Pasaulē: ASV vairums uzskata, ka Tramps cenšas traucēt Krievijas iejaukšanās izmeklēšanu 2 komentāri
 
Pasaulē

ASV vairums uzskata, ka Tramps cenšas traucēt Krievijas iejaukšanās izmeklēšanu

 
AFP/ SCANPIX

Vairums amerikāņu uzskata, ka ASV prezidents Donalds Tramps izdarījis kaut ko nelikumīgu vai neētisku savas kampaņas kontaktos ar Krieviju. Vairums arī ir pārliecināts, ka Tramps cenšas traucēt iespējamo sakaru izmeklēšanu, liecina nule kā veiktās sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Amerikāņi visvairāk ir noraizējušies par veselības aprūpi un tautsaimniecību, konstatēts ziņu aģentūras "The Associated Press" un pētījumu centra NORC aptaujā. Daudzi arī ir neapmierināti par to, kā Tramps izturas pret iespējamās Krievijas iejaukšanās izmeklēšanu.

Vairāk nekā divas trešdaļas amerikāņu negatīvi vērtē Trampa izturēšanos pret izmeklēšanu.

AFP / Scanpix

No desmit aptaujātajiem četri uzskata, ka Tramps saistībā ar Krieviju ir izdarījis kaut ko nelikumīgu, bet trīs no desmit - ka viņš ir izdarījis kaut ko neētisku.

Komentāri [2]
#
V-11 15.decembris 2017 16:16 atbildēt
ne jau D.Tramps, bet H.Klintone kurai spīd...Lai cik grūti noticēt ,bet ASV pastāv liela padumjo masa kura ir viegli manipulējama. Krievija iejaukusies ! Tad jajautā kapeic vel pastāv CIP/CIA,FIB,ANB utt. daudzās valsts drošibas aģentūras ,ko tās darija ? Vai vēlēšanu rezultātiir likumīgi ,utt ? Pamatojoties uz FBI ziņojumu : JĀ ,KRIEVIJA AR TROĻĻU fabriku tīkla tehnaloģijām iejaucās caur Sociāliem tīkliem. Veidojot zināma apjoma politisko straumējumu viegli apgūstamo (sociāli zemāko slāņu kategorijā) vidē ! Trampa darbību rezultātā ASV biržu Indeksi jau ilgstoši uzrāda ekonomikas aukšupeju..... slikts tas Tramps !
 
#
dr. Dabls.L.Dijs 15.decembris 2017 14:04 atbildēt
pat visdumjākais jenķis apzinās , ka asv valsteles primārais uzdevums ir atbrīvoties no rotšildmēsliem un citiem volstrītas zaglēniem-plukatām, šā vēža asv valsteles dzemdē...citādi KRAHU neizbēgt !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers