Pasaulē: Krievijas amatpersona: Apgalvojumi par Krievijas kiberuzbrukumiem ir fantāzijas 11 komentāri
 
Pasaulē

Krievijas amatpersona: Apgalvojumi par Krievijas kiberuzbrukumiem ir fantāzijas

 
Scanpix

Apgalvojumiem par Krievijas jau sākto informatīvo karu un kiberuzbrukumiem Baltijai nav nekādu pierādījumu un tie vērtējami kā fantāzijas, šādu viedokli intervijā laikrakstam "Segodņa" paudis Krievijas ārlietu ministra pirmais vietnieks Vladimirs Titovs, kurš vakar viesojās Latvijā.

"Fantāzijām, kā saka, nav nekādu robežu. Apsūdzības pret Krieviju par kiberuzbrukumu izdarīšanu ir kļuvušas par reālu fobiju. Tajā pašā laikā neviens nav spējis uzrādīt kādus pierādījumus. (...) Acīmredzot ir ērti iebiedēt savus pilsoņus ar šausmu stāstiem un vienlaikus šādi skaidrot straujo protesta noskaņu pieaugumu un citas nelaimes, kas skārušas Eiropu," izteicies politiķis.

Titova skatījumā, arī militārās mācības "Zapad" esot notikušas caurskatāmi un stingri saskaņā ar starptautiskajām normām, un paši Rietumi rīkojot liela mēroga mācības, kuru scenārijs esot bijis provokatīvs attiecībā pret Krieviju.

Kopumā Krievijas un Latvijas attiecības Titovs novērtējis kā tālas no optimālām, kam pie vainas esot Latvija ar savu pret Krieviju vērsto retoriku, atbalstu sankcijām pret Krieviju u.tml. "Šādā toksiskā atmosfērā ir grūti noskaņoties optimismam," izteicies ministra vietnieks un paziņojis, ka "mūsu durvis pilnvērtīgai attiecību atjaunošanai ar Baltijas valstīm vienmēr ir atvērtas", kaut arī uzbāzties ar draudzību Krievija negrasoties.

Titovs novērojis, ka Krievijas un Eiropas Savienības (ES) valstu attiecības bieži ietekmējot mazākumā esošās "rusofobiskās valstis", tomēr Krievija turpinot dialogu, jo jūtot, ka "mūsu attiecību stagnācija neatbilst ne ES, ne Krievijas interesēm", turklāt Eiropā Krievija jau jūtot nogurumu no šīs situācijas.

Krieviju neapmierina Latvijas iecerētās reformas krievvalodīgajās skolās, kas paredz pāreju uz mācībām latviski vidusskolu posmā. "Šādus plānus, protams, nevar vērtēt citādi, kā vien uzskatīt par nākamo posmu sistemātiski īstenotajai politikai izspiest krievu valodu no dažādām dzīves sfērām jūsu daudznacionālajā valstī," teicis Titovs, atzīmējot, ka ne visi politiskie spēki to atbalsta, un paužot cerību, ka politiķi ieklausīsies protestos.

Tāpat Titovu sarūgtinot tas, ka neesot vērojami nekādi uzlabojumi Krievijas tautiešu tiesību jomā Latvijā. "Diemžēl situācija neuzlabojas, lai gan ir bijuši vairāk nekā 50 ieteikumi no vadošām starptautiskām organizācijām, piemēram, atvieglot naturalizācijas kārtību un piešķirt balsstiesības nepilsoņiem." "Masu bezvalstniecības problēma nezaudē savu asumu. Atsevišķi mēģinājumi, lai labotu situāciju, acīmredzami nav pietiekami, lai pilnībā izskaustu šo parādību, kas ir vēsturisks aberācija un nav pieņemama mūsdienu demokrātijām," paziņojis Krievijas politiķis.

Komentāri [11]
#
Palka 19.novembris 2017 10:48 atbildēt
Rossija-- bandit!
 
#
Sadija 15.novembris 2017 15:52 atbildēt
Fantāzija tā nav .Šodien Delfos garš raksts par to, ar 500 komentāriem ,kā krievu propoganda tiražē rakstus ,ka NATO piesārņo Latviju,tādiem meliem vispār nav jāpievērš uzmanība.Viss uzfilmēts Krievijā.Kāda netīrība ir tikai 1 dienu 9.maijā pie falla!
 
#
lapa 15.novembris 2017 12:51 atbildēt
amerikosu lakstigalas sak dziedat . laikam labi maksa.
 
#
Asinelizators » lapa 17.novembris 2017 7:13 atbildēt
Kurkuļi, lasies aiz Urļiem un nenāc parazītiski mēslot Latvija!
 
#
B-52 » lapa 18.novembris 2017 21:46 atbildēt
ej dirst stulbais vatņik
 
#
Precizējums 15.novembris 2017 11:28 atbildēt
Vispirms jau sāksim ar to, ka vārds krievija nav rakstāms ar lielu burtu.
Ar lielajiem burtiem apzīmē valstu nosaukumus, bet krievija ir pārpratums, ne valsts, uz kuru pārbēg citu valstu noziedznieki, jo tur dzīvo pēc cietumnieku likumiem
 
#
Ash » Precizējums 15.novembris 2017 11:52 atbildēt
Tas tu par neizdevušos banānvalsti bļatviju runā? Ja tā, tad piekrītu.
 
#
Precizējums » Ash 15.novembris 2017 21:19 atbildēt
Daudz kam tu vari piekrist, bet man tas pie drisas!
Tev neviens nekādu piekrišanu neprasa!
Ne jau no tavas piekrišanas vai nepiekrišanas krievija piecelsies no sūdiem, kādos tā iesēdusies
 
#
Raimonds 15.novembris 2017 10:28 atbildēt
... jau vairāk kā trīs gadus notiek Krievijas vainošana kiberuzbrukumos ... tikai līdz šim brīdim tā arī nav publicēts NEVIENS fakts par to ... :))))
 
#
nemelo! » Raimonds 15.novembris 2017 11:30 atbildēt
ir gan publicēti! pie tam neskaitāmi neapgāžami fakti.
norādes uz tiem šeit aizņemtu pārāk daudz vietas
 
#
??? » Raimonds 18.novembris 2017 21:50 atbildēt
NEVIENS fakts a kāpēc ne NEVIENS FAKTS :)))) a kāpēc ne :), vai :))
Ko aee? NU vot ko tu te maisies pa kājām? Tev slikti lielbritānija, vai vācijā, vai kur tu tur sēdi kopā ar savu sievu bezdarbnieci un bērnu baru? Koe???????
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers