Pasaulē: Vācijā spriež, ka bēgļu vidū antisemītisms ir kļuvis par vispārpieņemtu kultūras normu 8 komentāri
 
Pasaulē

Vācijā spriež, ka bēgļu vidū antisemītisms ir kļuvis par vispārpieņemtu kultūras normu

 
AFP / Scanpix

Vācijā patvērumu saņēmušos bērnus no musulmaņu valstīm ir nepieciešams izglītot par holokaustu, piektdien paziņojis Vācijas tieslietu ministrs Heiko Māss.

Žurnāla "Spiegel" ievadrakstā Māss norādījis, ka bērniem no Tuvo Austrumu valstīm "gandrīz nav iespēju iemācīties Vācijas vēsturi".

"Tieši pretēji - viņi bieži nāk no valstīm, kur pie varas esošie tīši ir kurinājuši naidu pret ebrejiem un Izraēlu, un antisemītisms ir kļuvis par vispārpieņemtu kultūras normu," piebildis ministrs.

Sociāldemokrātus pārstāvošais ministrs uzsvēris, ka integrācijas kursos vajadzētu iekļaut izglītošanu par holokaustu, kā arī būtu jāpārbauda bērnu zināšanas par šo jautājumu.

Ministra komentāri seko nesenajiem Vācijas arābu organizāciju protestiem pret ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumu atzīt Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu. Protesta akciju laikā tika dedzināti Izraēlas karogi un izkliegti antisemītiski saukļi.

Vācijā 2015. un 2016.gadā ieradušies apmēram miljons nelegālo imigrantu, lielākoties no musulmaņu apdzīvotām valstīm.

Komentāri [8]
#
kagans 16.decembris 2017 17:48 atbildēt
Tas ir tas labais ,kas piemīt bēgļiem !
 
#
Raimonds 15.decembris 2017 17:38 atbildēt
Žīdi izdomaja holokaustu, lai ar tā palīdzību no 2.pasaules kara zaudētàjas Vācijas ilgstošā laikā posmā izspiestu milzu naudu ... un tā kā viņi bija cietēji (jo neviens taču 2.pasaules kara laikā netika nogalināts, tikai tie smirdīgie žīdi) ... tā suga vēl pacentās ar ASV palīdzību okupēt daļu Palestīnas zemes ... un pasludināt šo iekaroto teritoriju par savu valsti ...
 
#
Ignacs no Andrepnas 15.decembris 2017 16:57 atbildēt
Šitas Māss stulbāks nekā mans brāls. Mellīgsnējiem iekarotājiem rīkos antiantiņsemītiski pretholokaustējošus kursus? Muhahā! Nav brīnums, ka Airōpa jūk pa vīlēm.
 
#
Antiņš 15.decembris 2017 16:54 atbildēt
Nu vismaz kaut kāda kultūra tad šiem ir. Citādi bija doma, ka šie mežoņi vien ir.
 
#
Paritāte 15.decembris 2017 16:48 atbildēt
Bēgļu vidū saskatāma Merkele.
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers