Pasaulē: Migrantu skaits, kuri ieradušies Eiropā, gada laikā pieaudzis par 90% 4 komentāri
 
Pasaulē

Migrantu skaits, kuri ieradušies Eiropā, gada laikā pieaudzis par 90%

 
AFP/ SCANPIX

Sākot ar šā gada vidu, mainījušies nelegālās imigrācijas maršruti uz Eiropu, ceturtdien paziņoja ANO augstā bēgļu komisāra pārvaldes (UNHCR) Eiropas biroja direktore Paskāla Moro.

Ievērojami mazāk imigrantu nokļūst Itālijā. Tagad viņu ceļš uz Eiropu lielā mērā sākas nevis Lībijā, bet gan Tunisijā, Turcijā un Alžīrijā, uzsvēra Moro.

Imigrantu skaits, kas no jūlija līdz septembrim ieradies Spānijā, pieaudzis par 90%, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, liecina UNHCR dati. Pamatā tie ir imigranti no Marokas, Kotdivuāras, Gvinejas un Sīrijas.

Jau atkal pieaug Grieķijas noslodze. Septembrī šajā valstī pa jūras ceļu ieradušies 4800 cilvēki. Pēdējo reizi šāds skaitlis reģistrēts 2016.gada martā. Divas trešdaļas nelegālo imigrantu, kas sasniedz Grieķiju, ir sievietes un bērni.

2017.gadā Eiropā ieradušies 15 200 pieaugušo nepavadītu nepilngadīgo, liecina UNHCR dati.

Pieaudzis nelegālo imigrantu skaits, kas pa Melno jūru ieradušies no Turcijas Rumānijā.

Komentāri [4]
#
Raimonds 24.novembris 2017 13:13 atbildēt
Kārtējai MELĪGAIS raksts ... jo rek pirms gada pat Vācija uzņēma pie sevis 900 000 migrantu + citas Eiropas valstis 200 000 ... UN TAS BIJA GADA LAIKĀ ... bet tagad ... tagad te ir ieradušies 4 800 cilvēku ... :))
LETAS skribenti laikam kārtējo reizi bija sadzērušies ... :))) ... Kad drukāja šito infu.
 
#
G 24.novembris 2017 8:51 atbildēt
Visus atpakaļ uz Āfriku, jo ar viņiem ES ienāk kriminālnoziedznieki, un neviens necenšas viņus atpazīt, tādējādi radot draudus ES iedzīvotājiem.
 
#
zxzx 24.novembris 2017 7:49 atbildēt
Svētku akcija jaunajiem klientiem, piedāvājums spēkā tikai šonedēļ! Aizņemies 200 eiro - pēc mēneša atdod 195 eiro! Izsniedzam aizdevumu arī ar bojātu kredītvēsturi.

---> atrais.ml/
 
#
no Tibestu kalniem vaicā » zxzx 24.novembris 2017 8:17 atbildēt
kādi apstākļi Bamako?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers