Pasaulē: Četri gadi bez Šūmahera; zināms, kā sportistam klājas tagad 4 komentāri
 
Pasaulē

Četri gadi bez Šūmahera; zināms, kā sportistam klājas tagad

 
REUTERS/ SCANPIX

Ir pagājuši jau četri gadi, kopš slavenais sportists Mihaels Šūmahers guva smagu galvas traumu, slēpojot Alpos, Kopš tā laika sportista ģimene, draugi un fani tic un cer, ka viņš izveseļosies, raksta "sports.ru".

„Viņš turpina cīnīties,” tā nesen sacījis bijušais „Ferrari” vadītājs Žants Todns, kas aktīvi iesaistās arī speciāli Šumaheram veidotā fonda „Keep Fighting” aktivitātēs.

Jāpiebilst, ka pasaule pie šī frāzes ir jau pieradusi -no vienas puses, nekas vairāk netiek ziņots, no otras - šī frāze sniedz cerību Šūmahera faniem, ka viņš tomēr izveseļosies.

Diez vai Šūmahera draugi un ģimene būtu veidojuši fondu „Keep Fighting”, ja nebūtu nekādu cerību.

„Kā tikko parādās kāda informācija par Mihaela stāvokli, cilvēki nekavējoties sāk to interpretēt un rodas baumas,” tā klusējošo pozīciju skaidro sportista menedžere Sabina Kema. Viņa piebilda, ka „patiesībā progress ir, taču tas ir lēns”.

Zināms, ka patlaban Šūmahers rehabilitējas savās mājās Šveicē. Britu prese raksta, ka viņu 24 stundas diennaktī novēro 15 ārsti.

Komentāri [4]
#
Esija 7.janvāris 2018 18:54 atbildēt
tā ir liela nežēlība pret šo cilvēku uzturot kā saka dzīvības, bet vai tā reāla vai mākslīga?
Dievs nemoca cilvēkus, ja būtu lemts būtu jau atspirdzis; bet izžāvēt un turēt sev apmierinājumu- tas ir nežēlīgi, un kas tur speciālisti.. kāpec ne , ja nauda vel daudz...
 
#
Inita 7.janvāris 2018 18:46 atbildēt
Vai tad nevedis uz Ameriku,pie specialistiem,ieprieks,jau tada pile tika palaista,es gan gribetu,lai varetu nodedet vismaz ratinkresla,un varetu apmeklet Formulu sacensibas un kolegus...

Turies Sumi!
 
#
Linda 7.janvāris 2018 16:47 atbildēt
Sen jau būtu ļāvuši cilvēkam aiziet. Te ir citas stāsts- apdrošināšana, kas tuviniekiem liek uzturēt pie dzīvības jel jāsāk stāvoklī.
 
#
Klaudija 7.janvāris 2018 16:29 atbildēt
Neizveselosies parak ilgs laiks kdf kluvis par darzeni.labak nomirt neka dzivot bez galvas..tapat tak reiz jamirst.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers