Pasaulē: Krievijas prezidentu aicina uzņemties atbildību par Smoļenskas aviokatastrofu 11 komentāri
 
Pasaulē

Krievijas prezidentu aicina uzņemties atbildību par Smoļenskas aviokatastrofu

 
REUTERS/ SCANPIX

Polijas aizsardzības ministrs Antonijs Macerevičs ceturtdien paziņojis, ka Polijas prezidenta lidmašīnā, mirki pirms tā 2010.gadā avarēja Smoļenskā Krievijas rietumos, notika divi sprādzieni, un aicinājis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu "uzņemties atbildību par notikušo".

Macereviča komentāri acīmredzot ir atbilde Putina izteikumiem, kuros viņš noliedza, ka lidmašīnā būtu notikušas eksplozijas un aicināja Poliju pārtraukt Smoļenskas aviokatastrofas izmeklēšanu.

Macerevičs vada komisiju, kas no jauna izmeklē aviokatastrofu. Ministrs paziņojis, ka lidmašīnā, pirms tā avarēja, notikušas divas eksplozijas, kas liek domāt, ka Krievijai bija kāda saistība ar avāriju.

Macerevičs intervijā radio sacīja, ka Putinam būtu jābūt drosmei "uzņemties atbildību par notikušo".

AFP/ SCANPIX

Smoļenskas aviokatastrofa notika 2010.gada 10.aprīlī. Avārijā gāja bojā visi 96 lidmašīnā esošie cilvēki, arī Polijas prezidents Lehs Kačiņskis un daudzas citas augsta ranga Polijas amatpersonas.

Polijas labējā spārna politiķi uzskata, ka aviokatastrofa nebija negadījums, neraugoties uz to, ka Polijas un Krievijas izmeklētāji atzinuši, ka tā notika pilota kļūdas, slikto laikapstākļu un sliktās gaisa satiksmes kontroles rezultātā.

Komentāri [11]
#
Apmierinātais 15.decembris 2017 14:16 atbildēt
šizofrēniķim Macarēvičam sen vieta psihenē garantēta, cik gan jābūt apdauzītaim parlamentam lai vecuma demences un paranojas māktam ēzelim piešķirtu aizsardzības ministra posteni.
Es nemaz nevēlos pieminēt to nobaroto cūku kurš ir LR armijas ( ja to pasaules klaidoņu, fortūnas meklētāju un narkomānu konglomerātu vispār var dēvēt par armiju ) ministrs...........
 
#
raimonds 15.decembris 2017 9:39 atbildēt
arī poļu karagūstekņus katiņas mežā apšāva nevis čekisti ,bet vācu esesieši ,bet vienmēr vaino krievus ,kas nemaz nav vainīgi.
 
#
*** » raimonds 13.janvāris 2018 1:13 atbildēt
Tā gan nebija, nefantazē.
 
#
viks 15.decembris 2017 8:48 atbildēt
Ja Putins zaudēs varu, viņu visticamāk, tāpat kā Čaušeskieni, pakārs pūlis, vai saplosīs,līdz tiesai droši vien netiks. Tādēļ pasaule baidās no šitā stūrī iedzītā, kas darīs jebko, lai glābtu savu ādu.
 
#
čiks » viks 15.decembris 2017 9:23 atbildēt
sorosoīdi tādi labestīgi,Tvaika ielas palātās papildus iedalīti kompji Ziemassvētkiem?!
 
#
čiks » viks 15.decembris 2017 9:23 atbildēt
sorosoīdi tādi labestīgi,Tvaika ielas palātās papildus iedalīti kompji Ziemassvētkiem?!
 
#
Apmierinātais » viks 15.decembris 2017 14:18 atbildēt
Pirms Putins zaudēs varu, tev vajadzēs izjust apses mietu kādā no atverēm, visiem labi zināmām.
 
#
Vau ,vau ,vau ! 15.decembris 2017 7:59 atbildēt
Blusainais pentagona plukata pavisam pratu izkukujis ! Ja jau putens bija pie stures tai lidmašina un iztaisija so katastropu ,tad kapec poļu plušķi vinu laida savas valdibas lidmašinā un vel pie stures ,manuprat ,puteņam nav pat tiexibu vadit lidmašinu ,otrs ,ka putens pec avarijas izraisišanas izdzivoja ,bet polu utes gāja bojā ?
 
#
Jaceks Popeļuška 14.decembris 2017 22:51 atbildēt
Tam mazerevicam jau labi sen "silst" pelēkā viela,interesanti var palūkot šī intervijas,āksts un klauns?!
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers