Pasaulē: Baltijas valstis konsultējas par iesaistīšanos cīņā pret "Islāma valsti" 6 komentāri
 
Pasaulē

Baltijas valstis konsultējas par iesaistīšanos cīņā pret "Islāma valsti"

 
EPA/ SCANPIX

Baltijas valstis konsultējas, kā iesaistīties starptautiskās kopienas cīņā pret džihādistu grupējumu "Islāma valsts" Tuvajos Austrumos, pastāstījis Lietuvas Bruņoto spēku komandieris Jons Vītauts Žuks.

Lietuva gatavojas sūtīt uz Irāku Speciālo operāciju spēkus.

Pēc Žuka teiktā, Lietuva, Latvija un Igaunija atteikušās no sākotnējā nodoma izveidot un nosūtīt turp kopīgu speciālo operāciju eskadronu, bet šobrīd tiek apsvērti citi iespējamie sadarbības ceļi.

AFP/ SCANPIX

"Plāni nedaudz mainījušies, bet jebkurā gadījumā tā būs kopīga vienība," viņš sacījis žurnālistiem.

Tikmēr Lietuvas aizsardzības ministrs Raimunds Karoblis norādījis, ka kopīgās vienības veidošanā ar speciālo operāciju spēkiem varētu piedalīties Lietuva un Latvija, savukārt Igaunija to varētu papildināt ar citiem spēkiem.

Uz Irāku šie spēki varētu doties nākamā gada sākumā.

Komentāri [6]
#
Dainis 22.novembris 2017 21:03 atbildēt
Kas ir ''starptautiskā kopiena''?
Līdz šim biju dzirdējis par kaut kādu ebreju kopienu, kura likumdošanas ceļā guvusi tiesības atsavināt namu Skolas ielā 6, kas tai bez maksas bija piešķirts kultūras vajadzībām bez tiesībām pārdot, ieķīlāt, utml.
Bet saudiešu utml. izlolotajiem bārdaiņiem laikam pienākuši grūti laiki- Irānas stutētie šiīti nostiprinās gan Sīrijā, gan Irākā.
 
#
ļuļa 22.novembris 2017 20:15 atbildēt
varbūt vienreiz pietiks bāzties citu valstu iekšējās lietās? paši papriekšu nogāza sadamu, gadafi, ieviesa bardaku sīrijā - tas viss kā reizi veicināja islāma valsts izveidošanos, un tagad vēl par maz, tagad līdīs apkarot paši savu roku darbu. lieciet tos cilvēkus vienreiz mierā, ļaujiet viņiem dzīvot kā viņi paši grib un lai paši mērenie musulmaņi tiek galā, ja viņiem tas daesh traucē. ja netraucē, lai dzīvo laimīgi šariātā. un ja gribiet apkarot terorismu eiropā, tam ir viena pavisam vienkārša recepte - nelaidiet te iekšā svešas kultūras un viduslaiku domāšanā palikušus agresīvus čurkas. un visus jau sabraukušos nelegāļus vienkārši izmetiet laukā. tāpat izmetiet visus radikālos islāmistus. un ticiet nu man, dzīve eiropā iegrozīsies stipri vien patīkama un praktiski bez terorisma.
 
#
Saška ņevskis 22.novembris 2017 20:10 atbildēt
ko tur cīnīties, vajag apiet no flanga , pieslēgt slepnī novietoto kavaleriju un kapat naidiniekus !jūs ko, pidrilas baciļainas, teoriju nezinat?
 
#
G 22.novembris 2017 19:59 atbildēt
LEISI VISPĀR IR RETI STULBA TAUTA, LAI KARO JA VĒLAS, BET LIEK LATVIJU MIERĀ!
 
#
BĻAĢ 22.novembris 2017 19:58 atbildēt
TAS VĒL TIK TRŪKA!!! VAI TERORISMA PAR MAZ???
 
Skatīt visus 6 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers