Pasaulē: Gatavo plānu gadījumam, ja ''Breksita'' sarunas ciestu neveiksmi 15 komentāri
 
Pasaulē

Gatavo plānu gadījumam, ja ''Breksita'' sarunas ciestu neveiksmi

 
EPA/ SCANPIX

Eiropas Komisijas (EK) "Breksita" sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē svētdien atzinis, ka gatavo plānu gadījumam, ja sarunas ar Lielbritāniju par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) ciestu neveiksmi.

Barnjē piektdien deva Lielbritānijai divas nedēļas laika, lai sniegtu atbildi finansiālo saistību jeb tā sauktā izstāšanās rēķina jautājumā. Ja vienošanos neizdosies panākt nākamo divu nedēļu laikā, tad balsojums par Lielbritānijas un ES turpmāko attiecību sarunu sākšanu tiks pārcelts uz nākamā gada martu.

Intervijā franču izdevumam "Le Journal du Dimanche" Barnjē atzina, ka neveiksme sarunās ir iespējama.

AP/ SCANPIX

"Visiem nepieciešams plāns tādam gadījumam, gan dalībvalstīm, gan uzņēmējiem. Mēs tehniski arī tam gatavojamies," sacīja Barnjē.

ES līderi vēl nav apstiprināšanu pāreju "Breksita" sarunās uz tirdzniecības attiecībām starp ES un Londonu pēc Lielbritānijas izstāšanās no bloka, norādot, ka sarunās vēl nav panākts pietiekams progress izstāšanās jautājumos.

Komentāri [15]
#
Savi sūdi smaržo 12.novembris 2017 20:43 atbildēt
Losandželosā bāzētais Simona Vīzentāla centrs Hitlera vaska skulptūru nodevēja par pretīgu un pieprasīja to aizvākt. Vai arī nomaiīt pret ļeņinu, vai trocki.
 
#
Raimnods: Atvainojiet man šitā apgaismība notikās pēc 3 nedēļu plosta. Delīrijs tā teikt... 12.novembris 2017 20:39 atbildēt
Arī mūsu mērkaķveidīgais Rinkevičs klusē kā ūdeni mutē ieņēmis ... sak, ne mana cūka, ne mana druva ... (nu vai tādam cilvēkam ar steigu nav jādod ar kāju pa pēcpusi un viņš nav jāizmet no Latvijas Ārlietu ministrijas ārā ???)
 
#
Atvainojiet man šitā apgaismība notikās pēc 3 nedēļu plosta. Delīrijs tā teikt... 12.novembris 2017 20:38 atbildēt
Tas no oficiàliem avotiem.Gan jau pieñems ceréto ienàkumu apcirpsanu arí par tuviniekiem pàrsútítàs naudas.Bail domàt par péc 2020. Gadu.Paràdu % aug kumela àtrumà.
 
#
Raqimonds 12.novembris 2017 20:36 atbildēt
Pie ēkas Imantā milzīga asins peļķe; iemesls traģisks
 
#
Raqimonds 12.novembris 2017 20:35 atbildēt
Magone pēc kāzām atklāj jaunās ģimenes sapni
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers