Pasaulē: Lielbritānijas aizsardzības ministrs: Karš pret Islāma valsti ne tuvu nav beidzies 8 komentāri
 
Pasaulē

Lielbritānijas aizsardzības ministrs: Karš pret Islāma valsti ne tuvu nav beidzies

 
Scanpix

Lielbritānijas aizsardzības ministrs Gevins Viljamsons brīdinājis, ka cīņa pret džihādistu grupējumu "Islāma valsts" ne tuvu nav beigusies, neskatoties uz grupējuma sakāvi Irākā.

Viljamsons preses konferencē Bagdādē norādīja, ka cīņa pret "Islāma valsti" ir sasniegusi "jaunu fāzi" un pauda Lielbritānijas apņēmību turpināt sadarboties ar ASV vadīto koalīciju, lai notvertu atlikušos grupējuma kaujiniekus Sīrijā un citviet.

Ministrs arī parakstīja paziņojumu par Lielbritānijas nodomu ieguldīt Irākas pretterorisma spējās desmit miljonus britu mārciņu (11,2 miljonus eiro).

Viņš uzsvēra, ka Lielbritānija ir apņēmības pilna "uzvarēt karu tiešsaistē, liedzot ("Islāma valsts") interneta propagandai savervēt vēl vairāk fanātisku kaujinieku".

Irāka decembrī pasludināja uzvaru pār "Islāma valsti" pēc tam, kad tās spēki vairāk nekā trīs gadus bija cīnījušies pret šo grupējumu valsts ziemeļos un rietumos.

Komentāri [8]
#
! 7.janvāris 2018 10:17 atbildēt
Vai tikai nav pienācis laiks Sīrijas iedzīvotājiem sākt cīņu pret angļu teroristiem pašā Lielbritānijā?
 
#
Alberts 6.janvāris 2018 6:26 atbildēt
Kāmer sirijā ,irākā un citās valstis atradisies asv un nato okupanti ,islāma valsts atbalstitāji ,karš nebeigsies ! Ir jalikvide ši islama valsts atbalsta baze un tad vares runat par teroristu sakāvi !
 
#
lol 5.janvāris 2018 22:30 atbildēt
...jo bizness ir ienesīgs!
 
#
kol » lol 6.janvāris 2018 4:10 atbildēt
desmit miljonus britu mārciņu (11,2 miljonus eiro).
 
#
Logičeskijs 5.janvāris 2018 21:28 atbildēt
Islāma valsts ir Irāna, piemēram. Arī citas valstis ir.
 
#
Raimonds 5.janvāris 2018 20:15 atbildēt
Ne Lielbritānijai, ne ASV nav tiesību atrasties Sīrijas teritorijā. Bet šīs divas valstis lien kur viņām sagribās ... un spļauj virsū jebkādiem Starptautiskajiem likumiem ...
(un te tā interesanti par to Brexit un Anglijas solījumiem nedeportēt Austrumeiropas migrantus ... ja vieniem likumiem angļi taisa virsū ... tad taisīs virsū ar jebkādām citām vienošanām).
 
#
ha, ha » Raimonds 5.janvāris 2018 21:06 atbildēt
Raimond, Sauliit ,Latgales mezos izvaroja krievu okupanti gruutnieci,man vinu pippi jaalaiza muuziigi?
 
#
Hm » Raimonds 5.janvāris 2018 21:22 atbildēt
Par tiem Anglijas solījumiem - tiešām, visādi var būt... šodien viņi izlemj - neaiztiksim, dzīvojiet un strādājiet! Rīt tas viedoklis var mainīties par 180 grādiem. Kur garantijas, ka nē?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers