Pasaulē: Poļi satraukti - Krievija notēmēšot raķetes uz ASV bāzi Polijā 8 komentāri
 
Pasaulē

Poļi satraukti - Krievija notēmēšot raķetes uz ASV bāzi Polijā

 
REUTERS/ SCANPIX

Krievija notēmēs savas raķetes uz ASV karabāzi Redzikovas ciemā Polijas ziemeļos, kuru Maskava uzskata par draudu, ziņoja Polijas laikraksts "Rzeczpospolita", atsaucoties uz Krievijas militāro ekspertu Igoru Korotčenko.

Laikraksts ziņoja, ka ballistiskās raķetes "Iskander-M" ar apmēram 400 kilometru darbības rādiusu tiks uzstādītas Kaļiņingradas apgabala Čerņahovskas aviobāzē pēc tam, kad ASV bāzē Redzikovā no nākamā gada būs izvietotas ballistisko raķešu aizsardzības sistēmas "Aegis" raķetes "SM-3 Block IIA".

Redzikova atrodas apmēram 300 kilometrus no Čerņahovskas.

"Rzeczpospolita", citējot Polijas ģenerāli - bijušo NATO izlūkošanas vadītāja vietnieku Jaroslavu Stružiku, ziņoja, ka Maskava izmantos ASV raķešu aizsardzības sistēmas klātbūtni Polijā, lai attaisnotu šīs bāzes atrašanos Krievijas raķešu darbības rādiusā.

Stružiks piebilda, ka Maskava 2010.gadā sāka īstenot plānu, lai līdz 2020.gadam visās savās raķešu brigādēs nomainītu raķetes "Točka", kuru darbības rādiuss ir no 50 līdz 120 kilometriem, ar ballistiskajām raķetēm "Iskander".

No 12 šādām brigādēm 10 jau ir aprīkotas ar raķetēm "Iskander", un raķešu nomaiņa vēl jāveic tikai brigādēs Čerņahovskā un Kurskā, ziņoja laikraksts.

Komentāri [8]
#
lapa 11.novembris 2017 16:52 atbildēt
amerikosi aplenc krieviju un ta lai sez klepi saliktam rokam , nu tur jabut galigi dumam. pareizi dara putins , amerikosi nav pasaules centrs.
 
#
saprotams 11.novembris 2017 16:21 atbildēt
A ko tad tie poļi domāja,ka Krievija neaizstāvēs savas robežas no jeņku uzbrukuma?Paldies dievam,ir ar ko.Krievija jau sen brīdināja šitos vaukšķus,tai skaitā arī Latviju,ka bēdīgi beigsies šiem tā jeņķu"aizsardzība".
 
#
Skolnieciņš 11.novembris 2017 15:34 atbildēt
Es arī būtu satraukts. Ja uz mani temētu ar stikla dildo.
 
#
grafists. » Skolnieciņš 11.novembris 2017 20:04 atbildēt
А ты не школьница ли, часом, а? Наверняка дилдо ты привыкла по другому использовать?!
 
#
Glāsts 11.novembris 2017 15:32 atbildēt
Polija atrodas uz rietumiem no Lietuvas. Tās "ēnā". Ezoterismā to izmanto, kā cīņā pret "lietuvēnu". Aizvietojot to, ko vajadzētu tautas labā. Tāpat, kā Ukrainu, cīņā pret neandertāļu UK.To pederastisko "demokrātiju".
 
#
perspektīva 11.novembris 2017 14:02 atbildēt
nu vienreiz tiem amerikāņiem būs vakars ,putins sāks vālēt no viena gala un ziemeļkorejas pin de huis no otra un no tās amerikas būs palikusi slapja vieta.
 
Skatīt visus 8 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers