Pasaulē: Ziemeļkorejas līderis veicis baisu solījumu 5 komentāri
 
Pasaulē

Ziemeļkorejas līderis veicis baisu solījumu

 
REUTERS/ SCANPIX

Ziemeļkorejas vadonis Kims Čenuns ir solījis padarīt šo valsti par "pasaules spēcīgāko kodolvaru", trešdien ziņoja valsts mediji.

Otrdien uzrunājot strādniekus, kas piedalījās nesenajā jaunas ballistiskās raķetes izmēģinājumā, kura saskaņā ar Phenjanas apgalvojumu spētu sasniegt ASV, Kims paziņoja, ka Ziemeļkoreja "uzvaroši virzīsies uz priekšu un veiks lēcienu kā spēcīgākā kodolvara un militārā vara pasaulē".

Par Kima teikto vēstīja valsts ziņu aģentūra KCNA.

Tas noticis laikā, kad Ziemeļkoreja nemēģina ierobežot savu ballistisko raķešu un kodolieroču programmu, kura radījusi satraukumu pasaulē.

Komentāri [5]
#
vau vau 14.decembris 2017 22:55 atbildēt
Vau vau, Kremlis rej, bet NATO vienīgā, diženākā, militārā alianse tur pulsu uz Pasaules artērijas, Krievija smilkst, Ķīna siekalojas un Eiro pidari liekuļo, bet NATO rulle tik tālāk. ZIEMEĻKOREJA, IR PIRDIENS VĒJA. PRIEKS KA MŪSU DIŽĀ RASE ARĪ IR VIENĪGAJĀ NORMALAJA MILITĀRAJA BLOKĀ. Nu nosauciet, kaut vienu citu - normalu variantu, vai izeju...
 
#
Rita 14.decembris 2017 7:04 atbildēt
Ir tikai divi celi- klut par kartejo Iraku, Libiju vai pateikt Stop! - ta ir musu zeme un valsts. Kims nav mulkis - saprotu vel vina tevs ir uzbuvejis atom ierocus un Kims tikai atjauno un papildina.
 
#
Koko 13.decembris 2017 10:44 atbildēt
Manuprat baisu solijumu ir veicis trumpis ,apsolot nogalināt 25 milijonus zkorejiešu ,bet tas blusainiem pentagona kvankšķiem liekas loti labs solijums !
 
#
Zero 13.decembris 2017 9:36 atbildēt
Malacis Kims! Pasaulei reiz ir jaaptur slepkava ,asiņainais pasaules demokratizators asv un vina nato rokaspuiši ! Sie lopi saprot tikai speku ,tie ,kuri notic vinu meliem ,tiek noslepkavoti ,Huseins ,Kadafi ! Noslepkavoti bez tiesas ,bez izmeklešanas ,bez pieradijumiem ,asv un nato ir slepkavas .,.
 
#
Raimonds 13.decembris 2017 8:45 atbildēt
Nu ja ZK tiešām kļūs par spēcīgāko kodollielvaru pasaulē ... tad ASV būs spiesta pārtraukt viņas provocēšanu, tad ASV būs jāaizvāc kodolieroči no ZK pierobežas ... un ASV būs jāatmet savi sapņi iznīcināt ziemeļkorejiešus un sagraut viņu valsti ... (kā to piemēram ASV izdarīja ar Lībiju) ...
Bet tas tikai uz labu. Veiksmi Kimam !!!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers