga algu(500 dolāriem mēnesī) un pie mūs apzagušajiem oligarhiem.
 
#
Lido » Antiņš 12.janvāris 2018 11:36 atbildēt
Ja, taisniba..
 
#
arī 12.janvāris 2018 9:49 atbildēt
To pašu man teica kāds vienkāršais amerikānis...
 
#
GEO 12.janvāris 2018 9:01 atbildēt
Trampam pietrūkst izglītības, lai to saprastu. Rietumu valstīs ir izveidojusies sistēma, kur miljoniem cilvēku daudzus gadus var nestrādājot dzīvot no pabalstiem. ASV vien tādu esot ap 50 miljonu. Eiropā pabalsti ir dāsnāki, bet 1)tur ir stingrāka reglamentācija un kontrole 2)Eiropas nosacīti nacionālajās valstīs ir sliktāka attieksme pret imnigrantiem. Bet ASV pati ir absolūta imigrantu valsts, ja neskaita pārsimts tūkstošu indiāņu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers