Pasaulē: Ziemeļkoreja brīdina: Karš ir nenovēršams 9 komentāri
 
Pasaulē

Ziemeļkoreja brīdina: Karš ir nenovēršams

 

Ziemeļkoreja brīdinājusi, ka kodolkarš Korejas pussalā nav jautājums par to "vai", bet gan "kad", vienlaikus paužot asu kritiku vērienīgajiem Dienvidkorejas un ASV kopīgajiem manevriem, kuros piedalās simtiem karavīru un modernas lidmašīnas.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [9]
#
Džordž 7.decembris 2017 16:50 atbildēt
Lai Kims čens mazāk pļut, ka viņš ir šis tautas sirds. Pilnīgi jāsmejas par tādu muļķi.
 
#
Neslāvs 7.decembris 2017 12:39 atbildēt
Nez ko tie Z korejieši tik mīļi krievam, vai grasās atsākt celt komunismu. Ja kāda komuņagu raķete arī pacelsies gaisā, tad Vladivostoka ir vieta , kur tā mierīgi var arī nokrist.
 
#
Artis 7.decembris 2017 12:38 atbildēt
iepriekšējiem komentētājiem: jūs ko, stulbi palikuši? Vai arī kremļa troļļi....
 
#
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas.... 7.decembris 2017 12:05 atbildēt
ZK izmisums ir pamatots. Tie nevarēs stāvēt pretī ASV žandarmam.
Tomēr panikai nav iemesla. Krievija ir savilkusi milzīgu armijas kontingentu Vladivostokā. Ķīna, paralēli ASV macībām, sakoncentrējusi milzīgus jūras un gaisa spēkus, gatava dot prettriecienu NATO.
Pēc nodevīgās Trumpa apstiprināšanas Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu, ASV spēkiem klāsies grūti visās pasaules malās. ... un ja līdz šā gada beigām BRICS apstiprinās savu jauno valūtu Juan, tad ASV $ hegemonijai būs pienācis beigu sākums.
 
#
yy » Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas.... 7.decembris 2017 12:24 atbildēt
Krievija un Ķīna grasās karot ASV pusē.
 
#
:) 7.decembris 2017 11:25 atbildēt
zk jau nevienam netaisās uzbrukt pirmā. tā tikai apliecina savu gatavibu atbildet uz asv agresiju pēc pilnas programmas. un ka asv meklē kašķi ir acīmredzami
 
#
Raimonds 7.decembris 2017 9:33 atbildēt
Tā ir ASV ... kura patlaban pie ZK robežas ir pievilkusi savas kodolraķetes .. un tas arī ir pamatiemesls tam, ka tur var izcelties karš ...
 
#
"demokrāts" 7.decembris 2017 8:36 atbildēt
"izredzētais" stulbums...tā varētu nosaukt kārtējo jenkiju militāristu apņemšanos. Mērķis pat pionierim skaidrs...vajag arī tajā galā dabūt pie Krievijas robežām savas raķetes !!!
Tiešām žēl mūsu lokālie rociņu plaukšķinātāji, kuri to visu atbalsta...
 
#
Adel 7.decembris 2017 8:27 atbildēt
Jaa asv ir.visu nelaimju sakne..visir baz degunu grib valdit un skaldit par pasauli un ieviest savus noteikumus un visus paklaut..vienkarsi agresors.lai liek tai ziemelkorejai mieru lai sitas sava sulaa..kodolkara sekas apdraud visu pasauli..un skiet ja kars bus nenoversams..kas noskuures no zemes.virsmas pasu asv..
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers